OnLine Traderem snadno a rychle? Skutečnost, manipulace, nebo podvod?

WinSignals New úplně jinak

Před pár dny jsme vysílali zajímavý webinář pro klienty Tajného Expertního Klubu PNB, spojený se Situační Analýzou online. Během tohoto webináře jsme si s přáteli povídali mimo jiné o tom, jakou příležitost pro vás může znamenat obchodování na burze a zda je možné obchodovat při zaměstnání či podnikání.

Shodli jsme se na tom, že burza není pro slabé povahy a vyžaduje si dávku rozhodnosti, uvážlivosti a schopnosti jasně myslet. Byla by iluze myslet si, že si člověk koupí kurz, založí účet a začne se živit tradingem. Na jakékoli podnikání či zaměstnání se připravujete zpravidla několik let (škola, praxe, získávání zkušeností). Trading JE náročným druhem podnikání, takže pokud vám někdo tvrdí, že od prvního měsíce vydělává desítky tisíc korun či euro, prostě lže. Na trading jako byznys je potřeba se nejprve dobře připravit.

Při zaměstnání na „levé straně“ jsou podmínky pro současný trading velmi omezené. Existuje jen málo firem, kde zaměstnavatel či manager mají pochopení pro to, když jejich zaměstnanec namísto konstrukce dopravníků konstruuje burzovní grafy :-). Najdou se jistě profese, kde to možné je, třeba profese, kde člověk čeká většinu doby na zavolání, či akci. Ale to jsou spíše výjimky.

Ani při podnikání formou OSVČ to není ideální situace, zejména pro začátečníky, i když zde jsou podmínky mnohem lepší, protože si sami v řadě případů určujete priority a pracovní dobu. Ale i tak to ještě není ono.

Všichni mí kolegové doporučili jako ideální pro začínající tradery absolvovat kurz Hrajeme si na burze ve formě VIP Trader, který vám dá šanci ušetřit několik let sebevzdělávání, nervů i značné finanční prostředky investované do prvních „spálených“ účtů.

Významným benefitem je pak využití WinSignals, které umožňují ušetřit čas při vysedávání před displeji s grafy (u řady profesí naprosto nemyslitelné), věnovat se učení či analýze obchodů v době, kdy máte volno, a přitom s využitím minimálního času zrealizovat několik obchodů denně s podporou našich nejlepších signalistů. Protože zadání signálu na platformě vám může trvat několik sekund a dále se můžete věnovat svému hlavnímu byznysu. Grafy a vývoj obchodované pozice přitom sledují naši profesionálové z řad burzovních vlčáků a upozorní vás včas na to, jak se pozice vyvíjí, či zda se vytvořila nová příležitost pro obchod. Benefit takovéto kombinace může být pro vás fenomenální!

WinSignals burzovní predikceWinSignals New fungují od roku 2016. Náš benjamínek se narodil čtyři roky po svém předchůdci, který se narodil v roce 2009 a dožil se požehnaného věku čtyř let.

Současný produkt se od původní verze mírně liší. Největší změna spočívá v tom, že na rozdíl od dvou zadavatelů signálů (před lety) jsme nyní angažovali tým DVACETI signalistů. Z nich pro klienty pracuje každý měsíc vždy pět nejlepších s ratingem „A“ nebo „B“, kteří jsou vybráni na základě výsledků za poslední dva měsíce. To dává výrazně lepší podmínky pro jednotlivé signalisty, řeší jejich únavu, nebo pokud se cítí nekomfortně. Ohromným benefitem pro klienty jsou interní diskuse v týmu signalistů i na naší Facebookové skupině. Nová šance pro klienta je možnost výběru signalisty, který mu nejlépe „sedí“ svým stylem či obchodovanými aktivy.

Od doby svého vzniku prošly WinSignals náročným zátěžovým testem. Prošly si dobrými i těžšími obdobími, ale své klienty nikdy nezklamaly. Dlouhodobě ale tento servis prokázal, že má velký potenciál pro šikovné lidi, kteří umí pochopit šanci, chopit se příležitosti a dokážou zvládnout jednoduché řízení investic na burze.

Jak jsou na tom WinSignals dlouhodobě?

V  časovém horizontu od počátku roku 2016 je 89 % všech zaslaných WinSignals v pohodě ziskových a dosahuje původně zamýšlené úrovně Profit Targetu nejdéle do 15 dní od vydání WS. Bezprostředně po odeslání se do plánovaného zisku Win Profit Target dostává 70 % všech zaslaných WinSignals. V průměru je možné s WinSignals vydělat více než 550 eur každý měsíc při obchodování jednoho lotu. Ano, tato statistická hodnota se samozřejmě velmi liší u každého člověka. Záleží na individuálních časových a mentálních schopnostech každého člověka.

Jsou období, kdy je fajn se striktně držet zaslaných parametrů WinSignals a uzavírat pozice na úrovních Win Profit Target. Jindy jsou zase období, kdy je lepší nastavit otevřené pozice trochu ‚volnější prostor‘ a dosažení Mentálního Stop Lossu až tak neřešit. Stačí, když si pohlídáte hlavní trendy a ty za vás odvedou hlavní díl práce.

Pro konkrétní příklad nebudeme chodit daleko:

Během ledna 2017 bylo zasláno 50 WinSignals. Ziskové úrovně Win Profit Target dosáhlo bez problému 29 signálů. Z dlouhodobého hlediska, kdy se hodnotí dosažení nebo nedosažení původního ziskového cíle do 15 dnů ode dne odeslání, nebylo vůbec možné uzavřít v zisku pouze 5 signálů, což znamená, že 90 % všech zaslaných lednových WinSignals mohlo být ziskových!!!

Pokud tedy obchodujete s mentálně nastaveným stop-lossem, máte přibližně devadesáti procentní šanci, že pokud se vaše pozice s WinSignals nedostane do zisku hned, bude v původním Profit Targetu do dvou týdnů.

 • Vyznáte se v trzích? Umíte řídit otevřenou pozici? Výborně 😉 WinSignals vám nepochybně vydělají.
 • Nerozumíte trhům a jste teprve na začátku? Chcete aplikovat strategii „zadej a pusť to z hlavy“ (jak Angličané říkají ‚set and forget‘)? OK, taky se to takto dá. Výše uvedená STATISTIKA vám ukáže, že i tato cesta je správná.

Víte, jak z naprosté většiny obchodů získat někdy větší, někdy menší zisk? Prozradím vám jedno tajemství. WinSignals tuto úžasnou možnost umožňují. V rámci servisu WinSignals k tomu slouží zpráva typu Win Actual Advice (WAA). Jakmile ji dostanete formou SMS, říká vám autor signálu ‚pozice je v zisku, zajistěte ji proti nepříznivému vývoji‘.

Ze zkušenosti víme, že v souvislosti se zprávou WAA mnoho klientů řeší otázku CO MÁM VLASTNĚ UDĚLAT? Zavřít pozici nebo ji nechat otevřenou? Nastavit stop-loss, ale kam?

Existuje jedno univerzální pravidlo, co udělat při zprávě WAA. Tento způsob Money Managementu využívá velké množství profesionálních obchodníků ve světě. Co dělat s pozicí, když dostanete do telefonu WAA zprávu? Jedna z možností je uzavřít ihned polovinu otevřené pozice. Tím máte jistotu, že tento obchod uzavřete se ziskem. U zbývající části zadat Stop-Loss do hodnoty nástupního kurzu a ponechat položku limit (automatické uzavření pozice v zisku, tedy WPR) na původní, nebo vámi zvolené, hodnotě. Dále už jen čekáte, zdali se pozice uzavře na vstupním kurzu (tzv. break even) nebo na zadaném Win Profit Target. Díky tomuto postupu zcela odstraníte dilema ‚zavřít pozici, nebo ji držet dále?‘.

Burza je obchod pravděpodobnostní a výsledky na burze se netvoří na grafech, ale v hlavě. Z těch nejlepších signálů je možné získat slušný výdělek, ale také je úplně zkazit.

Je to jen na vás. Zisk je vaše volba!

Jirka Gajdošík


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně Tajným Expertním Klubem?

online kurz Hrajeme si na burze HNB VIP TRADER BUSINESS

Jiří Gajdošík
Projekt manažer WinSignals New, Wintraders tým
Komentáře
 1. Láďa napsal:

  Nemáte nějaký zmatek v datech SAO? (Určitě ano!)

Přidat komentář

 • Nejznámější online kurz
  V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

  Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

 • Jsme také na Facebooku