Jirka Mazur, Jirka Gajdošík a kolektiv kurzu Hrajeme si na burze
vás zvou  na webinář ve formátu DigiPárty:

TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ

&

Kde studují vítězové

aneb kolokvium pro věčné studenty.

 

Jak se naučit triky a postupy vítězů a finančních predátorů?

Jak přežít, zvítězit a vydržet na burze?

Jak se naučit nejjednodušší a nejzáludnější podnikání na světě?

 

Videjko z Ďáblického lesa o "tajemstvích finančních predátorů" a o tom, proč je třeba jisté věci vědět, pokud chcete být úspěšní. Věnujte si 9 minut, které vedou k zamyšlení:

Na tuto DigiPárty se již registrovalo 0 lidí.

Přečtěte si níže, o co s Vámi chci podělit, nebo se rovnou registrujte na webinář!

Pouze účastí na DigiPárty můžete získat prezentaci TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ,

nebo cihličku investičního zlata!

DigiPárty ve formátu webináře & živé online vysílání můžete sledovat zdarma

z pohodlí svého domova na svém počítači!

16. listopad

ve 20:00

Chci se s Vámi podělit o jediný fungující postup,

jak opravdu vydělávat a jak pro sebe získat

 

SVOBODU :: ČAS :: PENÍZE

Naprostá většina lidí prožije svůj život v iluzi, že žijí jediný možný příběh, který je jim souzen. Od rodičů, ve škole i od přátel se naučí to, jak později žijí svůj život. Přehlédnou pasti systému a natvrdo se zasekají v tom, co vlastně ani nechtěli nikdy dělat. Jenže když přijde poznání, bývá již pro většinu z nich pozdě. Prodávají svůj čas a potenciál za almužnu jiným lidem, doufají v jistoty a přestávají postupně věřit ve svoje sny... Zdá se to někomu povědomé?

Pouze velmi malá část lidí se vzepře systému, konvencím i názorům ostatních lidí. Dají se na dráhu nejistoty, dobrodružství, adrenalinu, seberealizace. Jednoduše, hledají cesty, jak jít na své a jak opravdu prožít svoji cestu a jak prožít život jako příběh, který by třeba jednou chtěli vyprávět svým dětem. Jsou to podnikavci, zvědavci, pokušitelé štěstí. A když se zadaří, potom i podnikatelé. Cesta podnikání jistě není jednoduchá. Sám jsem na této cestě již přes 20 let a vím, o čem mluvím, resp. píšu.

Když se mi po 12 letech podnikání, kdy jsem protočil bezmála 2 miliardy korun v obratech svých firem a zaměstnával průběžně i stovky lidí, naskytla PŘÍLEŽITOST, chopil jsem se ji. Byla lákavá, svůdná, vyzývavá, tajemná, vzrušující a zejména úplně jiná, než všechny ostatní. Ano, tušíte správně, byla to burza, co vstoupilo do mého života.
 

V následujících letech se toho stalo opravdu hodně.

Nakonec vám kus toho příběhu povím v přímém přenosu. Po mnoha pokusech, učení, experimentech, pádech i výhrách, jsem přišel na pár věcí:

 • Peníze se dají vydělávat prací, nebo také myšlením.
 • Mít peníze, čas a svobodu je lepší, než mít tzv. jistoty a sny v šuplíku.
 • Podnikání je cesta, burza je zkratka.
 • Někteří lidé v podnikání i na burze vydělávají opravdu nekřesťanské peníze.
 • Někteří lidé si uskuteční svoje sny, vize, získají svobodu, možnost seberealizace, čas pro sebe a zejména také peníze, někdy opravdu hodně peněz.

» Abych dosáhl alespoň na část z toho, čím si dnes mohu plnit svoje sny, musel jsem se naučit, kde a jak úspěšní lidé a finanční predátoři vydělávají peníze, jak to dělají.

» Abych dosáhl alespoň z části toho, že mohu žít život svých snů, musel jsem zjistit, kde a jak se vzdělávají úspěšní lidé.

» Abych dosáhl nezávislosti, svobody času a konání, musel jsem se účastnit tajného kolokvia hledačů štěstí a příležitostí.

Vše se mi podařilo a já Vás tedy mohu pozvat do akce, abych se s Vámi alespoň o část toho, co jsem se naučil, podělil.
 

Proč to dělám? Proč byste měli být u toho?

Je to jednoduché, protože někdy věci fungují pouze tehdy, když se dělíme, předáváme a pomáháme. Myslím si, že Vám to stojí za to se ve středu 16. listopadu večer dozvědět více!

 

Co se bude dít ve středu 16. listopadu večer?

Zveme Vás na DigiPárty TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ & Kde studují vítězové aneb kolokvium pro věčné studenty. DigiPárty je webinář, živé vysílání online, ke kterému se můžete připojit zdarma z pohodlí svého domova z jakéhokoliv místa na světě. DigiPárty je něco, jako online digitální posezení s dobrou digitální partou! Drobnou podmínkou je jen chuť, udělat si čas, internetové připojení a REGISTRACE na akci!

Mám pro Vás připravenou videopřednášku TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ. Dozvíte se, proč je mnoho věcí jinak, než si myslíte a proč to má dost zásadní vliv nejen na případný úspěch na burze, ale i pro Váš život či další podnikání.

Povím Vám, kde a jak můžete po mé přednášce získat moje poznámky k ní ve formě e-Booku. Už teď má to PDF přes 24 stran a já věřím, že z něj budete mít užitek!

Myslím, že byste měli vědět, jaké pasti na Vás dělá SYSTÉM i FINANČNÍ PREDÁTOŘI a jak tomu čelit a využít tyto poznatky pro sebe. Nikde jinde se to nedozvíte tak markantně, jako na burze!

Zjistíte, proč 90 % lidí studuje kolem peněz i burzy špatné informace a proč tím lezou do pastí na peníze. 

Získáte zkratku v myšlení a příležitost!  

Řekl bych, že o některých věcech víte, ale zde si potvrdíte, že je musíte opravdu znát, než pošlete svoje peníze vydělávat na burzu. A rozšíříte si finanční vzdělání! Zdarma, prostě to chce fokus na jeden večer... 

Tato videopřednáška a diskuze k ní s burzovními vlčáky je nosným programem webináře!

A DigiPárty z toho uděláme tak, že se zapojíte do diskuze a do ankety o 3 cihličky investičního zlata s mým věnováním... Zvu Vás!


Na DigiPárty budeme losovat tři výherce o cihličky investičního zlata z edice ARGOR-HERAEUS s mým věnováním. Jak je můžete získat, dozvíte se ihned po registraci na DigiPárty! Na vysílací stránce je již aktivní anketa do soutěže...

Stručně můj příběh o mých projektech:

Obchoduji na burze více než 14 let. 10 let učím totéž jiné lidi, mými kurzy prošlo několik tisícovek klientů, z toho tisícovka online kurzem Hrajeme si na burze.
Založil jsem HNB Premium Club jako online základnu pro zájemce o trading
a řízení investic na burze. Inicioval jsem projekt WinSignals a v současné době
jsem investorem pro jeho rozvoj na mezinárodní trhy.

Dělám to, co mě baví a baví mě to, co dělám. Burza prostě patří k mému životu
a jsem opravdu rád, že mám kolem sebe tým špičkových spolupracovníků
a odborníků. Svými projekty vám je dávám k dispozici.

Koho uvidíte a uslyšíte na webináři?

Webinář uvádí a otázky kladou

Jirka Mazur

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti

Expert na burzu, online vzdělávání a marketing


Podnikatel, který dělá to, co
jej baví a sdílí své know-how

Jirka Gajdošík

Z vysokých manažerských funkcí na levé straně se rozhodl pro cestu pro sebe.

Již 3 roky se zabývá pouze tradingem.

Řídí skupinu burzovních vlčáků, projekt WinSignals a další vzdělávací projekty.


Hosté webináře & burzovní vlčáci na výslech:

Vojta Podešva

Burzu prohání 7 let a je spoluautorem tzv. WinSignals, což byly burzovní signály do trhů s úspěšností nad 90%.

Dnes spolupracuje s Jirkou v HNB programech a autorsky plní obsah nového HNB Premium Clubu.

Kateřina Zelenková

Zkušená traderka, jedna z nejaktivnějších přispívatelů do našich facebookových skupin

Je jednou z nejúspěšnějších účastníků soutěže WinSignals Champions 2016 a adeptka na členství ve skupině Burzovních vlčáků.

Tibor Michalčík

Podnikatel a úspěšný trader, obchoduje přes 3 roky se skvělými výsledky.

Je člen týmu burzovních vlčáků
a jeden z nejlepších zasílatelů burzovních signálů našim klientům.

Co vám přinese tento živý webinář a proč se jím nechat inspirovat?

 • Online kurz Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi VIP Trader a VIP Trader PLUS. Na webináři vám dám informace o kurzu, povíme si o obsahu a průběhu a s hosty proberu jejich zkušenosti a doporučení. Proberu s vámi obsah, objednávky a vše, co potřebujete vědět!  V průběhu webináře dám ke kurzu podmínky, který můžete získat pouze tento večer.

 • Probereme to, jak TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ ovlivňuje možné úspěchy lidí v reálné ekonomice i na burze. Probereme s vámi postup pro to, jak začít na burze, jak se toto podnikání naučit, jaká jsou úskalí a co můžete získat nebo ztratit! 

 •  Je podnikání na burze cestou tou správnou šancí pro Vás? O čem je podnikání na burze a jak začít? Jaká jsou rizika, úskalí a pasti na začátečníky? V čem je naopak podnikání na burze jednoduché? Tyto a další otázky proberu se svými hosty. V průběhu webináře můžete dávat svoje otázky a komentáře a účastnit se tak akce aktivně!

 • Probereme s vámi nástavbu ke kurzu VIP Trader PLUS. Co získáte aktivní účastí v HNB Premium Clubu a jak efektivně využívat v řízení peněz na burze servis WinSignals. Upozorníme vás na to, co je to sousloví “pravděpodobnostní predikce” a jak s nimi nakládat v praxi. 

   

Pokud je to i pro vás ta správná DigiParta, pojďte do akce!

Další porce informací zde na této stránce je pro ty z vás, kteří se těšíte na možnost vstupu do kurzu Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi HNB VIP Trader. Na webináři tomu pověnujeme také část programu v jeho druhé polovině, tak si přichystejte dotazy!

Část webináře bude i o tom ⇒

 • Jak se naučit triky a postupy vítězů,
 • jak pochopit myšlení finančních predátorů,
 • jak se naučit nejjednodušší podnikání na světě a přitom,
 • jak přežít, zvítězit a vydržet na burze!

 
A v mezičase s Vámi proberu obsah kurzu Hrajeme si na burze 

v nejlepší verzi HNB VIP Trader!

Nás a naše klienty práce s penězi baví. Podnikání na burze je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Nepotřebujeme k němu žádná povolení, registrace, ani živnosťáky. Jen odvahu, chuť a peníze. Je dobré naučit se podnikat na burze a nezabít přitom iluze ani peníze.

Přesto, že se jedná o pravděpodobnostní podnikání, kde řešíme pouze dvě možnosti, to jest, cena sledovaných aktiv může jít pouze dvěma směry, obchodníci na burze si umí svá rozhodnutí pěkně zkomplikovat! Naučíme vás, jak si věci zjednodušit, ušetřit čas a peníze a jaké jsou cesty k úspěchu. My i naši klienti máme výsledky!

Hrajeme si na burze
- tak se jmenuje náš online kurz.

Slovo “hrajeme si…” může evokovat jenom jakési hraní. Tak to dopřesníme - nám jde o hru profesionálů! Nakonec z teorie her a systémů je zřejmé, že téměř vše, co děláme, je něco, jako hra - život sám, podnikání i burza.

Nemám moc rád termíny “obchodování na burze”, “online trading” atp., i když je pro lepší porozumění v kontextu také používáme. Bližšími termíny jsou mi řízené spekulace, či pravděpodobnostní podnikání. Ještě lepší je potom “řízení investic & řízení peněz či kapitálu” na burze. Dejte mi příležitost, abych vám to na webináři vysvětlil spolu se svými kolegy, zejména Jirkou Gajdošíkem.

Na DigiPárty 16. 11. 2016 opět otevřeme pro veřejnost inovovaný kurz Hrajeme si na burze a to pouze v jeho nadupané a nejlepší verzi HNB VIP TRADER!

O čem je tento nový kurz:

 • Je lepší a v novém formátu ⇒
 • Získáte výhodnější podmínky ⇒
 • Získáte více, než kdykoliv
  v minulosti či jinde ⇒
 • nový formát & větší rozsah
  & nejlepší servis!
 • levnější & více muziky
  za méně peněz!
 • základy burzovních spekulací, Situační Analýzy Online i tvorby
  a práce s WinSignals!

A to vše bez rizika, bez kapitálových investic a formou akční hry
v podmínkách reálných trhů!

Pro koho je určen tento webinář i inovovaný

online kurz?

 • Pro všechny z vás, kdo si na burze chcete zjednodušit život a propracovat se k výsledkům efektivně!
 • Pro zkušené kolegy, online obchodníky, kteří po létech na burze hledají zkratku a zjednodušení!
 • Pro začátečníky a nové zájemce o toto akční podnikání!
 • Pro ty z vás, kteří si chcete dát šanci naučit se postupy úspěšných! Tou šancí mám na mysli větší porci svobody, nezávislosti, seberealizace a šanci na nové podnikání s penězi!

Ke kurzu a vzdělávacím programům či obsahu kolem burzy máme pro vás připravenou i dlouhodobou nástavbu:

HNB Premium Club - online platforma pro komunikaci, další vzdělávání a informační servis kolem burzy.

WinSignals - servis pro predikci a zasílání alertů signálů do obchodování s úspěšností 75-90 %. Naučíme vás dělat ziskové obchodní predikce i používat naše WinSignals v praxi!

Uzavřené VIP skupiny a online podporu na Facebooku, které jsou určené pouze pro naše klienty a partnery.

V rámci webináře vám vysvětlíme, jak vše funguje,  co můžete získat a jak s námi můžete na burze nejen začít, ale i jak si vylepšit úspěšnost, výsledky, život a podnikání… Pro nás je to jeden ze zdrojů k tomu, jak mít efektivně základnu pro ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ - to je informace pro zasvěcené…

Upozornění: Tato akce je tajná! Veřejnost jsem na tuto akci nepozval a neděláme žádnou kampaň. Pozývám výhradně lidi ze své databáze, kteří si objednali informace k burze, eBook či cokoliv kolem této akční hry. Chci ve hře pouze kvalifikované a šikovné lidi, kteří vědí, co chtějí!

O čem bude tato akce & na jaká témata se zaměříme?

 • 1
  Nosné téma bude online kurz HNB ve verzi VIP Trader s nástavbou PLUS.
 • 2
  Dozvíte se bez vytáček vše potřebné pro své nejlepší rozhodování.
 • 3
  Ujasníte si svůj program pro další týdny a měsíce. Nicméně tento online kurz vám zůstane natrvalo k dispozici, co nestihnete nyní, doženete s naší podporou později!
 • 4
  Povíme vám více o burzovních spekulacích, řízení peněz na burze, o technologii vydělávání peněz i řízení rizik.
 • 5
  Předáme vám praktické informace, zkušenosti, rady i tipy pro zjednodušení vašeho podnikání na burze!
 • 6
  Povíme si o tom, proč většina lidí na burze neuspěje a proč máte šanci právě vy!
 • 7
  S hosty probereme témata webináře tak, že Vás to bude bavit a přinese jistá poučení - bude to prostě takové online kolokvium v akci!

Večer na DigiPárty & webináři získáte příležitost pro skvělý trénink
na burze bez rizika a následně se naučíte více,
než za roky studia bez zbytečných investic!

 

Webinář bude zdarma, ale pouze pro pozvané! Akce tentokrát nebude
pro veřejnost, ale pouze pro vás!

 Budoucnost patří těm, kdo vidí možnosti ještě před tím, než se stanou jasně viditelnými…! Naučíme vás, jak na to!

Před zhlédnutím webináře velmi doporučuji nastudovat můj eBook Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start, na webináři tento obsah rozvineme, popřípadě si vysvětlíme pojmy a termíny + další inspirace!

Pokud tento eBook z jakéhokoliv důvodu nemáte, nebo jste si jej neuložili, zde je přímý odkaz na jeho stažení bez zadávání emailu:

eBook: Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start

A ještě pár zásadních informací.

 • Mnoho lidí chápe podnikání na burze jako seriozní příležitost. Mnoho lidí si jen tak hraje, nebo na burze pokoušejí štěstí. Proč je na burze, v podnikání i v životě většina lidí neúspěšných? Proč jen méně než 10 % lidí vydělává 90 % všech peněz nejen na burze, ale i v podnikání? Jaké vedou cesty na Pravou stranu a jaké jsou paralely mezi podnikáním na burze a mezi tím, co dělají úspěšní podnikatelé na Pravé straně?
 • Podnikání na burze je procesem myšlení. Je to o používání hlavy, o schopnosti myslet. Burzovní spekulanti, ale i podnikatelé či úspěšní lidé v nejrůznějších oborech dennodenně používají myšlenkové procesy vedoucí k úspěšným rozhodnutím, ale také podstupují rizika a musí se rozhodovat, nejlépe rychle a správně. Ale vždy i s právem na omyl. Bezrizikové cesty neexistují. Svět je o pravděpodobnosti a spekulacích. Proč si burzovní spekulanti rychleji tříbí mozek a jak trénují mozkové závity k cestám na Pravou stranu?
 • Naši hosté z Levé i Pravé strany cash-flow kvadrantu jsou z řad burzovních spekulantů, online obchodníků. Tentokrát to jsou jen matadoři a zkušení borci. Někteří jsou ještě na levé straně a burzu berou jako výzvu i jako prostředek přechodu na Pravou stranu. Další jsou již na Pravé straně, podnikají či vlastní systém podnikání, který jim vydělává peníze. Jak si poradí s dotazy od vás naši hosté? Jak si poradí s vašimi dotazy a jaké rady vám dají na cestu? Proč s vámi chtějí sdílet svůj příběh i svoje rady a postupy?

TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ

Tuto DigiPárty jsem nazval TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ. 

 • Kdo ovládá dění na finančních trzích, jaké má úmysly a jaké volí postupy.
 • Na co se nechávají nachytávat amatéři, hledači štěstí a naivní hráči?
 • Co naopak vědí profesionálové a jaké jsou zdroje jejich informací?
 • Jak analyzují trhy a příležitosti?
 • Jak pracují s riziky a jak si z finančních trhů ulupují zisky a úspěch?

Máme svobodu volby. Všichni žijeme jeden život, čas všech z nás je odměřen. Je na svobodném rozhodnutí každého, jak jej prožije či užije. Můžete pracovat a prodávat svůj ČAS a potenciál jiným lidem a systému. Nebo si jej můžete vzít zpět. Dát si šanci na změnu. Podnikání je šance a podnikání na burze je příležitost pro chytré podnikání s penězi. Netvrdím, že je pro každého. Ale pokud tuto příležitost nevyzkoušíte, nedáte si šanci a nebudete vědět, zda je to pro vás.

Dejte si tedy šanci se dozvědět a naučit více!

Kdo chce, hledá způsoby JAK!

Kdo nechce, vymýšlí si důvody, PROČ to nejde...

Tato šance je pro 

 • Pro pokušitele štěstí, začátečníky i pokročilé obchodníky.
 • Pro všechny, kdo vidí na burze možnou příležitost.
 • Pro všechny, kdo vidí na burze a s námi ty správné šance!

Přeji hezký den všem a zvu vás do AKCE!

Jirka Mazur a Jirka Gajdošík
plus kolektiv kurzu Hrajeme si na burze