Na podzim 2013 jsem po 8 letech vzdělávacích akcí v tomto oboru spustil první online kurz na českém internetu s názvem "Hrajeme si na burze". Nadchla mě nejen technologická možnost pro tento typ vzdělávání, ale i vysoká míra interakce s klienty a jejich podstatně lepší výsledky na burze po absolvování kurzu.

Za menší peníze, než je obvyklá cena jednodenní akce, dostali několikaměsíční proud informací, inspirací a vzájemného sdílení. Na jaře loňského roku jsem tento online kurz zopakovali a přidali jsem obsah plus jeho VIP verzi, pro kterou se při více, než dvojnásobné ceně rozhodla polovina účastníků!

Celkem oba běhy kurzů absolvovalo přes 800 účastníků, přidali jsme skvělou soutěž v obchodování na burze a pár živých akcí. A proud zájemců pokračuje, ohlasy jsou skvělé a kontinuálně nám chodí dotazy pro opětovné otevření kurzu.

Chci vám představit příležitost, kterou
jsem uchopil před 14 lety:

 

Burzovní obchodování, řízení investic, podnikání, spekulace...

Rozhodl jsem se proto tuto příležitost otevřít ještě jednou!

 

Již od 21. dubna 2015 vám na vámi zadaný email začneme posílat důležité informace…, poté vás čeká série webinářů ve formátu DigiPárty, eBooky a další informace ke kurzu a k problematice burzy a investování. Těšte se !!!

A za vaši důvěru přece jen pro vás něco mám:

Než vás do online kurzu Hrajeme si na burze pozveme, můžete si procvičit mozkové závity podle jednoduchého návodu.

A za vaši důvěru přece jen pro vás něco mám:

  • Zjistíte, že začít můžete skutečně jednoduše a nemusíte se hroutit pod návalem informací.
  • Kdybych tento eBook, který jsem pro vás napsal, měl před 14 lety, ušetřil by mi stovky hodin zbytečného tápání a hledání.

Nadpis 1

možnost náhledu stránky tak jak to vidí klient – to tu dost chybí, už jsem to trochu obešla tím, že si spustím jiný prohlížeč a dívám se tam na stránku pod členských přihlášením – to cos mi poslal, ale to není moc dobré řešení, částečně mi to zpomalí noťas.