- HNB VIP TRADER BUSINESS -

Připravili jsme pro vás opravdu dobrou nabídku! Díky za zájem, cenovku speciálně pro vás sundáváme o 80 %! Víme, že si mnoho z vás chce projít online kurz HNB VIP TRADER a pouze čekáte na příležitost.
Zde je!

Zároveň upozorňujeme, že toto je aktuálně jediná nabídka a možnost pro vstup do kurzu za opravdu dobrých podmínek. Víme, kde potřebujete pomoc.

Mohu vás ujistit, že vše budete mít k dispozici v záznamu, trvale a s naší plnou podporou kdykoliv!

Tak příležitost neprošvihněte!

 Jirka Mazur

Pokud stihnete udělat přihlášku dnes, budete mít kurz k dispozici již nejbližší pondělí!

Máte čas ještě

Informace a pozvánka do online kurzu

- HNB VIP TRADER BUSINESS -

NEJLEPŠÍ ONLINE KURZ NA ČS. INTERNETU

Kurz HNB VIP TRADER 2020 obsahuje:

 • 7 základních částí kurzu HNB v hodnotě 13 990 korun.
 • Prémiová část kurzu - ziskové a bezpečné podnikání na burze v hodnotě 6 990 korun.
 • Základy Technické a Fundamentální analýzy, články a webináře v hodnotě 5 990 korun.
 • SAO a WinSignals, online kurz v hodnotě 6 990 korun.
 • VIP servis a podpora po dobu kurzu, v hodnotě 3 990 korun.
 • SMARTBOOK, tištěná publikace ke kurzu HNB v hodnotě 1 990 korun.

Kurz ve verzi HNB VIP TRADER BUSINESS a vše k tomu v celkové hodnotě 39 940 korun pouze dnes snižujeme na akční cenu pouhých 7 990 korun, to jest o 80 % výhodněji


Po kliknutí na tlačítko "Objednat" se vám otevře stránka s formulářem!

Tato možnost platí ještě:

VÁHÁTE? PŘEČTETE SI NÁSLEDUJÍCÍ ÚVAHU!

JAKOU HODNOTU MÁ VZDĚLÁNÍ?

Udělejte si minutku a zamyslete se nad tím, zda umíte správně zhodnotit vzdělání!

 
Lidé studují, protože musí. Je to otázka přežití - studuj, uč se, vzdělávej se, abys měl dobrou práci a abys něco uměl. Bez vzdělání a bez práce nemáš šanci…  Školní docházka je povinná a platí to (prý) stát. Další vzdělání není povinné a platí to (prý) stát. Ve skutečnosti toto vzdělání platí 20 % podnikatelských subjektů díky tomu, že vytvářejí hodnoty a peníze. O ty je stát legálně obere a přerozdělí je. OK, nic proti, takový je systém. Já jen, že nic není zadarmo…
 
» Střední škola stojí cca 4 roky života, cca 4 000 hodin času, v nákladech stovky tisíc korun. Z toho část stát, část rodiče (které platí oněch 20 % podnikatelských subjektů, neboť to jsou jediné zdroje, kde se v ekonomice dělají peníze). Výsledek je většinou průměrně až špatně placená práce.
 
» Vysoká škola stojí 4 až 6 roků života, 4 - 6 000 hodin času, v nákladech nějaký ten milión korun. Část platí (prý) stát, část rodiče, část si studenti platí sami plus po dobu studia prakticky nevydělávají peníze. Jaký je výsledek?
 
Tisíce hodin času a stovky tisíc korun, až nějaký ten milión. Výsledek je průměrně, až špatně placená práce. Jasně, někteří si myslí, že mají slušný plat a jistoty… Nicméně všichni se studiem připravují na ztrátu svobody, času pro sebe, na práci pro systém. Prostě splácí dluh za to, že jim bylo poskytnuto vzdělání “zdarma”.  Výsledek tisíců hodin času a miliónových investic je průměrná mzda u nás v řádu 30 - 50 tisíc korun, ze které stát polovinu opět ukrojí na daních, aby mohl “zdarma” vzdělávat další ovečky… Výsledek této investice je povinnost odevzdávat čas, potenciál a svobodu jiným lidem. Dávájí vám tyto investice do takového vzdělávání smysl?
 
Jakou hodnotu má opravdové vzdělání? 
 
Vzdělání, jehož výsledkem je schopnost vydělávat peníze, získat čas, finanční svobodu a nezávislost? Může být takové vzdělání zadarmo? Dávalo by to smysl?
 
» Kurz HNB VIP TRADER je o tom, abyste získali kvalitní finanční vzdělání, které vám systém zatajil. Díky tomuto vzdělání získáte konkurenční výhodu, budete o jistých věcech a o tom, jak fungují peníze na finančních trzích, vědět více, než ostatní. Procvičíte si mozek a myšlení na peníze, je to skvělý trénink. A získáte kvalifikaci pro technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.
 
» Kurz HNB VIP TRADER jsme ohodnotili částkou 39.940 korun. Je to moc, nebo hodně? Jistě je to podstatně méně, než cena jakéhokoliv klasického vzdělávání, jehož výsledkem je neschopnost vydělávat peníze. Je to 160 člověkohodin po 250 korun, to jest dejme tomu měsíční hodnota práce. Já jsem se totéž učil tři roky… To znamená, že můžete mát totéž za 1/36, tj. 3% nákladů za předpokladu, že by moje hodina stála 250 korun. Za to se můžete naučit podnikání, ve kterém jde o statisícové či miliónové výdělky.
 
👉 Že nemáte kapitál? To teď neřešte. Hodně lidí se učí řídit peníze na burze, aby mohli řídit peníze jiných lidí.
 
👉 Že nemáte odvahu? To neřešte, protože se můžete učit zcela bez rizika. Navíc s podporou skvělého týmu!
 
👉 Že nemáte čas? Víte co, máte stejný čas, jako všichni další, kteří se to již naučili. Den každého z nás má 24 hodin, jde jen o to, zda si děláte čas na práci pro jiné, nebo zda chcete mít opravdu čas pro sebe. To je vaše volba.
 
👉 Že nemáte 39.940 korun, nebo je to aktuálně nad vaše možnosti? To také neřešte, protože pro vás prodlužujeme možnost mít toto vzdělání o 80 % výhodněji.
 
Prostě je ještě možnost mít nejlepší kurzu o burze na čs. internetu za pouhých 20 % ceny s podporou týmu, komunity a se svělými benefity!

Toto jsou zásadní důvody, proč využít akci ihned!

 • Pouze dnes se slevou 80 %!
 • Součástí kurzu je nadstandartní VIP podpora a servis, kurz máte k dispozici trvale!

Mám pro vás důležité upozornění: Tyto podmínky jsou dočasné a během krátké doby je zruším!

Myslím, že toto je opravdu dobrý důvod udělat akci ihned a získat pro sebe nejlepší online kurz o obchodování na burze na čs. internetu, kterým prošlo téměř 2000 lidí. Dáte to tedy ještě dnes? Není na co čekat!

Jsou to opravdu dobré podmínky pro vstup do kurzu!

Neplánuji jejich opakování!


Další 3 důvody, proč byste měli využít tuto nabídku již dnes!

 • 1
  Dáte si šanci a příležitost!
  Podnikání na burze není pro každého. Na jedné straně jde o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Na druhé straně má svoje úskalí a rizika. Je dobré naučit se tyto základy a získat zkratku!
 • 2
  Naučíte se podnikání na burze bez rizika!
  Náš kurz se jmenuje Hrajeme si na burze. Ujišťuji vás ale, že se nejedná o nějakou hru. To slovo "hrajeme si" znamená, že toto podnikání vás naučíme na demo platformě, která z 90% simuluje podmínky reálných trhů a připravíme vás důkladně na live trading a podnikání s penězi. Měníme postupně hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. A to vše bez rizika ztráty peněz i času!
 • 3
  Získáte kompetence a prověříte schopnosti!
  Absolvováním kurzu získáte dovednosti a kompetence burzovního obchodníka a spekulanta. Cílem je ale kvalifikované řízení peněz, kapitálu a podnikání na burze. V průběhu kurzu potrénujete mysl na peníze, prověříte si svoje schopnosti a zjistíte, kde jsou vaše limity, nebo příležitosti. Získáte skvělé základy a zkratku, o které si ostatní mohou nechat pouze zdát!

A ještě pár důležitých okolností ke zvážení!

Přátelé - ano, je to tak. Právě dnes máte VIP podmínky za to, že jste udělali rozhodnutí a jste právě na této stránce! Na delší dobu opravdu naposledy! 

Řešíte cenu a podmínky, nebo slevy? Na burze lze během pár minut vydělat tolik peněz, že stát někde ve frontě na slevu se prostě nevyplatí. Raději se staráme o svoje peníze! Navíc když si vezmete, že tento kurz stojí v zásadě pouhých 200-250 pips cenového pohybu jednoho aktiva na burze... Nebo že za směšnou cenu získáte čas, efektivní zkratku...

Kolik stojí vaše hodina experimentování a hledání? Tento kurz stojí jako 30 hodin kvalifikované práce... To je za hubičku oproti tomu hledat a učit se něco stovky hodin... Ale vy jistě počítat umíte! Tak jděte na to a podívejte se na nabídku, která je před vámi. Je jen na chvíli...

O ČEM JE DNES TATO SPECIÁLNÍ NABÍDKA?

NAUČÍTE SE SVŮJ TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS!

Když jsem před léty začínal na burze já, chyběla mi taková zkratka k tomu, jak začít efektivně. Vy za pár týdnů či měsíců získáte to, co jiným trvá měsíce a roky. Vyzkoušíte si na burze své první spekulace a také náš online kurz. Získáte skvělé návody, postupy, know-how a zkratku pro své nové podnikání. Pokud se jich přidržíte, ušetříte další zbytečné experimentování a četné cesty, které vedou do slepých uliček. Téma, které se zdá na první pohled pro vás již samozřejmé, jsme precizovali několik let... To je další vaše zkratka! Pokračujte na své cestě s námi! 

Ano, zcela jistě to teď můžete vzdát. Říct si, že to další zvládnete sami. Pustit se do dobrodružství na burze a zvolit dlouhou cestu zkoušení, experimentů a pokusů. Nabízím vám ale podstatně lepší řešení! Prostě pojďte do toho s námi a získejte naše know-how, inspirace, zkratky a návody!

Zde je 7 klíčových důvodů, proč byste měli jít do toho:


CO ZÍSKÁTE DÁLE?
7 klíčových důvodů, proč byste měli pokračovat

 • 1
  Dostanete opravdu dobré základy!

  Již během čtyř částí zjistíte, jak burzy fungují a kde pro vás vznikají ziskové příležitosti pro řízení peněz. Naučíte se pracovat s online obchodní platformou a zjistíte, která aktiva jsou pro spekulace na burze nejlepší.

 • 2
  Identifikace ziskových situací.

  Již v páté části položíte základy pro to, abyste se na burze a v grafech lépe orientovali a začnete od píky - základy fundamentální a technické analýzy. Postupně se s námi propracujete k tomu nejlepšímu a nejjednoduššímu - k naší Situační Analýze Online, v rámci které vás za málo času naučíme z trhu získávat hodně důležitých informací!

 • 3
  Obchodujeme bezpečně!

  Otevírat či zavírat pozice na burze, nahánět čísla a příležitosti jako zajíce, to se rychle naučí každý z vás. Ale udělat ze spekulací na burze trvale ziskové a bezpečné podnikání, to si vyžaduje jisté postupy a myšlení. Začneme tou bezpečností a tím, jak mít rizika z obchodování na burze pod kontrolou! Navazujeme zde na konkrétní zkušenosti naše i tisícovky kolegů a klientů.

 • 4
  Obchodujeme ziskově!

  Na burze řešíte pouze dvě možnosti, cena aktiv může pouze růst, nebo klesat. Otevíráte pozice a chcete vydělávat co nejvíce peněz. Podle nátury jsou někteří obchodníci opatrní a postupně si ubírají kapitál na špatně stanovených Stoplossech. Jiní jsou lační po zisku a prostě dělají chyby - neberou zisk tehdy, když je a tápou v rozhodování... Zkrátka, i ziskové obchodování má svoje tajemství, o kterých je dobré vědět!

 • 5
  Prémiové video...

  Spíše bych měl napsat - TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA ZÁVĚR! Nejdůležitější znalosti a dovedností, které vás dovedou mezi 10 % vítězů! Rozdíly mezi Demo a Live tradingem. Jak na profesionální Demo trading. Návyky pro úspěšné investování... Plus moje 3 extra tipy pro vás! Lekce nabušená návody a doporučeními, bez kterých raději burzu ani nezkoušejte!

 • 6
  Obsah kurzu VIP Trader Business navíc:

  Verze kurzu VIP Trader Business pokračuje skvělou sérií obsahu, ve které dostanete základy technické a fundamentální analýzy a naučíte se rozumět grafům jednoduše, bez složitostí a také přehledně. Přidáváme svoje know-how Situační Analýzu Online i to, jak děláme naše WinSignals - obchodní predikce s úspěšností 75-90 %. Naučíme vás to!

 • 7
  Z hraní na burze přejdete na podnikání!

  Hrajeme si na burze - tento přístup je zejména o tom, učit se bez rizika. Ale mám na mysli samozřejmě hru s návyky a přístupem profesionálů. Během kurzu zjistíte, jak postupně přeměnit hru v chytré podnikání s penězi.

Získejte dnes pro sebe zkratku a základy pro svůj Tajný Expertní Byznys!

- Online kurz HNB VIP TRADER BUSINESS -

Po kliknutí na tlačítko "Objednat" se vám otevře stránka s formulářem!

Tato možnost platí ještě:

Obsah online kurzu
HNB VIP TRADER BUSINESS

Online kurz „Hrajeme si na burze“ jsme pro vás

nachystali v té nejlepší verzi HNB VIP TRADER BUSINESS.

Celkem získáte 7 základních částí kurzu PREMIUM a další obsah BUSINESS – videa, eBooky ve formě PDF, komentáře a servis, podporu online + 1 prémiovou část + webináře.

 • 1
  Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
 • 2
  Demo obchodování a demo platforma zdarma.
 • 3
  Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
 • 4
  Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování. CFDs a Forex Trading.
 • 5
  Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
 • 6
  Obchodujeme bezpečně. Risk management a postup pro řízení rizik.
 • 7
  Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla pro ziskové řízení investic.
 • 8
  Prémiová část a video. Návyky pro úspěšné investování. Demo a Live Trading.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz jsem rozdělil na 7 + 1 částí, které vám budu postupně zasílat e-mailem a budu je postupně zveřejňovat v členské sekci, vždy krátké video, technické video, návody, úkoly a sumář informací v PDF. Stručně. Průběžně témata kurzu komentujeme v rámci uzavřené FB skupiny. V rámci kurzu můžete využít servis a informační podporu. Od druhé poloviny kurzu spouštíme také obsah kurzů TA & FA a SAO & WINSIGNALS pro verzi kurzu HNB BUSINESS.

Pokud vás bude zajímat více, pohledejte si informační zdroje o burze na internetu. Nicméně doporučuji v této fázi věci zbytečně nekomplikovat a vpouštět do hlavy pouze to důležité. I tak toho bude postupně hodně.

Nicméně tento online kurz budete vlastnit trvale a k jeho obsahu se můžete kdykoliv vracet. Pokud nebudete stíhat jednotlivá témata kurzu, můžete se k nim vrátit kdykoliv později a dodatečně také využít potřebný servis a podporu. V rámci VIP Traders verze kurzu získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading. Vaši kvalifikaci rozšíříme o know-how pro tvorbu a užití signálů pro obchodování a další dovednosti.

K základnímu kurzu získáte navíc slíbený obsah

 • 7 + 1 základních částí kurzu HNB
  V základu získáte 7 částí kurzu, které vás provedou začátky na burze plus přidáváme prémiovou část pro ziskové a bezpečné podnikání na burze! Tento základní kurz je v hodnotě 13 990 korun a je samostatně neproodejný!
 • Základy Technické a Fundamentální analýzy
  & články a webináře v hodnotě 5 990 korun, samostatně neprodejné.
 • SAO a WinSignals
  Online kurz v hodnotě 6 990 korun, samostatně neprodejný. Zde se naučíme více dělat Situační Analýzu Online. Probereme si SAO v kontextu technické analýzy i používání dalších metod hodnocení trhů (indikátorů, fundamentálních zpráv atp.). Do této části přidáme naše know-how, jak jsme přes 3 roky dávali do trhů Trading Signály s 90% úspěšností, WinSignals. Naučíte se tomuto přístupu pro své vlastní potřeby. Přidáme jednoduchý Risk management a řízení obchodních pozic. Cílem je profesionalizace obchodních a rozhodovacích postupů v rámci řízení investic s ohledem na Zásady bezpečného a ziskového obchodování. Naučíme vás vaše signály do trhů a vaše postupy sdílet s kolegy. Plus vám poskytneme online webináře a SAO k tématu!
 • VIP servis a podpora po dobu kurzu
  Můžete očekávat technickou podporu i aktivní přístup našeho týmu při řešení všech otázek řešících témata kurzu v hodnotě 3 990 korun
 • Nadstandardní servis a podpora týmu kurzu pro účastníky
  Zejména pro práci s platformou pro obchodování.

Nově přidáme v závěru kurzu kompletní texty z kurzu ve formě pracovního sešitu → SMARTBOOK HNB BUSINESS. Tento tištěný materiál za standardní cenu 1 990 korun (79 EUR) máte pouze dnes zdarma v rámci HNB VIP TRADER BUSINESS verze kurzu!

Dostanete pro sebe to nejlepší a zaměříte pozornost více sami na sebe a na to, jak používat návody z kurzu ve své praxi samostatně! Toto vše plus bonusy dnes získáváte téměř o 80 % levněji, to jest za částku pouze 7 990 korun. Získáte celý online kurz plus další obsah a bonusy v hodnotě 39 940 korun!

Celý kurz ve verzi Business trvá cca 16 týdnů, v rámci kterých získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading.

Máte mé slovo na kvalitní a informačně nabitý obsah, pokud ale...

...bezprostředně po 3. části kurzu zjistíte, že dané informace nejsou pro vás a nepřinášejí vám žádnou hodnotu, obratem vám vrátím peníze. Tuto garanci je třeba využít před zveřejněním 4. části kurzu, a to písemnou formou na adresu společnosti nebo e-mailem.

Chci v kurzu pouze opravdové zájemce! Děkuji za pochopení.

V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze plus vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia.

Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během dalších let vzdělávání.

Za posledních 5 let jsem udělal z kurzu Hrajeme si na burze nejznámější online kurz o obchodování na burze u nás.

Získáte i vstupenku do nástavby ke kurzu, a sice do PNB Tajného Expertního Klubu a k informačnímu servisu WinSignals!
Jirka Mazur

Jste rozhodnutí pro svou objednávky?
Pokud ano, pokračujte!

Máte čas ještě:

Po kliknutí na tlačítko "Objednat" se vám otevře stránka s formulářem!

Opravdu ještě potřebujete více informací ke kurzům?

TADY JSOU:

 • 1
  Lepší a v novém formátu ⇒ nový formát & větší rozsah & nejlepší servis!
 • 2
  Výhodnější podmínky ⇒ levnější & více muziky za méně peněz!
 • 3
  Získáte více ⇒ základy burzovních spekulací, Situační Analýzy Online i tvorby a práce s WinSignals!
 • 4
  Můžete se připojit do privilegované VIP skupiny PNB Tajného Expertního Klubu na Facebooku, funguje přes 5 let a je zde akce každý den!
V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze plus vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia.

Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během dalších let vzdělávání.

Za poslední čtyři roky jsem udělal z kurzu Hrajeme si na burze nejznámější online kurz o obchodování na burze u nás.

Získáte i vstupenku do nástavby ke kurzu a sice do PNB Tajného Expertního Klubu a k informačnímu servisu WinSignals!
Jirka Mazur

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC

 a formou akční HRY v podmínkách reálných trhů!

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto kurzu si hrajeme. Hrajeme si, abychom se něco naučili. Hrajeme si profesionálně, podle určitých pravidel, která jsou naháněčům na burzy neznámá. Oni totiž chtějí naše peníze. My chceme vydělávat to, co se v tom gigantickém penězovodu světových burz nachází. To je zatracený rozdíl.

Postupně měníme hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. Připojte se!

Přijdete sami na jednu úžasnou věc:

Pochopíte těch pár věcí, které vám řeknu, uděláte to, co uvidíte na videích a vyzkoušíte si vše bez rizika formou hry v podmínkách reálných trhů, zjistíte, jak se věci mají.

A navíc přidám vše, na co jsme přišli spolu se stovkami mých klientů v praxi za posledních 14 let. Jednoduše a srozumitelně.

Podívejte se na video, ve kterém
vám povím více o průběhu kurzu:

Když jsme uvedli pro veřejnost verzi kurzu VIP Trader, psali nám zájemci o vstup do něj ještě týdny a měsíce po uzavření vstupu. Pro ně i pro vás jsem natočil následující video o tom, jak to vypadá uvnitř kurzu. Pokud si myslíte, že se vám to hodí pro vaše rozhodování, koukněte se na něj. Myslím, že 17 minut videa o obsahu toho, do čeho hodláte investovat nejen peníze, ale i čas a energii, vám dá ty potřebné informace.

Jenom dodávám, že celý tento obsah máte následně trvale k dispozici a můžete se k němu kdykoliv vracet! Verzi kurzu HNB VIP TRADER jsme inovovali, rozšířili, přidali jsme texty i videa. Je to prostě HNB VIP TRADER BUSINESS.

Jirka Mazur

Pozn.: Toto video bylo natočeno k původnímu kurzu. Nyní nabízíme zcela novou a obsáhlejší verzi, která je dostupná spolu s dalším VIP servisem.

Jak to nově vypadá ve členské sekci informacemi nabitého kurzu HNB VIP TRADER BUSINESS?

Jak to vypadá ve VIP Facebook
skupině PNB Tajný Expertní Klub?

Pokud ještě potřebujete nějaké promo,
máte zde navíc pár informací:

Pouze DNES a za podmínek, které jsou absolutně
utajeny pro širší veřejnost, můžete získat návod na svůj

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS 

NAJDĚTE PRO SEBE TAJNOU CESTU INVESTORA
K ŽIVOTU PLNÉMU PENĚZ, ADRENALINU I VÁŠNĚ!

Přečtěte si níže, proč prezentujeme podnikání na burze jako TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS.

MĚNÍME POSTUPNĚ HRU NA BURZE V CHYTRÉ PODNIKÁNÍ!

Proč jsou tyto informace tajné?

Proč vám je dávám zrovna dnes? Proč vám dnes chci předat návod?

 • Jak získat dovednosti expertního byznysu?
 • Jak se naučit triky a postupy investorů, které jsou tajné?
 • Jak přežít, zvítězit, vydržet na burze a proměnit podnikání ve vášeň?
 • Jak se naučit nejjednodušší, ale rizikové podnikání, jak vše zvládnout a užívat si?

BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VIDÍ MOŽNOSTI JEŠTĚ PŘED TÍM,
NEŽ SE STANOU JASNĚ VIDITELNÝMI!

 


ODHALÍM TEĎ!

Proč je podnikání na burze něco jako
TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS?

Když jsem kolem roku 2000 začal studovat příležitost vydělávání peněz na burze, hledal jsem oficiální informace a návody všude možně. Moc jich k dispozici nebylo. Burza mě celkem pohltila. Fascinovala mě příležitost pro technicky a technologicky nejsnadnější podnikání, jaké je k dispozici. Čistá práce s penězi. Žádní zaměstnanci, žádný marketing, logistika, neplatiči, účetnictví, úředníci. Bylo a je to podnikání, kdy nebylo najednou zapotřebí téměř nic z toho, co jsem řešil 10 let v klasickém podnikání, ve kterém jsem protočil stovky miliónů korun ročně, aby na konci zbylo relativně málo.

Co jsem zjistil během prvních pár let podnikání na burze?

V prvé řadě to, že věci se mají jinak, než jak uváděly oficiální zdroje, literatura, weby, média. Jejich podstatou byla a je jistá manipulace - nahnat lidi na trhy a dostat z nich peníze.

Na druhé straně bylo jasné, že existují úspěšné postupy těch, kteří ty peníze z obchodování a spekulací získávají. Ty postupy ale byly a po většinou jsou tajné. Nebo se prostě o nich nepíše. Možná i proto, že jsou místy tak jednoduché, že by to pro hledače složitých a sofistikovaných postupů bylo až nezajímavé.

Ano, burza je pouze o dvou možnostech. Ceny na burze mohou pouze klesat, nebo růst. Stačí být na té správné straně trhu a můžete vydělávat tím nejjednodušším způsobem, které si umíte představit. Také ovšem musíte z hlavy vypustit všemožné složité metody, strategie a postupy, kterými nejrůznější školitelé zahlcují davy, aby byli zajímaví. 

Tajné okolnosti

Od začátku mě fascinovaly jisté tajné okolnosti kolem burzy. K tomu podnikání nepotřebujete žádná povolení, kvalifikaci, razítka, vyjádření kohokoliv. Jen peníze a odvahu. Někdy stačí jen to druhé. Protože když ukážete, že to umíte, peníze si k vám cestu jednoduše najdou.

Povolání spekulant je tajné. Stěží jej budete chtít uvádět do dotazníků úředníkům, nebo si jej dávat na vizitku. Co vyděláte, je vaše. Jak to uděláte, je vaše věc. Jak to zdaníte a užijete, je vaše chytrost. Daňový systém je ke spekulantům přívětivý. S výdělky na burze se můžete pohybovat s výsledným zdaněním zisků do 15 %, nebo klidně i méně či s nulou. Ale to je jiná kapitola... 

Vše, co v tomto podnikání děláte, jsou tajné okolnosti. Stěží kolem sebe najdete více lidí, se kterými byste se mohli o těchto tajných okolnostech vašeho podnikání pobavit. Toto byla těžká okolnost v počátcích mého podnikání. Dnes má naše tajná komunita stovky lidí, se kterými můžete sdílet vše kolem burzy. Jen se mezi ně musíte dostat. Jak? Jednoduše, přes náš kurz...

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS

Umění expertů na burze bývá pro 99 % lidí běžně nedostupné! Umění spekulací ve stylu vsaď na výhru, seber peníze a uteč. Tajné způsoby, jak a proč se zabývat burzou, obchodováním, řízení vlastních peněz jinak, než jak si lidé myslí. Tajný expert - obchodník zná taktiku, ví - kdy jít do akce, ví - jak zvítězit, zná metody pro řízení peněz, umí používat malé úsilí pro dosahování velkých výsledků. Vše je tajné...

"...Tajný expertní byznys v tomto pojetí je o svobodě, o vlastních vizích a postupech a o odvaze přijmout odměnu nebo ztrátu za vlastní akci. Abys přežil, musíš vědět, jak více bitev vyhrát a méně ztrácet..." Říkal Mitch A.V.

Uvědomil jsem si, že jsem zásady TAJNÉHO EXPERTNÍHO BYZNYSU postupně nasunul do svého programu HNB VIP TRADER! A na podzim roku 2017 jsme dokončili jeho finální BUSINESS VERZI, kterou máte na dosah!

Tajné postupy, tajné a jiné přístupy, rozhodování jinak a jistým způsobem...

Výsledek? Úspěšnost v akcích 70-90 %, skvělá jízda. Naše Situační Analýza Online, chytré rozhodovací postupy, zásady pro bezpečné a ziskové obchodování. Legálně si uloupit peníze ve finanční džungli a užít si jich. Ale vše v utajení, lehce mimo SYSTÉM! Skvělý utajený život mimo systém s příznivým zdaněním 0-15 % (o tom si mohou ostatní nechat jen zdát), život v cash-flow, svoboda, tajná volba...

 • Ano, burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.
 • Ale má svoje zákonitosti, pravidla příležitosti i slepé cesty a potenciál prohraných bitev. 
 • Ano, je to ve skutečnosti náročný byznys. Naštěstí známe řešení, máte 15 let zkušeností a ty jsou na cestě k vám!

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS JE PODNIKÁNÍ LEHCE MIMO SYSTÉM

Nepotřebujete žádná povolení, papíry, razítka. Jen chuť a odvahu. Je to tajný byznys - pouze vy víte, co děláte a jak. Pro vaše okolí i úředníka systému může být tato informace legálně zcela utajena. Vaše peníze proudí po tajných stezkách, o kterých rozhodujete pouze vy!

Je to svobodné podnikání, ve kterém je opravdu dobré vědět, co a kdo je na pozadí.

Tajný expertní byznys - to je výpad, akce, sebrat peníze a zmizet... Rychlá akce!

Tajný expertní byznys - to jsou postupy pouze pro zasvěcené!

Návody pro úspěch jsou tajné!

Nevěřte knihám, médiím, burzovním naháněčům ani nikomu, kdo vám říká - dám ti fungující systém, povedu tě za ruku, následuj mě... Je to téměř vždy cesta k prohrané válce. Vaše peníze prostě získá někdo jiný! To je smysl hry na finančních trzích, kterou s námi hrají...

Za jistých okolností tomu tak ale nemusí být. Přijmete-li za své jisté zásady guerillového podnikatele na burze a budete-li jisté věci dělat jistým způsobem ve správný čas, vaše snažení se může přetavit v úspěch.

A o toto přece jde!

Chcete, abych se s vámi podělil o návody, které jsou tajné?

Nikdy je nezveřejním mimo svůj TOP kurz o burze!

Nikdy o nich nenapíšu levnou knihu!

Nikdy je nepředám nikomu, kdo TO opravdu až tak nechce...

Pouze dnes pro vás máme časově omezenou nabídku,
která je o 80 % výhodnější, než jindy.

Není na co čekat!

Stihněte nejbližší termín vstupu do kurzu za

Právě dnes můžete získat kurz

HNB VIP TRADER BUSINESS

za opravdu dobrých podmínek!

Právě dnes můžete získat skvělé informace, návody a postupy, know-how a účinnou zkratku ke svému Tajnému Expertnímu Byznysu & podnikání na burze!

Právě dnes vám prozradím, proč je podnikání na burze v mnoha ohledech utajeno a proč je to pro mě něco jako TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS a pro vás skvělá příležitost! Ale pouze v tento okamžik!

Nepropásněte svou šanci! Netrvá věčně!

 • Právě dnes můžete na získat kurz HNB VIP TRADER BUSINESS za opravdu dobrých podmínek.
 • Právě dnes lze získat pouze v tajné akci VIP obsah nejlepšího kurzu o burze na čs. internetu za mimořádnou cenu zvýhodněnou o 50 %!
 • Právě dnes můžete získat nárok na přijetí do uzavřené Facebook skupiny a společnosti podobně naladěných lidí, kterou je náš PNB Tajný Expertní Klub!
 • Právě dnes vám prozradím, proč je podnikání na burze v mnoha ohledech utajeno a proč je to pro mě něco, jako TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS a pro vás příležitost!

OPRAVDU, JE TO TAK!  ONLINE KURZ

HNB VIP TRADER BUSINESS ZA NEJLEPŠÍ CENU, CO KDY BYLA!

TO, CO JE DNES OPRAVDU TAKÉ TAJNÉ, JSOU...

VAŠE CENA A PODMÍNKY!

 • Již víte, že kurz Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi je běžně k mání za částku 39.940 Kč. Obsah, rozsah i podpora mají jistě hodnotu vyšší. Vždyť za relativně malou sumu získáváte know-how, které byste možná studovali několik let. Nicméně, naše postupy tajím, jsou mimo kurz nedostupné!

 • Je třeba vědět, že v opravdovém obchodování na burze jde o příliš mnoho peněz na to, abyste riskovali ztráty z neznalostí či experimentů. A také jde samozřejmě o takové hodnoty, jako jsou čas a svoboda. ČAS, který získáte tím, že pro sebe najdete zkratky, může pro vás mít nedozírnou hodnotu. Navíc peněz můžete mít, kolik vám to vaše hlava dovolí, ale čas máte pouze jeden a je na vás, jak jej využijete. Náš kurz šetří čas a peníze. Proto můžete následně peníze a čas vydělávat!

CELÝ TENTO KURZ V PLNÉ VERZI + VIP PODPORA BĚŽNĚ STOJÍ:

39 940 korun!

POUZE DNES VÁM DÁM CELÝ TENTO KURZ V PLNÉ VERZI + BONUSOVÝ OBSAH + VIP PODPORU

za částku 7 990 korun!!!

Plných 80 % dolů! Ale zachovány všechny výhody!

Dnes tedy spadla cena na dno!

OTÁZKA

Víte, co udělá chytrý spekulant,
když jsou ceny na dně?

ODPOVĚĎ

Přece nakupuje..!

POZOR!!!

Tato cesta a návody jsou vhodné pro:

Investory, spekulanty a burzovní hráče, kteří již prohánějí peníze na Forexu, v komoditách, opcích a chtějí si zkrátit cestu, ušetřit čas a získat nové impulsy!

Pro profesionály, pro více i méně zkušené.

Pro věčné studenty a pokušitele štěstí.

Pro nové zájemce o cool tajný expertní byznys!

Co říkají o kurzu absolventi?

Tuto ojedinělou příležitost finančního vzdělání online formou
již uchopilo více než 2000 lidí před vámi...

Kurz je podán velmi srozumitelně pro začátečníka a také zajímavě. Ihned se podle něj dalo začít obchodovat na live účtu. Výhodu kurzu vidím v tom, že je online, takže jsem ho mohla dělat i z domova, je možné jej absolvovat bez jakýchkoliv vědomostí o finančních trzích, vše je opravdu pěkně vysvětleno i pro laiky.
Helena Lopraisováabsolventka kurzu HNB
Moje obchodování na burze se dělí na dvě období. Jedno je před kurzem - období temna...A druhé od kurzu - to už je daleko veselejší období, kdy už moje obchodování začalo být stabilní
Aleš Andrabsolvent kurzu HNB

Návod pro TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS a tajnou cestu investora za naprosto
skvělých podmínek 
ode mě dostanete pouze vy,
kteří projevíte vážný zájem a stihnete akci udělat ihned!

POZOR, TOTO JE OPRAVDU TAJNÁ AKCE!

Proč pro vás máme naše nejlepší know-how, díky kterému se drží na burze většina našich klientů, zatím co běžně jich 90 % neuspěje?

Proč je burza tajný expertní podnik a jak získat návod pro cestu investora k životu plnému peněz, adrenalinu i vášně?

Z LOGISTICKÝCH DŮVODŮ ČASOVĚ OMEZUJI NA

Poznámka: Tento kurz v plné a nejobsáhlejší verzi zde máte za cenu pouhých 7 990 korun.

Vezměte si teď to nejlepší za cenu, která tady ještě nikdy nebyla!

Jirka Mazur
Váš průvodce burzou a team kurzu Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi HNB VIP TRADER BUSINESS