Předpoklady pro váš úspěch s WinSignals

Zisk se tvoří v hlavě, ne na burze. Chcete důkaz? Tady je.

WinSignals jsou dlouhodobý projekt. Jako takový si nutně prochází obdobími, kdy je úspěšnost WinSignals skvělá a klienti dostávají do telefonů řady zpráv Win Profit Report, nebo alespoň Win Actual Advice. Jindy ale přicházejí také období, která jsou pro obchodníky méně přehledná a obchodování je složitější. Statistika úspěšnosti v takovém období jde celkem přirozeně dolů.

Obchody ať už s WinSignals, nebo vaše vlastní zákonitě mají v různých obdobích různou úspěšnost. Jak vaši vlastní úspěšnost, tak úspěšnost WinSignals je potřeba je hodnotit spíše ze střednědobého měřítka (měsíce), než krátkodobě (několik týdnů). Jsou období postranních trendů s větší volatilitou, kdy signály krátkodobě mohou nejprve dosáhnout Mentálního Stop-Lossu a teprve pak Profit Target. Řada nezávislých odborníků se shoduje na tom, že aktuální období je bez zásadních fundamentů, které by daly aktivům jednoznačný trend. Předpokládá se, že toto období brzy skončí a úspěšnost signálů bude opět vyšší

Dlouhodobé využití WinSignals jednoznačně ukazuje na možnost dosáhnout průměrného zisku měsíčně okolo 967 eur, při zobchodování 1 lotu (měřeno v podmínkách platformy GSW). Při základním operačním kapitálu účtu o výši 10.000 eur znamená měsíční zhodnocení 9,7%, tj. 116% p.a.!

Tabulka WS

I kdybyste zobchodovali pouze 1/3 všech zaslaných WinSignals, tak roční zhodnocení vašeho účtu by se blížilo hodnotě 40 %. Ve které bance, nebo jiném investičním produktu toto dostanete?

Jedna vlaštovka jaro nedělá. Jeden úspěch nebo neúspěch nevypovídají o kvalitě nebo nekvalitě celku v dlouhodobém měřítku. 

I v období, která jsou méně úspěšná je možné uzavírat naprostou většinu pozic v zisku. Jak už víte, zisk se rodí v hlavě burzovního obchodníka. Jak takové ziskové myšlení vypadá, jsme vám již popsali:

 1. Situační Analýza Online – zásadní předpoklad pro vaše vlastní vyhodnocení situace a jejího potenciálu pro zisk, nebo naopak pro problém. Čím více chápete aktuální dění na trzích, tím lépe se dokážete rozhodnout co s každým konkrétním obchodem uděláte.Situační Analýzu Online „procvičujeme“ každý týden spolu se členy Premium Clubu kurzu Hrajeme si na Burze. Vaše schopnost rutinně vyhodnotit situaci na trzích je klíčová pro to, abyste vyklouzli s příznivým skóre i z těch obtížných burzovních situací.
 2. Money Management – stokrát omílané téma, které stojí zato zopakovat i po sto prvé. Jestliže zobchodujete přiměřený počet lotů, pak potenciální problém, když nastane, nebude velkou zátěží ani pro účet, ani pro vaši psychiku. Jen připomínáme, že money management není samozřejmě jen o počtu lotů. O tom ale někdy příště.
 3. Schopnost se chladnokrevně rozhodnout – tedy vyhodnotit nejdůležitější vstupní údaje, technické a fundamentální faktory, připojit svou vlastní zkušenost a podle toho řídit otevřenou obchodní pozici. Co to znamená v praxi? Zejména posouzení prostoru kam se může pozice vydat do zisku či ztráty.

A teď tedy jeden konkrétní návod na to, jak můžete z naprosté většiny vašich obchodů na burze mít větší nebo menší zisk:

A jak tedy na univerzální návod na zisk z každé situace?

Následující postup můžete použít jak při obchodování s WinSignals, nebo při obchodech na vlastní pěst.

Mnoho klientů se ve FaceBookové skupině WinSignals ptalo na to, co dělat při obdržení zprávy typu Win Actual Advice. Držet pozici dále, nebo ji zavřít? Když je doporučeno „zajistit zisk“ – co si pod tímto pojmem vlastně představit?

Existuje velmi jednoduchý postup pro úspěšný Money Management, který využívá velké množství profesionálních obchodníků po celém světě. Je to osvědčený způsob jak z naprosté většiny obchodů ‚vytřískat‘ větší nebo menší zisk.

Vojta Podešva

WinSignals: burzovní predikce s úspěšností až 90 %!

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

 • Nejznámější online kurz
  V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

  Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

 • Jsme také na Facebooku