Jirka Mazur a tým HNB&WS vás zvou na večerní webinář:

JAK PROMĚŇOVAT ČÁRY V PENÍZE, NEBO VE ZLATO

& Malé burzovní omalovánky pro chytré lenochy

Další téměř tajná a poslední akce před Vánocemi pro uzavřenou společnost

Ve středu večer si nebudeme rozdávat věcné benefity. 
Půjde totiž o něco podstatně významnějšího. 
Půjde o INFORMACE a KNOW-HOW pouze pro pozvané!

14. prosince

ve 20:00

Další téměř tajná akce pro uzavřenou společnost
& know-how pouze pro zasvěcené!

Na tento webinář nezveme širší veřejnost z mé databáze, ale pouze absolventy kurzu HNB, členy HNB Premium Clubu a zejména uživatele WinSignals. 
 
Proč? Chceme mít ve hře pouze vážné zájemce, kvalifikované kolegy a kolegyně, kteří to prostě na burze opravdu chtějí dát! 
 
Věřím, že tato pozvánka je cílena správně! Nespoléhejte na záznam, protože pozvání do akce i obsah webináře expiruje během několika hodin a příležitost se rozplyne, jako pára nad hrncem!
 

Mimochodem, ve středu večer to bude bez ankety a losování, ale prozradím vám, proč považuji za zajímavé příkupy do investičního zlata

Podíváme se na živé grafy a uděláme si něco jako "burzovní omalovánky pro chytré lenochy". Ukážeme si cenový vývoj zlata na burze, korelace a synergie s jinými aktivy a vysvětlíme si vlivy na vývoj ceny tohoto aktiva. Bude to prostě GOLD večírek!

Co vás na webináři čeká?

 • Budu si s vámi a s hosty povídat o investování do instrumentu, který je známý již z úsvitu dějin a stále dráždí mysl laických i profesionálních investorů! Povíme si o zlatu v souvislosti s fyzickým investováním i s procesem řízení peněz na burze. Možná nám poté začne chodit více GOLD WinSignals?
 • Dále si s hosty popovídám o tom, jak malovat trendové čáry, zjišťovat korelace, synergie, na jakých grafech a jak se rozhodovat. Propereme zlato ze všech možných stran až po řízení obchodů, peněz a finální koncovce, která rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. 
 • Vojta Podešva přidá novinky z HNB Premium Clubu a já s Jirkou Gajdošíkem přidáme druhou férovou nabídku s časovým omezením…
 • Povíme si o aktuální situaci na finančních trzích, tržních příležitostech a jak na ně! 

Nosným tématem večera bude

Povídání o zlatu a investicích kolem něj
i o tom, jak investovat do zlata, aniž byste jej museli kupovat!

Dost traderů mi občas píše: Studuji burzu roky a jedním z aktiv, o kterém přemýšlím, je zlato. Je to magické aktivum nejen pro obchodování na burze. Hledám souvislosti vývoje ceny se situací na finančních trzích, s pohybem cen akcií na burze, makroekonomickou situací, s politikou, sezónou a dalšími. Také občas a rád přikupuju zlato fyzicky. Do toho mi chodí nejrůznější nabídky do investičních programů, klubů a příležitostí. Prostě se toho kolem zlata točí hodně a rád bych se v tom lépe orientoval.

Mimochodem, vlastnit zlato fyzicky je prostě něco jiného, než prohánět virtuálně zlato na burze. Mít jej doma v šuplíku (v sejfu, zakopané pod stromem, či pod matrací) je prostě jiný pocit, než vidět pouze hodnotu na grafu. Když jej mám doma, ceny v zásadě nesleduji. Když mám se zlatem otevřenou pozici na burze, někdy nemůžu vzrušením ani spát. V čem vidíš rozdíly? Jak to je s tím zlatem?

OK, zkusíme to v průběhu webináře probrat!

PÁR DROBNÝCH RAD, KTERÉ
PRO VÁS MOHOU BÝT DŮLEŽITÉ!

Ano, nebudu chodit kolem horké kaše a podáme to jednoduše. 

» Pro nakupování fyzického zlata musíte mít peníze a důvody. Dlouhodobější záměry jsou důležitější, než krátkodobé pozice. Proto v rámci investování do fyzického zlata ceny příliš neřeším... Ale pst.. O tom až ve středu na webinář!

» Pro spekulace s vývojem ceny zlata na burze musíte mít peníze, ale stačí méně peněz. Důvody jsou víceméně jasné - rychlý výdělek, příležitost. Nemusíte zlato vlastnit, když na něm chcete vydělat.

» Pro tu první příležitost potřebujete jiné podklady pro rozhodování, než pro tu druhou. Zeptám se svých hostů, jak to vidí se zlatem oni a jak se rozhodují. Studují například grafy na platformě, když míří na Gold Souk?

Je pár důležitých okolností, které vám na webináři prozradím.

 • Proč stojí za to věnovat zlatu pozornost?
 • Proč jít za svým cílem podle svého naturelu, finančních možností a plánů?
 • Proč se na burze soustředit na kořist, na výsledek, proč nepustit šanci?
 • Proč to nevzdávat a jak se z toho nezbláznit?
 • Proč naopak v rámci fyzického investování do zlata zklidnit hlavu a nic neřešit?

Nalijme si čistého vína - není to vždy na té burze jednoduché. A není to jednoduché ani s tím zlatem. Ale kdyby bylo, asi by spekuloval každý dlaždič, či prodavačka v Tescu, nebo by se nechali zlatem platit. Na druhé straně je vše tak překvapivě jednoduché, až z toho poznání lehce zamrazí.

Ale to jsou okolnosti, které jsou jen pro vyvolené, pro chápavé, vnímavé, bystré, odvážné a disciplinované jedince s jasnou vizí. Patříte mezi ně?

Povím vám, jak to zjistíte!

HRÁTKY SE ZLATEM NA BURZE
& POMAZLENÍ SE ZLATEM NA DLANI!

Život na burze si můžete komplikovat a můžete si klidně z burzy udělat dřinu. Nebo se můžete naučit jisté věci a všechno může být jinak. Zlato je poměrně náročná disciplína na spekulace. Ale milá disciplína do trezoru a pro budoucnost...
 • Už jste na burze se spekulací se zlatem uspěli? Potom věřte, že to může být ještě lepší, snadnější a klidnější…
 • Nebo patříte mezi ty, co neuspěli nebo ještě bojují? Nevzdávejte to. Řeknu vám PROČ i JAK…
 • Možná nesázejte vše na jednu kartu, ale diverzifikujte. Může to být finančně výhodnější!
Řekl bych, že důvodů pro to, abyste si nenechali ujít středeční webinář, máte hodně. Uvidíme, kdo z vás to bere vážně a kdo se jen veze a hraje si. OK, my si také Hrajeme na burze, ale profesionálně. A jak to máte nastaveno vy?
 
Řeknu vám jedno » dnes nic neřešte, přihlaste se na webinář a ve středu večer uvidíte, co od sebe můžete očekávat! Pomůžeme vám i sobě, prostě fér byznys. Registrace na webinář je zde:

Vaše dotazy ke zlatu, webináři nebo ostatním tématům můžete psát  do komentářů na vysílací stránce webináře.

Přeji hezký den všem a zvu vás do AKCE!!

Jirka Mazur