Co si myslí WinSignalista o vítězném myšlení a božských predikcích?

Vzkaz od WinTradera 007:

Co si myslím o božských predikcích, vítězném myšlení, WinSignálech a o tom, co se děje kolem týmu Jirky Gajdošíka?

Dnes odpoledne nám přistál v e-mailové schránce vzkaz od našeho kolegy WinSignalisty, který má krycí číslo 007. Kolega je sice nyní v „týmu č.2“ a jeho WS klienti momentálně nedostávají. Má však několikaletou praxi a už si nejen na burze, ale i v jiném podnikání, prošel bohatými zkušenostmi. Proto nám udělalo radost, když se po nedávné době ozval. Do textu jeho e-mailu jsme vložili občas odkazy nebo informace o aktualitách okolo WinSignals. Přečtěte si, co nám napsal…

Zpráva od WinSignalisty 007:

Ahoj Jirko.

Už nějakou dobu sleduji, krom burzy a zasílání WinSignals, taky celé to dění kolem tohoto projektu. Sledoval jsem také několik posledních Webinářů, které jste s Jirkou Mazurem a dalšími parťáky vysílali. Mám na mysli webináře, které měly jako nosné téma „Božské predikce“ a „Vítězné myšlení“. Řekl jsem si, že ti napíšu svůj názor, co si o těchto věcech myslím a jaké myšlenkové pochody mi tyto webináře nastartovaly.

Božské predikce – namyšlenost, marketing, nebo vize?

Když jsem poprvé uslyšel hlášku „Božské predikce“, tak na rovinu – moc mi neseděla. Přeci jen…. Míchat božství a burzu dohromady, to se mi zdálo trochu přitažené za vlasy a ta fráze mi připadala docela namyšlená.

Ale pak jsem si řekl „a proč vlastně ne?“ No tak chlape, měj trochu fantazii! 🙂 Je to chytlavé heslo, které rozhodně přitáhne pozornost. Navíc já v této „namistrované hlášce“ vidím i pořádný kus vizionářství. Prostě WinSignals jsou a budou skutečně božskými predikcemi, které nemají obdoby. Vize se může zdát bláznivá, ale veřejnost měla přece za blázna každého vizionáře. Elon Musk? Blázen! Thomas Alva Edison? Zralý na psychiatra! Nicola Tesla? Vyšinutý maniak!

Jenže nakonec se to podaří a pak budou všichni říkat „hmmm, tak to jsou Páni WinSignalisté. Měli pravdu už od začátku…“.

Jeden můj známý má dobré přísloví:

Je lepší mířit ke hvězdám a dostřelit jen na měsíc, než mířit na měsíc a strefit se do kupy hnoje.

Zamyslete se nad tím, že VIZE je jeden ze základů úspěchu. Bez vize nikam nedojdete. A „božské predikce“ jsou fakt dobrá vize. Mně osobně se naopak tahle vize moc líbí a rozhodně se hodlám postavit po bok TOP5 WinSignalistů. Takže milí chlapci a děvčata WinSignalisté 🙂 …. Až ucítíte za zády horký vítr, tak to se blížím já 😉 Nehodlám zůstat pozadu… TOTO JE MOJE VIZE.

A co to vítězné myšlení? Peníze se vyrábějí v hlavě… cože prosím?

Jirku Mazura znám už pár let. Za tu dobu jsem si zvykl, že má někdy docela vyhraněné názory, které spoustě lidí hnou žlučí. Jenže Jirka je právě ten vizionář, který prostě cíluje na lidi, kteří uvažujou stejně jako on. Takže pokud někomu nesedí hláška „peníze se vydělávají hlavou“, tak ať se sám zamyslí, jestli by neměl trochu víc myslet o tom, co dělá.

Dá rozum, že každý kdo vydělává solidní peníze, musí o své práci hodně přemýšlet. Nebo lépe řečeno – musí u ní myslet. Spíš jde o to, že myšlení často nestačí a je třeba právě mít ještě tu vizi. A pak taky odhodlání a vytrvalost. Kdybyste se mne zeptali na to, co je podle mého názoru základ vítězného myšlení, tak vám odpovím přesně toto. A ještě jednu věc k tomu chci dodat, prostě mi to nedá…

Každý někdy zažije neúspěch. Nebo i více neúspěchů v řadě po sobě. Potom je docela těžké to vítězné myšlení mít. Určitě to znáte sami. Já sám jsem se musel z neúspěchů mockrát vyhrabat. Víte, na co jsem přišel? Vítězné myšlení je hodně i o tom, umět udělat tlustou čáru za neúspěchem. Každý z nás má ve svém životě nejeden úspěch. Když se nedaří, je třeba se upnout na ten úspěch z minulosti, udělat tlustou čáru za neúspěchem, zhluboka se nadechnout a znovu vykročit vpřed. Ten úspěch se zase zopakuje, o ničem jiném to není.

Jak se říká v jednom slavném filmu „Čo bolo, to bolo. Terazky som……“ – a domyslete si sami, čím chcete být. 😉

Vítězné myšlení je prostě životní postoj.

Je to filozofie a přístup ke svému životu tady na tomto světě. Je to příčina úspěchu, ne jeho důsledek.

Víte, jak vypadá vítězné myšlení v reálném světě? V každodenní rutině?

Napsal jsem Jirkovi Gajdošíkovi, ať pod tyhle moje názory přidá nějaké obrázky WinSignálů v trendu. Protože trendové obchody jsou přesně to, co já nazývám vítězné myšlení v praxi. Taky by se to dalo nazvat vydělávání peněz hlavou v každodenním životě. Sám si přihřeju polívku a posílám svůj obrázek jednoho svého posledního WinSignálu, který se mi myslím docela povedl.
WS v praxi 007-050

Vojta Podešva k tomu dodává:

Kolega signalista má pravdu! A k tomu je pak vítězné myšlení ještě o té „řemeslné práci“. Takže když obchodujete na burze, tak se naučte důležité know-how o technické analýze a pak to trénujte a převádějte do praxe.

Jirka Gajdošík tedy na pokyn WinSignalisty 007 přidává k dobru pár aktuálních důkazů vítězného myšlení winsignalistů v praxi a dodává:

„Božská predikce spolu s vítězným myšlením v praxi? To je jednoduchý trading s dlouhodobě vysokou pravděpodobností úspěchu. Je to Situační Analýza Online – trendy, bariéry a schopnost vidět kam se trh pohne ještě dříve, než se pohne.“

WS FB

A co vy a vaše myšlenkové pochody? Jaké názory, myšlenky nebo vize vám nastartovaly poslední webináře? Neříkejte mi, že žádné! 😀 Napište Jirkovi Gajdošíkovi, co si o tom myslíte, bude rád. 🙂

Mějte se a nechte si dařit!

Váš WinSignalista 007


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

  • Nejznámější online kurz
    V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

    Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

    Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

  • Jsme také na Facebooku