Burzobraní aneb Start podzimní sklizně s WinSignals

Akcie se tlačí vzhůru k novým maximálním hodnotám. Skoro by se dalo říct „lepším zítřkům“ 🙂 Vystřelí vzhůru, nebo spadnou z aktuálních bariér?

WS 22.8.Je velmi pravděpodobné, že tuto otázku „rozsekne“ v pátek 26.8.2016 jednání americké centrální banky a následná tisková konference. Na ní se totiž celý svět doví, jestli americká centrální banka FED zvýší úrokovou sazbu na americký dolar. Toto je klíčovým fundamentálním hybatelem pro sentiment trhů na následující měsíce.

Jak se FED rozhodne, to samozřejmě nevíme. Dokonce i odborná veřejnost odhaduje možnosti jako vyrovnané a 50/50. Zato ale víme, co bude dělat skupina burzovních vlčáků, kteří vedou servis WinSignals. Ať se trhy pohnou jedním nebo druhým směrem, klienti WinSignals budou dostávat informace o chytrých nástupech do trhů, které WinSignalisté provádějí. Letní okurková sezóna je u konce a s WinSignals se nám pěkně zelená.

A víme také další věc: Nadchází krásná fáze roku – babí léto. Počasí bude ještě slunečné, ale teploty už nebudou tak tropické jako ještě před pár týdny. Vinaři se chystají na vinobraní a víte k čemu se chystají schopní burzovní obchodníci? Chystají se na své podzimní BURZOBRANÍ. 🙂 Chcete být mezi těmi, kteří si budou Z BURZY BRÁT?

O nadcházejícím Burzobraní budeme s Jirkou Gajdošíkem, Jirkou Mazurem a dalšími hosty vysílat živý Webinář:

» BLÍŽÍ SE BURZOBRANÍ

Na tomto webináři si budeme s hosty povídat o tom, jaké bylo léto na burze a obchodování s WinSignals. Jak vnímají blížící se zásadní události na burze pro podzimní sezónu. Určitě se zmíníme o vlivu rozhodnutí FEDu o úrokových sazbách na finanční trhy a také o další důležitých událostech, jako jsou třeba listopadové prezidentské volby v USA.

Představíme vám také naše podzimní akční vize jak na burzu s WinSignals a kurzem Hrajeme si na Burze. Ten sice již aktuálně probíhá, ale i přesto chystáme něco, co u něj bude velmi aktuální… NECHTE SE PŘEKVAPIT.

Jak to bylo s úspěšností servisu WinSignals během končícího léta?

Ne každý den je úspěšný. Podstatné je sledovat statistiku WInSignals z dlouhodobého hlediska.

V tabulce vidíte jednotlivé prázdninové týdny roku 2016, které připadají na červenec a srpen 2016. Přestože v některých týdnech byl zisk WinSignals blízký nule nebo záporný, celkový zisk za období červenec + srpen 2016 přesáhl 1200 eur (usd) při obchodování 1 lotu! Průměrná úspěšnost dosahuje dlouhodobě 80 %. Jeden dosáhla dokonce 100 % 🙂

prazdniny s WS po týdnech

Chcete-li se dovědět více, věnujte pozornost zajímavému článku který statistiku WinSignals za léto 2016 popisuje v detailu 🙂

Možná patříte mezi ostřílené burzovní harcovníky a těšíte se na pořádnou sklizeň zisků. Možná ale také ladíte formu. Možná se ještě necítíte úplně pevní v kramflecích a víte, že potřebujete ještě získávat zkušenosti a znalosti o každodenní burzovní rutině. Pokud tomu tak je, tak zbystřete pozornost. Existuje způsob, jak můžete průběžně budovat své znalosti a praktické dovednosti na burze. Kurzy a semináře o burze jsou skvělá věc. Ale obchodování na burze je dlouhodobá záležitost a je potřeba získávat zkušenosti PERMANENTNĚ  a PRŮBĚŽNĚ. Žádný lékař se nestal profesionálem ve svém oboru za týden, nebo za rok. Buduje své zkušenosti v dlouhodobém horizontu. Profesionální tradeři to mají stejné. Nedávno jste si mohli přečíst článek, ve kterém mj. píšeme o šestém smyslu burzovních traderů. Dověděli jste se, že tento šestý smysl není nic jiného, než pod kůži zažitá rutina a hodiny sledování trhů. A teď to podstatné: VY SAMI máte k dispozici nástroj, který vás podporuje v dlouhodobém sbírání zkušeností. V budování té správné burzovní rutiny.

» Tím nástrojem je Premium Club kurzu Hrajeme si na Burze

Jak souvisí blížící se Burzobraní s WinSignals, kurzem Hrajeme si na Burze, Premium Clubem a dalšími akcemi? Vaše burzobraní může letos na podzim začít a už nikdy neskončit. Ti schopní si dovedou udělat burzobraní nejen během babího léta, ale kdykoliv. Podzim na burze bude pořádně akční a náš kolektiv se na této akční vlně určitě poveze. Sledujte blížící se webinář, kde se dozvíte VÍCE!

 • WinSignals vám pomohou být na burze profitní i tehdy, když ji ještě pod kůží nemáte.
 • V Premium Clubu dostanete každý týden aktuální Situační Analýzu Online a nové vzdělávací video, které vám pomůže získávat tu správnou burzovní rutinu a dostat burzu „pod kůži“.

Situační Analýza Online (SAO) je významným podkladem pro vaše ziskové obchodování. Jejím účelem je identifikace zásadních trendů na trzích se kterými chcete obchodovat. Ačkoliv není Situační Analýza Online ve formě webinářů nebo krátkých příspěvků na facebooku žádným konkrétním investičním doporučením, tak se občas některým z vás podaří využít nezávazné tipy ze SAO přímo ke konkrétním obchodům. Je pak zajímavé sledovat třeba takovéto reakce na facebooku 🙂

reference PPT

» Takže nezapomeňte – podzimní Burzobraní začíná 30. srpna!

Buďte u toho a začněte sklízet kdykoliv se k tomu rozhodnete.

Vojta Podešva

Na burze obchoduji od roku 2008 a již 5 let pomáhám lidem k jejich vlastnímu úspěchu na burze. Jsem autorem Premium Clubu kurzu Hrajeme si na Burze a členem tým WinSignals.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Jak začít na burze?

  Stáhněte si ebook a objevte 7 kroků pro rychlý start na burze!

  Staženo více než 10 000x !

 • Nejznámější online kurz

  V průběhu několika měsíců Vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

 • Rubriky a témata blogu

 • Jsme také na FACEBOOKu