MĚNÍME POSTUPNĚ HRU

NA BURZE V CHYTRÉ PODNIKÁNÍ

Jak získat vzdělání, jehož výsledkem je schopnost vydělávat peníze, získat čas, finanční svobodu a nezávislost? Naučili nás to snad ve škole? Může být takové vzdělání zadarmo a pro každého? Máme pro vás řešení...

Online kurz HNB VIP TRADER je o tom, abyste získali kvalitní finanční vzdělání, které vám systém zatajil. Díky tomuto vzdělání získáte konkurenční výhodu, budete o jistých věcech a o tom, jak fungují peníze na finančních trzích, vědět více, než ostatní.

Procvičíte si mozek a myšlení na peníze, je to skvělý trénink. A získáte kvalifikaci pro technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě - je to náš Tajný Expertní Byznys a máme jej rádi!

Podnikáme na burze a máme rádi svůj Tajný Expertní Byznys. Důvodem, proč jej děláme, je to - že se jedná o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Cílem však není podnikání samo o sobě, ale jde o získání hodnot jako jsou peníze, svoboda, nezávislost a čas pro sebe.

ONLINE KURZ HNB VIP TRADER BUSINESS

 • V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze plus vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia.
 • Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během dalších let vzdělávání.
 • Za posledních šest let jsem udělal z kurzu Hrajeme si na burze nejznámější online kurz o obchodování na burze u nás.

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC
 a formou akční HRY v podmínkách reálných trhů!

Jiří Mazur

Podnikatel, burzovní obchodník, lektor a autor úspěšného kurzu Hrajeme si na burze s více než 1100 účastníky.

V kurzu HNB VIP TRADER 2020 získáte:

 • 7 základních částí kurzu HNB. Od témat Jak začít na burze, přes nastavení Demo platformy až po identifikaci ziskových situací.
  1. Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
  2. Demo obchodování a demo platforma zdarma.
  3. Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
  4. Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování. CFDs a Forex Trading.
  5. Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
  6. Obchodujeme bezpečně. Risk management a postup pro řízení rizik.
  7. Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla pro ziskové řízení investic.
 • Prémiová část kurzu - ziskové a bezpečné podnikání na burze.
 • Základy Technické a Fundamentální analýzy ve formě článků a webinářů.
 • Kurz Situační Analýzy Online (SAO) a WinSignals. Naučíte se jednoduchý způsob náhledu na trhy pro rychlou identifikaci ziskových obchodů.
 • VIP servis a podpora po dobu kurzu.

Jak vypadá online kurz HNB uvnitř?

Jak to vypadá ve VIP Facebook
skupině PNB Tajný Expertní Klub?

3 důvody, proč absolvovat
kurz HNB VIP TRADER!

 • 1
  Dáte si šanci a příležitost!

  Podnikání na burze není pro každého. Na jedné straně jde o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Na druhé straně má svoje úskalí a rizika. Je dobré naučit se tyto základy a získat zkratku!

 • 2
  Naučíte se podnikání na burze bez rizika!

  Náš kurz se jmenuje Hrajeme si na burze. Ujišťuji vás ale, že se nejedná o nějakou hru. To slovo "hrajeme si" znamená, že toto podnikání vás naučíme na demo platformě, která z 90 % simuluje podmínky reálných trhů a připravíme vás důkladně na live trading a podnikání s penězi. Měníme postupně hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. A to vše bez rizika ztráty peněz i času!

 • 3
  Získáte kompetence a prověříte schopnosti!

  Absolvováním kurzu získáte dovednosti a kompetence burzovního obchodníka a spekulanta. Cílem je ale kvalifikované řízení peněz, kapitálu a podnikání na burze. V průběhu kurzu potrénujete mysl na peníze, prověříte si svoje schopnosti a zjistíte, kde jsou vaše limity, nebo příležitosti. Získáte skvělé základy a zkratku, o které si ostatní mohou nechat pouze zdát!

Chcete více informací?

Pokračujte jednoduchou registrací a získejte
více informací a individuální pozvánku do kurzu.

Reference a zkušenosti absolventů
kurzu HNB VIP TRADER

Proč absolvovat kurz HNB VIP TRADER, jak kurz hodnotí absolventi
a co zásadního jim absolvování kurzu přineslo?

Kurz HNB jsem absolvoval dvakrát a i dnes se k němu vracím. Přinesl mi náhled na burzu jako takovou a naučil mne bezpečně obchodovat. Kurz doporučuji všem, kteří to s burzou myslí vážně.
Jan P., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS
Kurz jsem absolvoval tuším v roce 2016, a těžím z těchto materiálů doteď a i se ke kurzu průběžně vracím, hlavně k tématům o technické analýze. Kurz je velmi obsahově našlapaný a dobře logicky poskládaný že i úplný začátečník se během pár týdnů dobře orientuje.
Radek Č., absolvent kurzu HNB
Absolvoval jsem poslední verzi kurzu Hrajeme si na burze. Velmi oceňuji pravidlo 80/20 a to nejen na burze, ale i v praktickém životě. Jsem vděčný, že právě tímto způsobem je kurz pojat, neboť nemám v úmyslu se učit něco, co nepotřebuji a nechci se nechat zahltit nepravdivými informacemi, které kolují různě na internetu. Kurz mi ve zhuštěné formě přinesl všechno to, co jsem se potřeboval dozvědět o burze, obchodování, SAO atd.
Radek P., absolvent kurzu HNB
HNB je rozhodně zcela zásadní. Alespoň pro mne určitě! Nálev informací, jejich obsah a síla, kterou je nutno zkousknout je enormní. Mít přístup k těmto informacím je opravdu užitečné, protože se k nim člověk může vracet a i po několikáte nalézt nové a inspirativní AHAAA informace.
Michal S., absolvent kurzu HNB, člen TEK
Projekt Hrajeme si na burze mě naučil obchodovat na burze tak, abych se tam dlouhodobě udržel, dal mi znalosti trendového obchodování a jak si díky Situační Analýze Online grafy dobře načíst a otevírat své obchody ve směru trendu.
Pavel S.Absolvent kurzu HNB
Moje obchodování na burze se dělí na dvě období. Jedno je před kurzem - období temna...A druhé od kurzu - to už je daleko veselejší období, kdy už moje obchodování začalo být stabilní.
Aleš A.Absolvent kurzu HNB

Registrujte se a získejte zásadní informace
a individuální pozvánku do kurzu
HNB VIP TRADER BUSINESS