Tajný Expertní Byznys

Tajný Expertní Byznys – mikropříběh:

Nedávno se mě kamarád ptal, kde a jak může získat informace o tom, co dělám. Prý je toho všude plno, ale vlastně téměř vůbec nic použitelného pro to, aby to uchopil. Říkal jsem mu, že 90 % věcí kolem burzy je prostě jinak, než se píše či říká. Proč? Důvod je jasný – peníze.

Z diskuze vyšlo poznání, že je třeba o burze opravdu něco vědět, získat jisté expertní znalosti a porozumění toho, co se na ní odehrává a kde, jak a pro koho se vytvářejí ziskové příležitosti. Burza je easy podnik, každý den sledujeme pouze dvě možnosti, o které tady jde. Ceny na burze mohou pouze růst, nebo klesat. Jiná možnost neexistuje. Z jistých důvodů lze věci dělat složitě a na dvě možnosti lze vymýšlet stovky metod a strategií, jak na to.

Asi prý to chce být tak trochu expertem, povídá. Trochu? Spíše dosti, říkám já. A jak je to s tím tvým kurzem Hrajeme si na burze – to si jako na té burze jen tak hrajete? Jasně, je to hra, herní systém – stejně tak, jako cokoliv jiného, co jako lidi děláme, třeba i v rámci podnikání. Znáš teorii her? Teorii chaosu a faktory pravděpodobnosti? V každém podnikání se s tím musí počítat.

Takže je burza hra, obchodování, spekulace? Ano, je to vše, co říkáš – ale doplňuji > profesionálně. Profesionální hra, spekulace, trading. Mně se tedy líbí spíše pojmy řízení peněz, kapitálu, podnikání. Takže je to něco jako tajný expertní byznys. Jo, jasně – tak tomu sousloví rozumím.

Tajný – to znamená, musím se naučit něco, co není veřejně dostupné – chápu to správně? Expertní znamená, že prostě musím být expertem stejně tak, jako v jakémkoliv zaměstnání či profesi, pokud to chci dělat a umět pořádně. A byznys – to je také jasné, vydělávání peněz na burze je prostě podnikání. Podnikání jako každé jiné, ale přesto úplně odlišné. Jo, je to prostě good byznys… Večírek plynul a sousloví Tajný Expertní Byznys se uchytilo v hlavách s touhou uchopit všechna tři slova sousloví do kontextu a pochopení…

Proč je podnikání na burze něco jako
TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS?

Když jsem kolem roku 2000 začal studovat příležitost vydělávání peněz na burze, hledal jsem oficiální informace a návody všude možně. Moc jich k dispozici nebylo. Burza mě celkem pohltila. Fascinovala mě příležitost pro technicky a technologicky nejsnadnější podnikání, jaké je k dispozici. Čistá práce s penězi. Žádní zaměstnanci, žádný marketing, logistika, neplatiči, účetnictví, úředníci. Bylo a je to podnikání, kdy nebylo najednou zapotřebí téměř nic z toho, co jsem řešil 10 let v klasickém podnikání, ve kterém jsem protočil stovky miliónů korun ročně, aby na konci zbylo relativně málo. 

Co jsem zjistil během prvních pár let podnikání na burze?

V prvé řadě to, že věci se mají jinak, než jak uváděly oficiální zdroje, literatura, weby, média. Jejich podstatou byla a je jistá manipulace – nahnat lidi na trhy a dostat z nich peníze.

Na druhé straně bylo jasné, že existují úspěšné postupy těch, kteří ty peníze z obchodování a spekulací získávají. Ty postupy ale byly a po většinou jsou tajné. Nebo se prostě o nich nepíše. Možná i proto, že jsou místy tak jednoduché, že by to pro hledače složitých a sofistikovaných postupů bylo až nezajímavé.

Ano, burza je pouze o dvou možnostech. Ceny na burze mohou pouze klesat, nebo růst. Stačí být na té správné straně trhu a můžete vydělávat tím nejjednodušším způsobem, kterým si umíte představit. Také ovšem musíte z hlavy vypustit všemožné složité metody, strategie a postupy, kterými nejrůznější školitelé zahlcují davy, aby byli zajímaví.

Tajné okolnosti

Od začátku mě fascinovaly jisté tajné okolnosti kolem burzy. K tomu podnikání nepotřebujete žádná povolení, kvalifikaci, razítka, vyjádření kohokoliv. Jen peníze a odvahu. Někdy stačí jen to druhé. Protože když ukážete, že to umíte, peníze si k vám cestu jednoduše najdou.

Povolání spekulant je tajné. Stěží jej budete chtít uvádět do dotazníků úředníkům, nebo si jej dávat na vizitku. Co vyděláte, je vaše. Jak to uděláte, je vaše věc. Jak to zdaníte a užijete, je vaše chytrost. Daňový systém je ke spekulantům přívětivý. S výdělky na burze se můžete pohybovat s výsledným zdaněním zisků do 15 %, nebo klidně i méně či s nulou. Ale to je jiná kapitola…

Vše, co v tomto podnikání děláte, jsou tajné okolnosti. Stěží kolem sebe najdete více lidí, se kterými byste se mohli o těchto tajných okolnostech vašeho podnikání pobavit. Toto byla těžká okolnost v počátcích mého podnikání. Dnes má naše tajná komunita stovky lidí, se kterými můžete sdílet vše kolem burzy. Jen se mezi ně musíte dostat. Jak? Jednoduše, přes náš kurz…

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS

Umění expertů na burze bývá pro 99 % lidí běžně nedostupné! Umění spekulací ve stylu vsaď na výhru, seber peníze a uteč. Tajné způsoby, jak a proč se zabývat burzou, obchodováním, řízení vlastních peněz jinak, než jak si lidé myslí. Tajný expert – obchodník zná taktiku, ví – kdy jít do akce, ví – jak zvítězit, zná metody pro řízení peněz, umí používat malé úsilí pro dosahování velkých výsledků. Vše je tajné…

„…Tajný expertní byznys v tomto pojetí je o svobodě, o vlastních vizích a postupech a o odvaze přijmout odměnu nebo ztrátu za vlastní akci. Abys přežil, musíš vědět, jak více bitev vyhrát a méně ztrácet…“ Říkal Mitch A.V.

Uvědomil jsem si, že jsem zásady TAJNÉHO EXPERTNÍHO BYZNYSU postupně nasunul do svého programu HNB VIP TRADER! A na podzim jsme dokončili jeho finální BUSINESS VERZI, kterou máte na dosah!

Tajné postupy, tajné a jiné přístupy, rozhodování jinak a jistým způsobem…

Výsledek? Úspěšnost v akcích 70-90 %, skvělá jízda. Naše Situační Analýza Online, chytré rozhodovací postupy, zásady pro bezpečné a ziskové obchodování. Legálně si uloupit peníze ve finanční džungli a užít si jich. Ale vše v utajení, lehce mimo SYSTÉM! Skvělý utajený život mimo systém s příznivým zdaněním 0-15 % (o tom si mohou ostatní nechat jen zdát), život v cash-flow, svoboda, tajná volba…

 • Ano, burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.
 • Ale má svoje zákonitosti, pravidla příležitosti i slepé cesty a potenciál prohraných bitev.
 • Ano, je to ve skutečnosti náročný byznys. Naštěstí známe řešení, máte 15 let zkušeností a ty jsou na cestě k vám!

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS JE PODNIKÁNÍ LEHCE MIMO SYSTÉM

Nepotřebujete žádná povolení, papíry, razítka. Jen chuť a odvahu. Je to tajný byznys – pouze vy víte, co děláte a jak. Pro vaše okolí i úředníka systému může být tato informace legálně zcela utajena. Vaše peníze proudí po tajných stezkách, o kterých rozhodujete pouze vy!

Je to svobodné podnikání, ve kterém je opravdu dobré vědět, co a kdo je na pozadí.

Tajný expertní byznys – to je výpad, akce, sebrat peníze a zmizet… Rychlá akce!

Tajný expertní byznys – to jsou postupy pouze pro zasvěcené!

Návody pro úspěch jsou tajné!

Nevěřte knihám, médiím, burzovním naháněčům ani nikomu, kdo vám říká – dám ti fungující systém, povedu tě za ruku, následuj mě… Je to téměř vždy cesta k prohrané válce. Vaše peníze prostě získá někdo jiný! To je smysl hry na finančních trzích, kterou s námi hrají…

Za jistých okolností tomu tak ale nemusí být. Přijmete-li za své jisté zásady guerillového podnikatele na burze a budete-li jisté věci dělat jistým způsobem ve správný čas, vaše snažení se může přetavit v úspěch.

A o toto přece jde!

 • Chcete, abych se s vámi podělil o návody, které jsou tajné?
 • Nikdy je nezveřejním mimo svůj TOP kurz o burze!
 • Nikdy o nich nenapíšu levnou knihu!
 • Nikdy je nepředám nikomu, kdo TO opravdu až tak nechce…

Když řeknu A, je slušné říct i B!

Když už jsem tedy načal téma Tajného Expertního Byznysu, sluší se, abychom poodkryli pár věcí a souvislostí.

Co tak provětrat témata kurzu HNB VIP Trader Business, tajného online klubu, predikcí na burze, soutěžení, podnikání, co je a co není tajemství, jak získat to, co potřebujete vědět a další souvislosti?

Dáme tomu šanci již brzy!

Zaregistrujte zdarma na online akci:

Webinář TEB Speciál & Vítězný únor jinak! 

Ano, zvu vás na skvělou akci, na kterou jsem jako hosty pozval celkem 6 lidí, kolegů z branže. Připravuji online přednášku na téma využití složeného úročení v podnikání a možná i jedno zásadní překvapení. A také hromádku investičního zlata…

Ale víte co… Článek je už tak dosti dlouhý. Pokud vás to dostatečně zajímá, buďte u toho ve čtvrtek 15. února a registrujte se na webinář, který můžete zhlédnout odkudkoliv na světě, třeba z pohodlí svého obýváku.

Je to první akce tohoto druhu letos a na delší dobu poslední. Prostě, to musíte mít… Vědět, jak a s kým, proč a kde nabýt pár věcí z Tajného Expertního Byznysu!

Díky, že jste dočetli až sem!  Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

 • Nejznámější online kurz
  V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

  Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

 • Jsme také na Facebooku