Online kurz Hrajeme si na burze

online kurz, hrajeme si na burze, členská sekce, webinář, program

Upozornění:

Aktuálně se můžete přihlásit do online kurzu Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi HNB VIP Trader. Informace a podmínky máte v odkazu níže. Dejte si příležitost získat pro sebe opravdu to nejlepší, co lze mít na čs. internetu v oblasti vzdělávání o burze:

Cervena_sipka_mailOnline kurz HNB VIP Trader » informace a přihláška zde!

Aktuální přístupy do členských sekcí online programů.

Hrajeme si na burze 2016-2017 & HNB VIP Trader New

HNB VIP Trader New » Vstup do členské sekce

HNB Premium Club:

» Vstup do členské sekce

» Objednávka nebo prodloužení členství ZDE!

 

2015 Podzim

Aktuálně probíhá pro velký zájem další kolo kurzu, které bylo zahájeno od 1.10. 2015 a tyto kurzy poběží až do jara 2016. Přístupy do těchto kurzů byly vygenerovány v den zahájení! Více informací o této sérii kurzů máte na této stránce níže a dále vám budou zaslány formou emailu. Udělejte si registrace pro zasílání informací níže!

HNB VIP Trader podzim 2015: » Vstup do verze

HNB Premium podzim 2015: » Vstup do verze

 

2015 Jaro – léto

HNB VIP Trader: » Vstup do verze

HNB Premium: » Vstup do verze

7krokunaburzu.cz: » Vstup do základní verze

 

Verze HNB 2013 – 2014

HNB VIP Trader: » Vstup do verze

HNB Premium: » Vstup do verze

 


 

Online kurzy Hrajeme si na burze a další vzdělávání

Kurzy Hrajeme si na burze jsou první a největší online kurzy na téma burzy na čs. internetu.

objednat-online-kurz

První běh tohoto kurzu byl spuštěn v říjnu 2013 v základní verzi a účastnilo se jej přes 500 lidí. Pro velký úspěch byl tento online kurz opakován o půl roku později na jaře 2014. Ve dvou verzích Základ a VIP Trader bylo potom cca 360 lidí. V roce 2015 jsme přidali zjednodušenou verzi pro začátečníky nazvanou 7krokunaburzu.cz, v květnu jsme znovu otevřeli verzi HNB Premium i HNB VIP Trader a na podzim pro velký zájem opět. V létě roku 2016 jsme kurz inovovali a spustili již jen v té nejlepší verzi HNB VIP Trader!

Extra počinem v roce 2015 bylo vytvoření navazujícího a stálého vzdělávacího online programu s názvem HNB Premium Club, ve kterém je téměř 400 účastníků.

Hrajeme si na burze

Ano, název může být zavádějící. Ale beru to tak, že celý život a podnikání jsou jedna velká hra. Můžeme si jenom tak hrát, bez cíle a bez pravidel, ale také můžeme procesu hry dát smysl, řád, pravidla a drajv.

Znáte teorii her? Všechny systémy, které nás obklopují, mají herní podstatu. Žijeme v herním systému. Poď tomu rozumíme a máme tyto hry pod kontrolou, nebo si osud hraje s námi. Pokud chcete v životě, v podnikání a zejména na burze, musíte pochopit Pravidla a Systém hry. Každá hra má svoje vítěze i svoje poražené. Náš cíl je, aby naši klienti, absolventi a parťáci uspěli. Na burze běžně více, než 90% účastníků nechává svoje peníze ve prospěch 10 % vítězů.

Za úspěch našeho kurzu a našeho vzdělávacího systému i sdílení v komunitě traderů považuji to, že průměrná úspěšnost našich absolventů je 4x vyšší, než je běžné a že na live burze, do které se pouští výsledně asi 60% absolventů kurzů, se dlouhodobě drží většina z nich. Mnozí s naprosto pozoruhodnými výsledky.

Druhým důvodem názvu Hrajeme si na burze je to, že začátky jsou zejména o zkoušení a hře bez rizika, něco – jako škola hrou. Prostě nebrat věci vážně a bavit se u toho. Nejde o život, hrajeme si… Teprve až jde do tuhého a posíláme peníze na opravdovou burzu, musíme tuto hru brát vážně se všemi příležitostmi a riziky, které zde jsou. A je opravdu dobré se poctivě připravit dopředu a kvalitně. O tom jsou naše online kurzy a programy!

S mými klienty, absolventy i parťáky s burzovního byznysu se můžete běžně setkat na mých veřejných webinářích, DigiPárty nebo na živých akcí. I jednu letos na závěr roku chystáme. VIP Traders Meeting bude v listopadu v Praze. Ale pouze pro úspěšné a pro vyvolené. Budete mezi ně patřit i vy?

Aktuální informace k online kurzu HNB VIP Trader!

objednat-online-kurz

Registrujte se, pokud si chcete tento byznys chytře, zkratkou a zejména bez rizika vyzkoušet tak, jak to udělala tisícovka lidí před vámi.

Díky za přízeň a přeji akční rok všem z vás, kteří si s námi chcete burzu bez rizika vyzkoušet!

Jirka Mazur

Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Jak začít na burze?

  Stáhněte si ebook a objevte 7 kroků pro rychlý start na burze!

  Staženo více než 10 000x !

 • Nejznámější online kurz

  V průběhu několika měsíců Vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

 • Rubriky a témata blogu

 • Jsme také na FACEBOOKu