Burza jako životní styl

Chcete mít lepší výsledky než většina ostatních? Soustřeďte se na jiné věci, než oni. Přemýšlejte jinak a naučte se poznat význam zkratek k úspěchu.

Když jsem byl v pubertě, tak jsem poprvé začal vnímat že mám něco jako cíle. Ne tak úplně skromné cíle. Začal jsem přemýšlet nad tím, proč někteří lidé jezdí v oježděné škodovce a jiní mají Mercedes. Od začátku jsem tak nějak tušil, že ti v Mercedesu nejsou jiný živočišný druh. Žádní nadlidé, mimozemšťané nebo nějak vyvolení.

„Ti v Mercedesu“ jen dělají věci jinak než ti v těch oježděných škodovkách. Dělají věci jinak, dělají jiné věci, přemýšlejí nad jinými věcmi a jiné věci považují za důležité. Když jsem si tohle postupně uvědomoval, tak jsem cítil obrovskou skepsi. CO MÁM DĚLAT JINAK? O ČEM MÁM PŘEMÝŠLET? V čem tkví schopnost mít ten Mercedes? A do toho vám okolí začne tvrdit: „peníze nejsou všechno“, „úspěch není jen v tom Mercedesu“, „stůj nohama na zemi“ a tak podobně…

Tak nějak jsem dostával odpovědi na jiné otázky, než které jsem si kladl.

S WinSignals je to podobné

Čas od času slýcháme řeči o tom, jak si někdo stěžuje že nedosahuje takových výsledků, jaké prezentujeme ve výsledcích WinSignals. Někdo nestíhá obchodovat vše. Někdo zobchoduje „náhodou“ jen ty problematické. A ano, některé WinSignály prostě nevyjdou od začátku. TO JE BURZA – rizikový byznys. Žádná pojišťovna štěstí. Chcete dosáhnout svého vysněného životního stylu? Ať už je to cokoli, tak se to podaří jen některým lidem. Jsou to ti, kteří dokážou pochopit přínos šikovných zkratek k úspěchu a pomocníků na této cestě. WinSignals jsou jednou z nich.

Je jasné, že každý uživatel nemůže zobchodovat všechny WinSignály. Nemůžete také vychytat nejlepší vstupy do obchodů. Záleží také na vašich schopnostech uzavírat zisky a minimalizovat ztráty. WinSignals jsou informace o potenciálním cenovém pohybu, ale ne návod na zbohatnutí nebo „vodění za ruku“. Záleží také na vašich časových možnostech a také znalostech každého člověka, jak je zobchoduje.

Podívejte se na to, že to ale prostě jde. Toto jsou reálné výpisy klientů z obchodování WinSignals. Každá zobrazená pozice zachycuje konkrétní WinSignál.

WinSignals jsou jedním z nástrojů, které můžete použít k tomu, abyste na burze vydělávali peníze. Není to jediný způsob a také není dokonalý. Kdyby byl, tak by stál deset tisíc dolarů měsíčně a přesto by se velmi dobře prodával. Když se ale vrátím na začátek tohoto článku, tak vám můžu říci že WinSignals jsou jednou z odpovědí na ty otázky, které si kladete a těžko sháníte adekvátní odpovědi.

Proč většina lidí nedosáhne toho, po čem intenzivně touží? Je to proto že dělá to, co dělá většina lidí. Naučte se dělat jiné věci, než většina lidí a budete mít výsledky té menšiny. Menšiny úspěšných. 

Je to ale jedna z dalších potenciálních zkratek pro vás, vedoucí k úspěchu na burze a dosažení vašeho vysněného životního stylu. Jelikož jsem člověk, který má rád konkrétní informace a ne chození kolem horké kaše, tak mám pro vás také jednu z dalších zkratek. Najdete ji v Tajném Expertním Klubu Podnikáme na burze. TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB je uzavřený web, přístupný pouze členům. Najdete v něm množství analýz, videí a koncentrovaného know-how kolem live obchodování, díky čemuž se můžete posunovat na vyšší úroveň ve vašem tradingu tak rychle, jak vám to vyhovuje.

Ani TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB není univerzální návod na zisky a úspěch. Na burze musíte umět samostatně myslet a jednat. Vstřebat informace a „napasovat“ je na své vlastní schopnosti, možnosti a zkušenosti. Opět platí, že musíte vědět v čem jednat jinak, než většina a v čem naopak jít s davem. Pokud chcete vědět jak na to, tak si zaregistrujte členství v TAJNÉM EXPERTNÍM KLUBU. Třeba jen na měsíc. Záleží na vás.

Je třeba přemýšlet o tom, jak tyto zkratky a pomocníky uchopíte. Vyžaduje to od vás přemýšlení, uvažování, často také nastudování burzy.  To každý nedokáže. Stejně tak ne každý dosáhne svého vysněného životního stylu. Máte na jeho dosažení také vy?

Closed PositionsPS:
Právě dnes se můžete přidat do akce, pokud nemáte aktivováno členství v Tajném Expertním Klubu či odběr burzovních predikcí WinSignals!

 Zde je online přihláška do Tajného Expertního Klubu!

Zde je online objednávka pro informační servis WinSignals!

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

  • Nejznámější online kurz
    V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

    Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

    Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

  • Jsme také na Facebooku