Můj příběh na burze a příběhy s klienty

Hrajeme si na burze zkušenosti a reference

Můj příběh na burze

 

Příběhy s klienty

Podívejte se na krátké video o tom, co říkají mí klienti o mně a kurzu:

Jak jsem hledal Svatý Grál na burze

Když jsem v květnu 2005 udělal první promo na internetu pro svůj první seminář o burze, netušil jsem, co se odehraje. V té tobě jsem měl za sebou již 3,5 roku v tradingu a zcela jistě to byl byznys, který mě bavil. Po pár měsících na demo účtu jsem spustil svůj první ostrý účet. Finanční páka v obchodování byla závratná a o adrenalin nebyla nouze. Informačních zdrojů na internetu bylo málo, z 90 % především z US webů. Bylo to učení za pochodu, experimentování, zkoušení, hledání Svatého Grálu.

Ten se zdál být nalezen již po dvou týdnech ostrého obchodování. Svůj první účet jsem zhodnotil o více, než 100 % za necelé dva týdny. Můj první obchod s indexem NY burzy s DJIA si pamatuji dodnes. Vydělat 4.000 USD za cca 20 minut hned první večer, bylo neuvěřitelně snadné. Již jsem začal spřádat sny o rychlém zbohatnutí a o definitivním opuštění klasického podnikání. Potom následovalo ještě několik excelentních obchodů a zisků. Šampus tekl proudem, kalkulačka v plánování světlé budoucnosti byla nažhavena.

Zkrátím to. Za dalších 14 dnů byl účet úspěšně vybílen. Zůstalo na něm 270 USD z původních 10 tisíc. Dnes tomu říkám školné. Byl to adrenalin a lehký otřes. Nikoliv z důvodu ztráty peněz, ty byly rizikovým kapitálem. Ale z důvodu možné ztráty příležitosti. Pochopil jsem totiž, že toto je ta pravá příležitost! Technicky, technologicky i realizačně nejjednodušší podnikání na světe!

 

Zlate-dolary-zisk

 

Toho jsem se nechtěl vzdát, ale musel jsem pochopit, že ten Svatý Grál se nachází někde jinde. Trvalo mi ještě několik dalších let.

Již v roce 2004 a 2005 jsem celkem příjemně svoje podnikání na burze stabilizoval. Zisky nebyly v řádu stovek procent, ale šlo o desítky procent, které byly realizovány v menším stresu, více v klidu a zejména jinak. Nicméně sezení u počítače a ztráta sociálního kontaktu pro mě, který jsem byl zvyklý na komunikaci a akci v reálném prostředí v podnikání, to byly moje brzdy.

Když jsem se na jaře 2005 rozhodl, že spustím vzdělávací projekt a první vlastní projekt přes internet, logická volba padla na vzdělávání v oboru, který mě bavil. Tedy na burzu! Netušil jsem, co to bude obnášet a co všechno v mém životě se změní. Musel jsem se hodně naučit ohledně webu, internetu a internetového marketingu. Bylo mi jasné, že pokud dělám byznys na internetu, tedy burzu, musí jít i ostatní aktivity přes internet.

objednat-online-kurz

Také jsem se začal ještě intenzívněji vzdělávat v oboru burzy a spekulací, abych mohl předávat jen ty nejlepší informace. Napínavý byl rozjezd mého vzdělávání. Na první akci, která se konala koncem května 2005 v Praze, mi zdarma přišlo téměř 90 lidí. Přesto, že k sezení zde bylo jen 50 míst. Pochopil jsem, že internet je ta správná cesta i pro tento obor. Následovaly živé akce, které byly jak zdarma, tak i placené. Následovala skvělá jízda několika lety… V roce 2006 jsem protočil na burze svůj první milion USD a tento mikropříběh jsem sdílel se svými klienty.

Svatý grál na burze jsem nikdy nenašel, protože neexistuje. 

Ale systém a podmínky pro úspěch ano, a to i díky svým klientům!

 

Příběh offline vzdělávání.

Mezi roky 2006 až do jara 2012 jsem udělal možná stovku živých seminářů. V zásadě šlo vždy o krátkou sérii akcí na jaře a na podzim. Semináře a workshopy jsme vynunili i víkendovými akcemi a zážitkovými akcemi tak, abychom si komunity klientů a traderů jaksepatří užili. Vymysleli jsme kolem burzy společně mnoho zajímavých projektů, z nichž se některé vydařily hodně, jiné méně. Vymýšleli jsme programy kolektivního investování, nebo další aktivity kolem burzy. Za hodně zdařilý považuji projekt s WinSignals, kdy jsme 2,5 roku dávali do trhů, pro své klienty, série signálů pro obchodování s výslednou úspěšností přes 90 %.

Mými kurzy a akcemi za ty roky prošlo pár tisíc klientů, další byli na příjmu pasivně. Desítky procent z nich moje programy opakovaly a řekl bych, že nějaká ta stovka z nich je v mém vzdělávání již mnoho let. Tvoří základ skvělé komunity lidí, kteří sdílejí vše kolem byznysu, který nás všechny baví. Za ty roky se vytvořily desítky, možná stovky mikropříběhů, setkání, sdílení a akcí. Navzájem jsme si vyměnili energii v tomto podnikání, ale zejména zkušenosti a zpětnou vazbu.

Protože mými programy prošlo tolik lidí, mohl jsem vidět stovky úspěšných strategií a postupů, stejně tak jako i těch méně úspěšných, či dokonce burzovních bankrotů. To byla skvělá škola pro všechny zúčastněné, protože jsme know-how, poznatky a zkušenosti z reálného burzovního byznysu přenesli do mých vzdělávacích programů tak, že z nich aktuálně čerpají všichni!

To považuji za skvělý a nejlepší výsledek mého příběhu se vzdělávání lidí v oboru, který mě prostě baví.

Pokud patříte mezi mé klienty a kolegy a čtete tento článek, moc děkuji! Bez vás bych to nedal. Byli jste mým hnacím motorem i ve chvílích, kdy se mi nedařilo, a jste mojí motivací pro další akce!

A pokud jste zde noví a chcete se přidat, neváhejte. Burza je jediné podnikání na světě, které si můžete vyzkoušet úplně bez rizika v podmínkách reálných trhů. Jen musíte mít to správné know-how. Se mnou, a s mými klienty a parťáky na burze, jej získáte!

Jak se zrodila online příležitost

Je tomu přesně tři roky, kdy jsem nastartoval Příběh vzdělávání online a zahájil první online kurz o burze na čs. internetu s názvem Hrajeme si na burze. Kurz má za sebou již pátou reprízu a ke každé jsme přidali nové verze a obsah. Kurzy nám prošlo řádově 1 200 lidí, na skvělé FB skupině, která je uzavřená jenom pro kurzisty, je přes 700 aktivních členů. Stovky lidí se dále průběžně vzdělávají v HNB Premium Clubu, udělali jsme spolu řadu akcí typu VIP Traders Meeting. Aktuálně společně žhavíme akční soutěž WINSIGNALS CHAMPIONS 2016, ke které se můžete přidat zde.

Online vzdělávání je vyšší level. Přesto, že se setkáváme zejména na internetu, vše funguje podstatně lépe. Vytvořila se skvělá komunita lidí, kteří spolu burzu sdílejí v online akcích, webinářích a projektech i v rámci osobního setkávání.

Vy všichni se můžete přidat do diskuze v rámci veřejné FB komunity Hrajeme si na burze ZDE!!!

Mám rád tento byznys a jsem rád za tento Příběh s klienty!

objednat-online-kurz
Burza je příležitost, hra i podnikání.

Je na vás, jak je uchopíte. Můžete postupně opustit svá zaměstnání, zjednodušit si život a podnikání, pokud zde uspějete. Také se vždy můžete vždy vrátit tam, kde jste byli, nebo jste, pokud to pro vás bude obtížné. Ale pokud to nevyzkoušíte, nikdy nebudete vědět, zda-li to je pro vás ta pravá příležitost! Pokud se vydáte na cesty k finanční svobodě a nezávislosti, garantuji vám, že se vám zpět nebude chtít a že uděláte vše proto, abyste uspěli. S kusem cesty vám pomohu.

Na burze se všechny děje odehrávají 10x, 100x rychleji, než v běžném životě. Na burze máme k dispozici Demo platformu simulující z 90 % realitu. Skvělé místo pro bystření mozku a nácvik rozhodovacích procesů. Motivací, proč se dát do kurzu Hrajeme si na burze tak jistě najdete více. Ale o Riziku, Pravděpodobnosti, Spekulacích a Pravidlu 90/10 a dalších vychytávkách!

Dnes jen vezměte na vědomí, že lze pochopit principy burzovních spekulací a zásady pro bezpečné a ziskové obchodování poměrně jednoduše. Ale pouze na vás potom bude, jak s tím naložíte!

Jirka Mazur

Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Jak začít na burze?

  Stáhněte si ebook a objevte 7 kroků pro rychlý start na burze!

  Staženo více než 10 000x !

 • Nejznámější online kurz

  V průběhu několika měsíců Vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

 • Rubriky a témata blogu

 • Jsme také na FACEBOOKu