Odhalte utajené příčiny, návyky a motivace těch nejúspěšnějších traderů. Poznejte, co skutečně stojí za úspěchem na burze. Buďte těmi, kteří znají

"NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ BURZY"

Stáhněte si eBook zdarma, poodhalte tajemství úspěchu dlouhodobě vydělávajících traderů a staňte se JEDNÍM Z NICH.

Po registraci získáváte BONUSOVÉ video!

Co vám ebook prozradí:


Kde leží příčina úspěchu dlouhodobě vydělávajících traderů?

Úspěšné obchodní strategie jsou základním stavebním kamenem úspěchu na burze. Můžete se je naučit na seminářích, dočíst se o nich v materiálech placených, či zdarma. Proč ale tyto strategie někomu fungují a někomu ne? Exaktní strategie je jen jednou stránkou úspěchu. Tou druhou je ovládnutí ziskového myšlení a osvojení si klíčových návyků pro úspěch.

Které návyky jsou alfa a omega vašeho úspěchu nejen na burze?

Existují návyky a motivace, které úspěch na burze podporují, a které ho naopak podrývají. A ne všechny jsou stejně důležité. Jako v každém byznyse nebo běžném životě platí, že 20 % nejdůležitějších znalostí a návyků bude příčinou 80 % vašich úspěchů. Koncentrujte se na těchto 20 %.  Nedosáhnete úspěchu, pokud budete spoléhat jen na obchodní strategie bez pochopení toho, jakou roli hrají právě návyky, motivace a podstata našich rozhodovacích procesů. 

Jak souvisí psychologie a emoce s obchodováním na burze?

Největším zabijákem úspěchu na burze jsou přehnané ambice a očekávání. Traderské školy a brokerské společnosti vás chtějí nalákat na geniální strategie, zlaté grály a nejlepší podmínky pro obchodování. Pokud jim uvěříte bez posouzení svých vlastních schopností, pak si naběhnete ke ztrátě peněz, nadějí a hlavně - přijdete o příležitost k úspěchu. Tento e-book vám dá zásadní informace o tom jak si nenaběhnout a obchodovat chladnokrevně, s rozmyslem a jasnou hlavou. Jak se nepřipravit o příležitost.

Vojta Podešva

Burzovní analytik a live trader
S online obchodováním jsem začal v roce 2008 ihned po ukončení vysoké školy. Za téměř deset let jsem si prošel obdobími úspěchu i neúspěchu. Můj první živý účet mi poskytnul nejen zisky při úspěšných obchodech, ale také zkušenosti při těch ztrátových. Právě takové zkušenosti jsou pro obchodníka těmi nejcennějšími a já ty své předávám klientům již třetím rokem v PREMIUM CLUBU kurzu HNB. Zároveň se v burzovním byznyse sám neustále vzdělávám a věnuji se také psychologii v online obchodování.

Jirka Mazur

Expert na burzu, online vzdělávání, podnikání a marketing.
Podnikatel, lektor a průvodce na cestě pro ty, kteří mě potřebují. Jsem autor online kurzů Hrajeme si na burze, Život na pravé straně, Kde jsou moje peníze a stovky živých akcí, které absolvovalo téměř 5.000 klientů.

Co napsali Vojtovi klienti o ebooku a živých webinářích:


Kolegové, kamarádi, chci poděkovat touto cestou Vojtovi Podešvovi za skvěle napsaný E-book, který jsem si včera po vysílání Digi Párty stáhnul. Jsou to hodnotné informace jak řídit své obchodování na burze. Vojto díky 🙂
Honza Poslušný
Ahojky Vojto, tak jsem si přečetla celý eBook a to "maso" se ti myslím dost dobře povedlo. Pěkně sis s tím vyhrál, omáčka nikde, jen samé podstatné a hlavně velmi důležité informace. Pro nováčka v kurzu to bude pěkné doplnění ke kurzu, teď na úplný začátek je tam pro ně hodně nového a hodně nových cizích pojmů, ale jak budou proplouvat kurzem, tak se jim to pěkně vyjasní a budou mít krásnou pomůcku. Hodnocení: máš za 1!!
Olča Hrachová
Ahoj Vojto. Ta případová studie k Eur/Usd řeší přesně to, proč si kupuji HNB PREMIUM CLUB!!! Super! Moc vám oběma děkuji. Také jsem v long obchodu a případová studie mi pomohla se zorientovat.
Pavel Chroust

Stáhněte si ebook "Největší tajemství burzy"

a pronikněte do tajného byznysu na burze.