VSTUP DO ONLINE KURZU JE NYNÍ UZAVŘEN. DALŠÍ MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE BUDE ZA:

Klikněte na tlačítko níže, vložte své údaje a dám Vám o tom včas vědět! Navíc mám pro Vás přichystáno jedno tajné překvapení, které zašlu POUZE REGISTROVANÝM! 🙂

Budu se těšit již brzy.

Jirka Mazur
Váš průvodce burzou a team kurzu Hrajeme si na burze

Dejte mi vědět, jakmile bude kurz otevřen!

PODÍVEJTE SE NA VIDEO, VE KTERÉM VÁM POVÍM VÍCE O PRŮBĚHU KURZU A ČLENSKÉ SEKCI:

Když jsme na začátku léta 2016 uvedli pro veřejnost novou verzi kurzu, psali nám zájemci o vstup do něj ještě týdny a měsíce po uzavření vstupu. Pro ně i pro vás jsem natočil následující video o tom, jak to vypadá uvniř kurzu. Pokud si myslíte, že se vám to hodí pro vaše rozhodování, koukněte se na něj. Myslím, že 17 minut videa o obsahu toho, do čeho hodláte investovat nejen peníze, ale i čas a energii, vám dá ty potřebné informace.

Jenom dodávám, že celý tento obsah máte následně trvale k dispozici a můžete se k němu kdykoliv vracet!

Jirka Mazur

NOVÝ KURZ HRAJEME SI NA BURZE 

V PLNÉ A NEJLEPŠÍ VERZI HNB VIP TRADER 2016

 • Lepší a v novém formátu ⇒ nový formát & větší rozsah & nejlepší servis!
 • Výhodnější podmínky levnější & více muziky za méně peněz!
 • Získáte více základy burzovních spekulací, Situační Analýzy Online i tvorby a práce s WinSignals! V průběhu kurzu nahlédnete do HNB premium Clubu i do WinSignals. Můžete se připojit do provilegované VIP skupiny účastníků kurzu na FaceBooku, funguje přes 3 roky a je zde akce každý den!
 • Pouze k této objednávce můžete získat navíc verzi PLUS, která obsahuje 3 měsíce HNB Premium Clubu a servisu WinSignals navíc, čtěte níže!

V průběhu několika měsíců Vás naučím pevné základy o burze plus vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia.

Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během dalších let vzdělávání.

Za poslední tři roky jsem udělal z kurzu Hrajeme si na burze nejznámější online kurz o obchodování na burze u nás.

Získáte i vstupenku do nástavby ke kurzu a sice do HNB Premium Clubu
a k informačnímu servisu WinSignals!

Jirka Mazur

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC

 a formou akční HRY v podmínkách reálných trhů!

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto kurzu si hrajeme. Hrajeme si, abychom se něco naučili. Hrajeme si profesionálně, podle určitých pravidel, která jsou naháněčům na burzy neznámá. Oni totiž chtějí naše peníze. My chceme vydělávat to, co se v tom gigantickém penězovodu světových burz nachází. To je zatracený rozdíl.

Přijdete sami na jednu úžasnou věc:

Pochopíte těch pár věcí, které vám řeknu, uděláte to, co uvidíte na videích a vyzkoušíte si vše bez rizika formou hry v podmínkách reálných trhů, zjistíte, jak se věci mají.

A navíc přidám vše, na co jsme přišli spolu se stovkami mých klientů v praxi za posledních 14 let. Jednoduše a srozumitelně.

Tuto ojedinělou příležitost finančního vzdělání online formou již uchopilo více než 1100 lidí před Vámi...

Jak to nově vypadá ve členské sekci a informacemi nabité VIP skupině na Facebooku?


- HNB VIP TRADER -

Online kurz "Hrajeme si na burze"
jsme pro Vás nachystali tentokrát v jedné,
rovnou té nejlepší verzi VIP Trader.

Tato plná verze kurzu stojí běžně 9.990 korun.
Teď snižuji cenovku na 7.770, abych učinil skvělé know-how dostupnějším!

Dnes za pouhých 7.770 Kč (288 EUR) získáte
VIP TRADER verzi kurzu Hrajeme si na burze:

7 základních částí kurzu - videa, eBooky ve formě PDF, komentáře a servis, podpora online
+ 1 prémiovou část + webináře.

 • 1
  Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
 • 2
  Demo obchodování a demo platforma zdarma.
 • 3
  Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
 • 4
  Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování. CFDs a Forex Trading.
 • 5
  Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
 • 6
  Obchodujeme bezpečně. Riskmanagement a postup pro řízení rizik.
 • 7
  Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla ziskové pro řízení investic.
 • 8
  Prémiová část a video. Návyky pro úspěšné investování. Demo a Live Trading.

K základnímu kurzu HNB navíc:

 • Základy Technické a Fundamentální analýzy & články a webináře v hodnotě 1990 korun, samostatně neprodejný.
 • SAO a WinSignals - online kurz v hodnotě 4.990 korun, samostatně neprodejný. Zde se naučíme více dělat Situační Analýzu Online. Probereme si SAO v kontextu technické analýzy i používání dalších metod hodnocení trhů (indikátorů, fundamentálních zpráv atp.). Do této části přidáme naše know-how, jak jsme 2,5 roku dávali do trhů Trading Signály s 90% úspěšností, WinSignals. Naučíte se tomuto přístupu pro své vlastní potřeby. Přidáme jednoduchý Riskmanagement a řízení obchodních pozic. Cílem je profesionalizace obchodních a rozhodovacích postupů v rámci řízení investic s ohledem na Zásady bezpečného a ziskového obchodování. Naučíme vás vaše signály do trhů a vaše postupy sdílet s kolegy. Plus online webináře a SAO k tématu!

 • VIP servis a podpora po dobu kurzu Můžete očekávat technickou podporu i aktivní přístup našeho teamu při řešení všech otázek, řešících témata kurzu.

 • Nadstandardní servis a podpora týmu kurzu pro účastníky (zejména pro práci s platformou pro obchodování).

 • NOVINKA! Od kurzů, které začnou od počátku roku 2017, přidáme v závěru kurzu možnost koupit si kompletní texty z kurzu ve formě pracovního sešitu → SMART BOOK HNB VIP Trader. Tento bude za cenu 990 korun (37 EUR).

Základní část kurzu trvá cca 12 týdnů, v rámci kterých získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading.

Přidáno nově

 • Členství v HNB Premium Clubu po dobu kurzu zdarma, v rámci kterého se soustředíme na témata základní části kurzu - webináře, Situační Analýza Online, prémiové články a videa. Hodnota tohoto BONUSU je 2.400 korun (990 korun měsíčně x 2,5 měsíce). Toto členství je součástí vašeho kurzu po dobu průběhu, nelze jej posunout.

 • Servis WinSignals New na 1 měsíc zdarma, ušetříte 2690 korun. Svůj měsíc zdarma si můžete nechat aktivovat podle svého uvážení kdykoliv po dobu průběhu kurzu. Tento měsíc zdarma nelze posunout na další období a aktivujeme Vám jej podle Vašeho požadavku!

 • Online podporu zkušených kurzistů a členů teamu v rámci uzavřené skupiny na FB.
Dejte mi vědět, jakmile bude kurz otevřen!

- HNB VIP TRADER PLUS -

Celý online kurz  
PLUS prémiový servis v hodnotě NAVÍC!

Tento servis PLUS je v hodnotě 15.040 + 90 denní VIP podpora navíc. To je částka, kterou byste zaplatili poté, co byste si tento servis zaplatili extra a nevyužili dnešní nabídku!

 

Vy jej zde můžete získat za cca 28 % ceny, tj. 4.220 korun
ke kurzu navíc, ušetříte 10.820 korun, tj. 72 %! Celkově vás tedy vyjde verze VIP Trader PLUS na částku 7.770 + 4.220 korun, tj. celkem
11.990 Kč rsp. 444 EUR a ušetříte vice jak 13 tisíc korun rsp. 483 EUR ze součtu původní ceny kurzu a servisu PLUS, tj. z ceny 25.030 Kč!

Dnes tedy za pouhých 11.990 Kč (444 EUR)
získáte kurz HNB VIP Trader PLUS:

Verze VIP Trader plus obsahuje celý Online kurz HNB VIP Trader v jeho rozšířené verzi, který pro vás bude kvalitní základnou pro vaše začátky na burze. Získáte čas, know-how a budete se učit bez rizika. 

Ve verzi PLUS vám přidáme nadstandartní servis a zejména přístupy do nástavbového programu HNB Premium Clubu na 3 měsíce plus 3 měsíce servisu WinSignals New takto:

 • HNB Premium Club ⇒ na 3 měsíce v hodnotě 2.970 korun resp. 110 EUR.

  Rozšířená témata k problematice kurzu, případové studie, webináře s hosty, strategie, postupy, Situační Analýza Online. Do obsahu HNB Premium Clubu přispívá nejen team kurzu, ale i nejzkušenější absolventi kurzu a online obchodníci. Přidáváme i témata k podnikání kolem burzy a další zajímavé inspirace! HNB Premium Club je o sdílení postupů, know-how, názorů, otázek i odpovědí kolem všeho, co vás na burze může zajímat. Tento Bonus vám budeme aktivovat ihned po ukončení základního kurzu. Popřípadě později, pokud o to požádáte!

 • Servis WinSignals New ⇒ na 3 měsíce v ceně 8.070 korun resp. 299 EUR.

  Servis WinSignals je o identifikaci a zasílání burzovních predikcí na cenový vývoj vybraných aktiv s úspěšností 75-90 % a neměl by chybět v mentální výbavě každého tradera u nás! Je to Váš náskok před ostatními, s námi šetříte čas, peníze a získáváte příležitosti! Tento Bonus vám budeme aktivovat ihned po ukončení základního kurzu. Popřípadě později, pokud o to požádáte!

 • VIP konzultace + osobní servis a podpora ke kurzu v rozsahu 2 hodin v hodnotě 4.000 korun resp. 148 EUR.

 • Individuální servis VIP PLUS ⇒ + 90 dnů servis po kurzu extra. Můžete očekávat přednostní odbavení, technickou podporu i aktivní přístup našeho teamu při řešení všech otázek, řešících témata kurzu.

Dejte mi vědět, jakmile bude kurz otevřen!

Průběh kurzu. Kurz jsem rozdělil na 7 + 1 částí, které vám budu postupně zasílat emailem a budu je postupně zveřejňovat na webu, vždy krátké video, technické video, návody, úkoly a sumář informací v PDF. Stručně. Průběžně témata kurzu komentujeme v rámci uzavřené FB skupiny. V rámci kurzu můžete využít servis a informační podporu. Od druhého týdne spouštíme také obsah kurzů TA & FA a SAO.

Pokud vás bude zajímat více, pohledejte si informační zdroje o burze na internetu. Nicméně doporučuju v této fázi věci zbytečně nekomplikovat a vpouštět do hlavy pouze to důležité. I tak toho bude postupně hodně.

Nicméně tento online kurz budete vlastnit trvale a k jeho obsahu se můžete kdykoliv vracet. Pokud nebudete stíhat jednotlivá témata kurzu, můžete se k nim vrátit kdykoliv později a dodatečně také využít potřebný servis a podporu. V rámci VIP Traders verze kurzu získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading. Vaši kvalifikaci rozšíříme o know-how pro tvorbu a užití signálů pro obchodování a další dovednosti.

Máte mé slovo na kvalitní a informačně nabitý obsah,
pokud ale...

...bezprostředně po 3. části kurzu zjistíte, že dané informace nejsou pro Vás a nepřinášejí Vám žádnou hodnotu, obratem Vám vrátím peníze. Tuto garanci je třeba využít před zveřejněním 4. části kurzu a to písemnou formou na adresu společnosti nebo emailem.

Chci v kurzu pouze opravdové zájemce! Děkuji za pochopení.

Jirka Mazur
Váš průvodce burzou a team kurzu Hrajeme si na burze


Dejte mi vědět, jakmile bude kurz otevřen!