Jak vyřešit těžký život osamělého obchodníka?

Jeden ze zásadních problémů, na který narazíte také…

Přečtěte si příběh o tom, jak jsem začal obchodovat na burze. O cestě k úspěchu skrze poznání zajímavých souvislostí mezi obchodováním na burze, osobním rozvojem a tím, jak je skvělé se držet v tomto byznyse se zajímavými lidmi.

Touto dobou je to téměř deset let od doby, kdy jsem poprvé slyšel o online tradingu. Za tu dobu jsem si prošel úspěchy i neúspěchy, zisky i prohrami. Podařilo se mi však udržet se v tomto byznyse a dokonce z burzy získávat zdroje pro rozvoj mé vlastní osobnosti.

Když jsem s burzou začínal v roce 2008, tak už sice existovaly sociální sítě, ale možnosti pro sdílení znalostí a nadšení pro trading ještě nebyly zdaleka tak rozšířené. Když jsem se chtěl něco nového naučit, tak jsem musel cestovat přes celou republiku na živý seminář. Tam během nějakých 8 hodin vstřebat co nejvíce informací a jet zase domů. S myšlenkou, že moc nemám šanci burzu s někým řešit a musím se tím prokousávat sám. Pročítat dokolečka poznámky ze semináře a zkoušet je napasovat na své počátky v demo obchodování.

Zkuste si zapamatovat skvělé informace ze semináře o burze po dobrém obědě… Každý, kdo si někdy prošel nějakým seminářem, přednáškou či školením vám potvrdí, že si z takové akce odnesete tak 20 % všech informací, které tam zazněly. A kvůli tomu jsem vstával ve 3 ráno, abych z východu republiky přijel včas na seminář do Prahy. Jestli jste už někdy slyšeli pojem efektivita, tak vám dojde, že něco takového moc efektivní nebylo.

Zkrátka a dobře, cesta za vzděláním byla náročná. A do toho přicházel další problém, na který narazí většina z vás – těžký život osamělého obchodníka.

Jasně, přijedete domů ze semináře, nebo rozjedete své snažení na burze v rámci skvělého online kurzu. Ta druhá varianta je lepší a více komfortní.

Ale co se stává potom?

 • Narážíte na věci a otázky, ke kterým potřebujete řešení, konzultaci, s někým se spojit.
 • Jenže burza je byznys osamělých vlků a nikde nikdo kolem, kdo by poradil.
 • Někdy by bylo fajn jen s někým si popovídat o tajném expertním byznysu.
 • Ale není s kým, protože vaše okolí vůbec nerozumí tomu, co děláte.

Zde jsou věty, které jsem slyšel od svých kolegů:

Jirka Mazur: Na burze jsem začínal kolem roku 2000 a studiem toho, co dnes nabízím v online kurzu za hubičku v obsahu, který máte dnes na pár měsíců, jsem strávil několik roků! Byly to stovky a tisíce hodin experimentů a hledání. Jedna z nejtěžších věcí, kterou jsem řešil, že jsem neměl k dispozici nikoho na radu, konzultaci, nebo jen prosté sdílení toho, co mě na burze bavilo… Cítil jsem se jako vlk samotář, burza je tak trochu asociální podnik. Až vzdělávání, online klub a další skvělé vychytávky poskytly řešení a komfort sdílení, komunikace a vzájemné rady či pomoci. Od té doby moje znalosti rostly raketovým tempem…

Petr Procházka: O burzu se zajímám již více než 15 let. Nebudu povídat nic o lehkých začátcích. Byly naopak náročnější, než jsem si zprvu myslel. Z vnějšího světa mě bombardovaly nepoctivé telefonáty brokerských firem, manipulativní literatura, zavádějící informace na internetu a nebylo se s kým poradit, nebo si jen normálně popovídat. Chtěl jsem ze vším praštit, protože burza je emočně nároční podnik a nebylo s kým ventilovat emoce a poznatky. Mé okolí vůbec nerozumělo tomu, co dělám… Naštěstí přišlo řešení – online kurzy Jirky Mazura a skvělý Prémium Klub… Dnes je to můj svět, mé hobby i můj byznys. Je to prostě řešení na samotu burzovního pokušitele…

Jirka Gajdošík: Měl jsem velké štěstí, že jsem hned zkraje, kdy jsem se o burzu začal zajímat, narazil na skvělou partu lidí kolem burzy, kurzu HNB a online klubu. Myslím, že jsem měl dvě zásadní motivace – uspět na burze a stát se součástí té skvělé party lidí. Cíl byl – do práce mě již nikdo nedostane. Víte, ti lidi kolem burzy jsou zvláštní, jiní. Nejsou to jen hráči a podnikatelé. Mají prostě jiný životní styl, preferují volnost a svobodu. Chci si toho všeho užít s nimi, pro mě je proto online klub kolem burzy něčím více, než jen vzdělávání a informace. Je to prostě skvělá parta lidí, kteří dělají to, co je baví!

Náš online Prémium Klub HNB funguje čtvrtým rokem…

Když v roce 2015 Jirka Mazur inicioval a dal dohromady tento online klub, dostal jsem skvělou příležitost podílet se na obsahu a komunikaci se stovkami lidí, co se zajímají o burzu, trading, spekulace, peníze, akcie, komodity, forex a další věci, které jsou pro 99% populace úplně mimo.

Když se poohlédnu zpátky do onoho roku 2008, neznal jsem mimo Jirku téměř nikoho, kdo by se něčím podobným zabýval. Když jsem se v následujících letech ptal lidí a klientů na jejich začátky, většina mi potvrdila, že život osamělého obchodníka je těžký. Znalosti, nadšení a další věci nestačí, protože jsou zde ještě emoce, zkušenosti, otázky a potřeba s někým ty věci kolem burzy sdílet.

Letos je to tedy již čtvrtý rok od doby, kdy jsem své zkušenosti začal pravidelně předávat ostatním a prostřednictvím Premium Clubu HNB učit nováčky o burze a o tom, jak vydělávat vlastním myšlením. Propojení mého byznysu s programy Jirky Mazura, kurzy HNB a možností podílet se aktivně na obsahu a komunikaci v HNB Premium Clubu, nastartovala můj život o level výše. A stejně tak to má pár stovek našich příznivců a členů.

Proč je naprosto zásadní

být součástí skvělé party podobně smýšlejících lidí?

Od podzimu 2013 jsme s kolegy dali dohromady skvělou komunitu lidí na Facebooku, kde se přesně to nadšení pro burzu sdílí. Z vlastní zkušenosti a z názorů ostatních vím, že díky této komunitě spousta lidí nezabalila svou burzovní kariéru v době, kdy museli překonávat překážky. Bez té komunity by ale možná už své burzovní snažení vzdali. Kontakt s ostatními je přesně to, co nás všechny drží ve hře.

Mimochodem – 90 % lidí, kteří se naší komunity drží dlouhodobě potvrzují, že s postupujícími znalostmi pro ně má celý vzdělávací systém kurzu Hrajeme si na Burze, Premium Clubu, Podnikání na Burze a WinSignals čím dál vyšší hodnotu. Inu s poznáním roste význam hodnoty.

V těchto týdnech měníme HNB Premium Club na

PODNIKÁME NA BURZE & TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB

Klub má název PNB TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB a na Facebooku s naší skvělou online partou žhavíme diskuzi o obsahu. Po téměř 4 letech fungování je prostě čas změny.

Nastává čas pro nové věci!

Vím, že formát článku nedává více možností, abych se rozepsal více. Ale věřím, že jsou vám jasné důvody, proč je naprosto zásadní být součástí skvělé party podobně smýšlejících lidí. A proč se neustále vzdělávat ve svém tajném expertním byznysu, a proč sdílet s ostatními to, co máme rádi. Vize svobody, volnosti a nezávislosti je prostě to, co našim online expertním klubem rezonuje. To tajné láká k odtajnění a to, co funguje, k používání ve vlastním byznys.

» Sdílení, obsah, akce, webináře, případové studie, zvýhodnění na akce a aktivity, podpora a servis – to jsou ty hlavní důvody pro hodně z vás, proč chcete být u toho.

» Přátelství, komunikace, osobní kontakt – to je přidaná hodnota, kterou penězi nelze vyjádřit. Být součástí tajné komunity, která prostě žhaví svůj byznys.

Dává vám to vše smysl?

Pokud ano, musím vás ještě upozornit na jednu zásadní věc!

Ceny Chytré objednávky pro členství v online Prémiovém Klubu jsou v březnovém uptrendu. Na rozdíl od cen na burze, můžete graf a vývoj cen vidět na pár týdnů dopředu se zárukou pravděpodobnosti 100 %. Co dělá chytrý spekulant, když jsou ceny nízko? Vy to jistě víte…

Tajný Expertní Klub PODNIKÁME NA BURZE

Určitě se podívejte a hlavně neříkejte, že jsem vás nevaroval před nárůstem ceny!

PS: To platí samozřejmě jen pro ty z vás, kdo aktuálně členství nemáte. Vy ostatní si jistě mnete ruce a víte proč!

Přeji pěkný den všem!

Vojta Podešva

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

 • Nejznámější online kurz
  V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

  Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

 • Jsme také na Facebooku