CHYTRÉ ŘÍZENÍ PENĚZ

& PROČ NA BURZE USPĚJÍ CHYTŘEJŠÍ PŘED PRACOVITÝMI
Webinář pro uzavřenou společnost,
 se uskutečnil 10.11.2016 v čase od 20:00 zde na této stránce!

 

 


Využijte zvýhodněnou možnost objednání
Premium Clubu HNB se slevou 25 %.
Nabídka je platná pouze pro účastníky tohoto webináře!

Pouze členové HNB Premium Clubu získají obsah dnešní
videopřednášky CHYTRÉ ŘÍZENÍ PENĚZ!

Odkaz na objednávku je ZDE:

Nabídka je platná pouze do dnešní půlnoci 11. 11. 2016!

Ve čtvrtek večer jsme nerozdávali věcné benefity. 
Šlo totiž o něco podstatně významnějšího. 
Šlo o INFORMACE a KNOW-HOW!

Co jste mohli na webináři shlédnout?

 • Jirka Gajdošík vám pověděl o průběhu téměř tajné akce - o soutěži WINSIGNALS CHAMPIONS 2016. Seznámil vás s výsledky a nejúspěšnějšími soutěžícími, mezi nimiž je i host webináře Helenka Lopraisová

 • Dozvěděli jste se pořadí 11 nejúspěšnějších účastníků soutěže a také to, že byli pozváni na WinSignals Camp spolu s burzovními vlčáky.

 • Jirka Mazur si s hosty povídal o řízení obchodů, peněz a finální koncovce v rozhodování, která rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Zjistíte, že hranice je tenká a tajemství jsou jinde, než si myslí 90 % z vás!

 • Jako bonus webináře přidal Jirka Mazur svůj zbrusu nový eBook CHYTRÉ ŘÍZENÍ PENĚZ. Materiál je určen výhradně pro členy Premium Clubu HNB a naleznete jej na jeho členských stránkách…

 • Jirka rozdal tentokrát 5 zlatých cihliček - získalo je 5 nejúspěšnějších soutěžících v soutěži WinSignals Champions 2016

Jsou určité okolnosti, které jsou jen pro vyvolené, pro chápavé, vnímavé, bystré, odvážné a disciplinované jedince s jasnou vizí. Patříte mezi ně?

Můžete se to dozvědět, pokud si pečlivě prostudujete můj nový eBook
CHYTRÉ ŘÍZENÍ PENĚZ.

Děkujeme Vám za komentáře, virtuální setkání s Vámi bylo skvělé! Přejeme úspěchy na burze s naším Premium Clubem HNB a WinSignals!

Jirka Mazur
A tým kurzu Hrajeme si na burze & WinSignals


Zde pište své komentáře k tématu webináře, k soutěži WinSignals Champions, nebo ostatním tématům:

 • Napište nám, zda jste se zúčastnili soutěže WS Champions 2016 a jak se vám dařilo...
 • Splnila soutěž vaše očekávání?
 • Jaké máte ambice v online obchodování?
 • Co byste rádi viděli na našich webinářích a v Premium Clubu HNB?
 • A zejména nás opravdu zajímá, co vám dělá nejvíce problémů pro zachování kontinuity ziskového obchodování. S čím potřebujete poradit, co potřebujete natrénovat, s čím vám můžeme pomoci!

Děkujeme za každý komentář i zpětnou vazbu! Co nám nestihnete napsat a zeptat se, to se možná nedozvíte! Jinak ve čtvrtek večer to bude bez losování, ale prozradím vám, kdo získal 5 cihliček investičního zlata s mým věnováním z edice PERTH-MINT!

Jsou určeny jako motivace pro 5 nejlepších v soutěži WinSignals Champions 2016, a my vám prozradíme, kdo to je!

 1. Jaroslav Martínek napsal:

  Super informace, skvělej Webinář. Díky Jaroslav

 2. Martin Říha napsal:

  Ahoj, zdravím
  Tak soutěže jsem se nezúčasnil protože zatím jsem burzovní cucák a ne vlčák! HNB kurz je super a doufám že se mi pod vedením Jirky Mazura a jeho týmu dostanu mezi ty vlčáky!!!
  Moc inspirativní webinář! Děkuji.

 3. Jaromír Štrup napsal:

  Zdravím všechny,

  super 4! 🙂 Díky za cihličku, už jsem jednu obdržel, počátkem roku a kdo by se bránil zlatu :-)))

  Krásné dny všem.

  Jaromír

 4. Honza S. napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat proč používáte mentální SL a ne klasický zadaný přímo do MT? Osobně bych se bál přece velkým pohybů, které mohou kdykoliv přijít a smazat účet pokud nebudu mít pevně zadaný SL.

 5. Andrea Doubková napsal:

  1. soutěže jsem se zúčastnila pouze jednou…..bylo to moc poučné a zajímavé, zjistila jsem, že jsem hodně dost zbrklá..a je na čase trošku zpomalit, ať nedělám velké chyby.
  2. ano splnila…naučila mě trpělivosti
  3. AMBICE mám velké…ale mám v sobě hodně rozporu…jsem zbrklá a hrnu se do všeho hned….místo toho abych vše z analizovala…
  4. pokračování SAO a webinářů

 6. chlubnapetr8@seznam.cz napsal:

  Do 2 kola soutěže jsem se přihlásil. S burzou jsem začal letos v září s kurzem HNB VIP TRADER a zatím jsem si netroufl aktivně zapojit. Burzou se chci živit. Zatím většinu informací vstřebávám a opakuji. Kurz HNB je zatím super. Velice si vážím toho že se dělíte o know how a podporujete ostatní k úspěchu. Díky.

 7. Lidka Bláhová napsal:

  Napište nám, zda jste se zúčastnili soutěže WS Champions 2016 a jak se vám dařilo…
  Splnila soutěž vaše očekávání?
  Jaké máte ambice v online obchodování?
  Co byste rádi viděli na našich webinářích a v Premium Clubu HNB? A zejména nás opravdu zajímá, co vám dělá nejvíce problémů pro zachování kontinuity ziskového obchodování. S čím potřebujete poradit, co potřebujete natrénovat, s čím vám můžeme pomoci!

  1. Ano soutěže jsem se účastnila , jen v 2. kole, moc mi to nešlo , ale stále to nevzdávám a vracím se jako začátečník ke kurzu.
  2. Ano splnila, a jsem zase chytřejší.
  3. Každý seminář, či i club jak postupně procházím mě posouvají vpřed
  4. Asi psychologie zavírání obchodu, vychytávky

 8. Radek Švenda napsal:

  Uvítal bych živý boot-camp. Takový živý jednodenní trénink nad demo účtem. Nebo aspoň nad historickými daty. Tam by nás vlčáci mohli potrénovat v technické situační analýze.

 9. Milan Šiplák napsal:

  1. Protože jsem úplný začátečník v Traidingu tak jsem nepočítal, že se letos do této soutěže zapojím, ale nakonec mně JIrka Gajdošík trochu vyprovokoval a rozhodl jsem do toho jít naplno. Dnes mohu říct, že to bylo hodně poučné a pomohlo mi to v dalším pokračování na burze.

  2. Soutěž splnila mé očekávání nejen v tom, že jsem se dostatečně zapotil, ale posunula mně dále. Letos jsem se účastnil kurzu HNB a dnes již používám naučené analýzy, SAO, nastavuji SL, PT, více se věnuji risk managenentu a zajišťují si ziskové pozice. Více se věnuji pozornosti fundamentu a pozoruji co to dělá s grafy.

  3. Chci si vytvořit další zdroj příjmů a v budoucnu se možná i věnovat více této oblasti.

  4. Webináře a Premium Club HNB jsou pro mně neustále inspirací a mám se ještě co učit.

  5. Po pravě řečeno mně zajímá vše, objevují neustále nové postupy. Výborné jsou diskuze, strategie a modelové situace některých zkušených Ttraidru pokud je zveřejní (je to přece jen jejich know how). Zatím mám problém určit nástup ziskové pozice a správně určit směr křivek.

 10. Jozef VAĽO napsal:

  Zdravím,
  Súťaže Winsignals Champion som sa zúčastnil, v prvom kole sa mi darilo super, druhé bolo o niečo horšie.
  Súťaž moje očakávania splnila, nakoľko som získal viac praktických skúseností v obchodovaní a riadení investíc. Veľmi sa mi páčia Vojtove SAO, ktoré mi dosť pomohli v náhľade na grafy.
  Online obchodovaniu sa chcem venovať čo najdlhšie a na plný úvazok, momentálne mám pre seba 24 hod. denne, tak t o chcem kvalitatívne využiť.
  Webinárov sa zúčastňujem pravidelne, sú pre mňa prínosom, momentálne ma nič nenapadá, ak mi niečo nieje jasné moj komentár na fb nikdy nezostane nepovšimnutý a zrozummitelne vysvetlený, za čo vám veľmi pekne ďakujem. V obchodovaní mi največší problém robí určiť kedy sa jedná o korekcie v trende a kedy sa trend otáča. Teoreticky to asi aj viem, len si neverím a uzatváram obchody príliš skoro. Takže problém bude asi v mojej hlave.
  Ďakujem.

 11. Miroslav Andršt napsal:

  1) Soutěž jsem sledoval vloni – byť v jiném pojetí, než bylo predikováno pro letošek. Určitě jde o zajímavý počin, nicméně sám jsem – ke své škodě – nikdy nepřišel na chuť „masovým“ akcím.
  Např.: nikdy jsem nebyl v průvodu na 1. máje. Jizerskou padesátku jsem jel jen jednou a z masovosti jsem byl zhnusen … :-):-):-)

  2) Nemohu hodnotit

  3) Ambice žádné velké, ale fascinují mě věci, které jsou těžko uchopitelné a přesto fungují.
  Před časem mě zaujalo motto: „HRAJEME SI NA BURZE“. To je přesně ono. Jde o geniální hru s Jiráskovým podtextem: „Proti všem!“
  Vcítit se do myšlení brokera, odhadovat reakce trhu na fundamenty, neskočit na fabulace velkých hráčů, co dělají Commercials, co na to Large traders … to je prostě adrenalin!
  Jak patrno došel jsem od perfektních základů Hrajeme si na burze až ke komoditám, spreadům a hlavně k AOS kde jsem se – jako bývalý programátor – tzv. našel!

  4) Možná – sem tam – odskok do strategií AOS? … ale to asi ne, co? 🙂

  5) Hlavní je si nepřipustit, že je nějaký problém. Je pouze zisk, který vás „uspí“ a ztráta, která musí motivovat !!! Důležité je klást důraz na duševní hygienu, sebevzdělávání a dodržování pravidel (např. money mng … )

 12. Milan Dostál napsal:

  1. Soutěže jsem se neúčastnil, protože si myslím, že mám ještě málo zkušeností.

  3. V prvním roce udržet výši účtu a nevybílit si ho. Pak bych chtěl pomalu jít do zisku a naučit se řídit ztrátové pozice. Přivýdělek k platu a později k důchodu, ambice mám vyšší, ale vidím, že v live účtu to není tak jednoduché.

  4. Vebináře mi vyhovujou, zajímají mě vychytávky, které ušetří někdy dost peněz. Případové studie jsou velmi dobré a dají se využít v live obchodování. Největší problémy jsou pro mě psychologie obchodování a rozhodovací procesy. Ale to chce víc zkušeností a nebát se rozumně obchodovat.

 13. Jaromír Štrup napsal:

  Zdravím,

  1) Soutěže jsem se účastnil. Obě kola. První dopadlo super, Druhé uvidíme. V druhém jsem neudržel emoce a hlavu na uzdě 🙂
  2) Ano.
  3) Už jsem psal. Chci se tím živit.
  4) Pokračování SAO, dobré jsou různé studie a zkušenosti všech vlčáků, také jsem již psal, matroše hafo 🙂
  5) Moje hlava a emoce 🙂 Informací a znalostí mám dost, je třeba sledovat své emoce a řídit svoji mysl.
  Pěkný den všem.

 14. Jaroslav Martínek napsal:

  Dobrý den přátelé
  Soutěže jsem se zůčastnil. Obou kol. V prvním kole jsem se umístil v první polovině soutěžících. Ve druhém kole ještě nevím, ale mělo by to být snad lepší.
  Soutěž byla SUPER. Bral jsem ji jako Maturitu z kurzu HNB. Soutěž mě přinesla hlavně posun v sebevědomí a ověřil jsem si, že to umím. Samozřejmě je třeba se stále zdokonalovat.
  Chci si z obchodování vytvořit druhý zdroj příjmu k důchodu, do kterého příští rok v květnu nastupuju. V premium klubu bych zopakoval už jednou vyslovenou námitku. V SOL ponechat pouze analýzu podle aktiv. Analýza po rámcích v komnbinaci s občasnými technickými problémy Youtube je zanačně nepřehledná a je to skoro „mučení neviňátek“.
  Zájímá mě, jak více a lépe predikovat fundament. Připadá mě, že zrovna v poslední době, hektických pohybů v politice a ekonomice už, podle mě, závěry, jinak velmi fundovaných a zkušených „kouzelníků čáryfuků“, úplně nestačí.

Přidat komentář