WinSignals – první úspěchy nového projektu

Přátelé, v minulém příspěvku jsem psal, že máme před sebou poslední hodiny testovacího projektu WinSignals New. Tato věta je dnes minulostí! Projekt WinSignals New je v plném proudu!

Oproti testovacímu provozu doznaly WinSignals několik změn. Na rozdíl od etapy testování vydává nyní WinSignals pro klienty pět nejúspěšnějších signalistů, kteří prokázali nejlepší výsledky při testu. Kritériem pro jejich výběr byla úspěšnost signálů (% signálů ukončených zprávou o zisku nebo dosažením Profit Targetu z celkového počtu vydaných signálů) a dále absolutní hodnota dosaženého zisku/1 lot z vydaných signálů. Omezili jsme také dobu vydávání sms zpráv s WinSignals i jejich počet za týden, abychom klienty nezatěžovali přílišnou komunikací.

Naším hlavním cílem je poskytnout zákazníkům spolehlivé a ziskové signály s minimálním narušením jejich soukromí.

A jak se nám to daří? Za první dva týdny měsíce února bylo vydáno 39 signálů s úspěšností 80 % a dosažitelný zisk z těchto signálů byl více než 1.000 €/1lot.
I kdybychom vzali v úvahu jen třetinu tohoto zisku, věřím, že tento údaj přesvědčí i ty největší škarohlídy. 🙂

Podívejte se na malou prezentaci, ve které naleznete základní údaje o projektu WinSignals a jeho zařazení ve vzdělávacím systému Hrajeme si na burze:

Cervena_sipka_mailPrezentace projektu WniSignals New je ZDE!

Logo-WS

A teď to nejlepší: kromě základního měsíčního poplatku za WinSignals na rozdíl od drtivé většiny ostatních poskytovatelů burzovních signálů s námi nemusíte investovat, nemusíte přecházet na naši platformu, nemusíte se vázat na jediného brokera a nepotřebujete žádný hardwarový nebo softwarový zásah do vašeho zařízení.

» Chcete vědět, jak vypadají signály, jakou techniku pro příjem signálů potřebujete? Chcete slyšet zkušenosti signalistů i jejich klientů, kteří WinSignals obchodují na živých účtech? Přihlaste se na náš webinář „WinSignals s Burzovními vlčáky a jejich klienty“, který se bude konat 23. 2. 2016 ve 20:00.

Prihlasit-na-webinar

A nezapomeňte, že na vysílací stránce dole naleznete anketní otázky, na které již teď můžete odpovídat. Na webináři pak vylosujeme jednoho z vás, který získá WinSignals na jeden měsíc zdarma! 🙂

Jirka Gajdošík
WinTraders tým

Jiří Gajdošík

Projekt manažer WinSignals New, Wintraders tým

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Jak začít na burze?

  Stáhněte si ebook a objevte 7 kroků pro rychlý start na burze!

  Staženo více než 10 000x !

 • Nejznámější online kurz

  V průběhu několika měsíců Vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

 • Rubriky a témata blogu

 • Jsme také na FACEBOOKu