Sdílejte s přáteli:


I. DigiPárty:
Jak začít na burze & Chytré podnikání pro odvážné

Záznam webináře z 29.5. ve formátu DigiPárty.

DigiPárty na téma Jak začít na burze & chytré podnikání pro odvážné proběhla ve skvělé sestavě. Pozvání přijali členové týmu kurzu Hrajeme si na burze, známá infopodnikatelka Stáňa Mrázková a několik traderů, absolventů prvního kurzu.
Pěkně jsme si popovídali, otevřeli jsme témata o tom, jak začít na burze a přidali první informace o kurzu Hrajeme ni na burze Léto 2014!

Akce se online zúčastnilo 400 lidí a je skvělé, že se jich 300 připojilo do diskuze.
Téma burzy, energie peněz, úspěchů a finanční nezávislosti, prostě lidi zajímá! Můžete nám i po zhlédnutí záznamu napsat své otázky a komentáře dole na stránce. Užijte si videozáznamu z DigiPárty a pohlídeje si další akce a obsah na Hrajemesinaburze.cz

A kdo vyhrál zlaté cihličky?

Po skvělé diskuzi jsme vylosovali tři výherce cihličky investičního zlata s věnováním od Jirky. Jaká byla jejich bezprostřední reakce?


Libor Vencálek
Jsem velmi potěšen, ani jsem nečekal, že něco vyhraju. Ale je potřeba zachovat klidnou hlavu, to je v tradingu nejdůležitější :)

Petr Šrom
Mám obrouskou snad euforickou radost díky Petr Šrom celý kurz mě velmi motivoval

Pavel Martínek
Děkuji velice za cihličku investičního zlata, musel jsem na záver Digipárty někde jít a vrátil jsem se o půlnoci. Zjištění, že jsem vyhrál cihličku bylo pro mě potěšující, adresu doručení jsem zadal po půlnoci. Ještě jednou díky a budu se těšit na kurz Hrajeme si na burze. S pozdravem Pavel M.

Tak včera si zlaté cihličky rozdali jenom pánové a děkují.. Ale poděkovat musím především já! Díky za skvělou akci a 300 komentářů. Je skvělé, že se do diskuze zapojilo 75% účastníků. Jak to zmákneme příště, až vás bude dvojnásobek?
Již ve čtvrtek 5. května uvidíte online Burzovní DigiPartu v akci!

Jirka Mazur

Odpovědi na soutěžní otázky a Vaše dotazy:

comments powered by Disqus