Jirka Mazur a tým HNB&WS vás zvou na večerní webinář:

DRUHÁ ŠANCE!

TŘI TÝDNY, KTERÉ VÁM MOHOU ZMĚNIT ŽIVOT
DŘINA NA BURZE & VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK.

Téměř tajná akce pro uzavřenou společnost

Ve čtvrtek večer si nerozdáme zlato, knihy ani další benefity. 
Půjde totiž o něco podstatně významnějšího. 
Půjde o DRUHOU ŠANCI a PŘÍLEŽITOST!

13. října 2016

ve 20:00

Téměř tajná akce pro uzavřenou společnost
& druhá šance pro z vás!

Na tento webinář nezveme širší veřejnost z mé databáze, ale pouze absolventy kurzu HNB, členy HNB Premium Clubu a uživatele WinSignals. 
 
Proč? Chceme mít ve hře pouze vážné zájemce, kvalifikované kolegy a kolegyně, kteří to prostě na burze opravdu chtějí dát! 
 
Věřím, že tato pozvánka je cílena správně! Nespoléhejte na záznam, protože pozvání do akce i obsah webináře expiruje během několika hodin a příležitost se rozplyne, jako pára nad hrncem!
 

Mimochodem, ve čtvrtek večer to bude bez losování, ale prozradím vám, kdo a jak získá 5 cihliček investičního zlata s mým věnováním z edice PERTH-MINT a co pro to můžete udělat vy!

Co vás na webináři čeká?

  • Jirka Gajdošík vám poví o průběhu téměř tajné akce - o soutěži WINSIGNALS CHAMPIONS 2016
  • Já vám prozradím více o tom, proč vám účast v této soutěži dá jistou šanci, která se již nemusí opakovat a ve které jde opravdu o velké peníze! Dejte si druhou šanci, druhé kolo začne během pár dní!
  • Vojta Podešva přidá novinky z HNB Premium Clubu a druhou férovou nabídku s časovým omezením…
  • Povíme si o aktuální sitaci na finančních trzích, tržních příležitostech a jak na ně!
Bonusový obsah “Není čára jako čára”. 
 
Před pár dny mi jeden kolega trader napsal větu: “Co trader, to jiné čáry. Proto jsem situaci viděl jinak a spletl jsem se…” Ukážu vám systém v tom, jak bychom měli všichni vidět ty “čáry na grafech” v podstatě stejně a jak na ně. Udělám vám malou SAO online. Uvidíme, co z toho vzejde - minimálně se poučíte!

TŘI TÝDNY, KTERÉ VÁM MOHOU ZMĚNIT ŽIVOT!

Ano, bude řeč o soutěži WINSIGNALS CHAMPIONS 2016, která nyní probíhá bez humbuku a téměř tajně. Je to proto, že do ní chceme opravdové zájemce o trading, řízení investic a zejména o naše know-how, o které se dělím jenom s našimi burzovními vlčáky.
 
Pro ně a TOP10 ze soutěže plánuji do konce roku udělat 2-3 denní WinSignals CAMP, na který se můžete dostat zdarma a hodně se naučit. A také se dostat do zajímavého byznysu…
 
Šanci dostat se mezi vyvolené do WinSignals Campu máte podruhé a naposledy. Přijďte si poslechnout, proč byste o to měli usilovat a co pro to můžete udělat. A také, proč Vám tato příležitost může změnit život!
Druhé kolo soutěže vypukne již za pár dní a bude trvat jen tři týdny. 
Půjde o tři týdny, které některým z vás mohou změnit život!
 

DŘINA NA BURZE & VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK!

Život na burze si můžete komplikovat a můžete si klidně z burzy udělat dřinu. Nebo se můžete naučit jisté věci a všechno může být jinak.
  • Už jste na burze uspěli? Potom věřte, že to může být ještě lepší, snadnější a klidnější…
  • Nebo patříte mezi ty, co neuspěli nebo ještě bojují? Nevzdávejte to. Řeknu vám PROČ i JAK…
Řekl bych, že důvodů pro to, abyste si nenechali ujít čtvrteční webinář, máte hodně. Uvidíme, kdo z vás to bere vážně a kdo se jen veze a hraje si. OK, my si také Hrajeme na burze, ale profesionálně. A jak to máte nastaveno vy?
 
Řeknu vám jedno » dnes nic neřešte, přihlaste se na webinář a ve čtvrtek večer uvidíte, co od sebe můžete očekávat! Pomůžeme vám i sobě, prostě fér byznys. Registrace na webinář je zde:

Vaše dotazy k soutěži nebo ostatním tématům můžete psát  do komentářů na vysílací stránce webináře.

Přeji hezký den všem a zvu vás do AKCE!!

Jirka Mazur