Božské predikce – namyšlenost, marketing, nebo skvělá vize?

Když jsem kdysi poprvé uslyšel hlášku „Božské predikce“, tak na rovinu – moc mi neseděla. Přeci jen…. Míchat nějaké „pánbíčkářství“ a burzu dohromady, to se mi zdálo trochu přitažené za vlasy. Navíc ta fráze mi připadala fakt namyšlená.

Ale pak jsem si řekl „a proč vlastně ne?“ No tak chlape, měj trochu fantazii! 🙂 Je to chytlavé heslo, které rozhodně přitáhne pozornost. Navíc já v této „namistrované hlášce“ vidím i pořádný kus vizionářství. Prostě WinSignals jsou a budou skutečně božskými predikcemi, které nemají obdoby. Vize se může zdát bláznivá, ale veřejnost měla přece za blázna každého vizionáře.

Elon Musk? Blázen! Thomas Alva Edison? Zralý na psychiatra! Nicola Tesla? Vyšinutý maniak!

Vize úspěšných WinSignals se naplňuje už celý jeden rok. Za tu dobu celý produkt a lidé kolem něj ušli dlouhou cestu. Vize se naplňuje a výsledky tohoto úsilí můžete vidět například ve statistikách výsledků WinSignals. O čem je náš informační servis WinSignlas, si přečtěte zde!

V kurzu Hrajeme si na Burze ale měníme vize
v realitu, podívejte se v čem konkrétně

V průběhu let jsme si vypracovali zajímavý systém hodnocení trhů. Mnozí z vás jej už znají, nazýváme je Situační Analýza Online, zkráceně prostě SAO nebo taky „situačka“ :-). SAO je kombinací základních prvků technické analýzy, povědomí o fundamentální situaci ve světové ekonomice a politice (záměrně neříkáme „fundamentální analýza“ protože nic neanalyzujeme, pouze sledujeme) a toto opíráme o naše vlastní zkušenosti.

Situační Analýzu Online mohou členové VIP facebookové skupiny Hrajeme si na Burze sledovat každý den. Navíc jedenkrát týdně probíhá živý webinář Situační Analýzy Online, ve kterém komentujeme aktuální trendy a náladu na trzích živě. Takový webinář probíhal také před pár dny, kdy jsme jej po delší době zpřístupnili také širší veřejnosti.

Díky těmto webinářům si mohou nadšenci do burzovního obchodování osvojit ty nejdůležitější techniky pro to, aby mohli najít na burze své příležitosti pro ziskové obchody. Největší výhoda Situační Analýzy Online je v tom, že je poměrně jednoduchá. V Premium Clubu HNB navíc dostane také informace o tom, jak jednoduchým a účinným způsobem aplikovat metody pro řízení rizik na burze.

Know-How Situační Analýzy Online je díky tomu ucelené.

Situační Analýzu Online zároveň využívají ke svým dlouhodobě úspěšným predikcím také členové týmu WinSignals. Tento servis má dlouhodobou úspěšnost predikcí burzovních obchodů okolo 80 %. Není samozřejmě dokonalý. 🙂 Kdyby byla úspěšnost stoprocentní, tak by stál tento servis „trochu“ jiné peníze. Ale pokud znáte základní techniky Situační Analýzy Online, máte slušnou představu o tom, jak řídit rizika (v Premium Clubu se to naučíte), dokážete s WinSignals obchodovat a vydělávat dlouhodobě úspěšně.

Chcete být součástí toho, jak se vize mění v realitu? Podívejte se na průběh jednoho takového burzovního signálu:

Jeden můj známý má dobré přísloví: Je lepší mířit ke hvězdám a dostřelit jen na měsíc, než mířit na měsíc a strefit se do kupy hnoje.

Zamyslete se nad tím, že VIZE je jeden ze základů úspěchu. Bez vize nikam nedojdete. A „božské predikce“ jsou fakt dobrá vize. Mně osobně se naopak tahle vize moc líbí!

 

A co to vítězné myšlení?
Peníze se vyrábějí v hlavě… ale jak na to?

Jirku Mazura znám už pár let. Za tu dobu jsem si zvykl, že má někdy docela vyhraněné názory, které spoustě lidí hnou žlučí. Jenže Jirka je právě ten vizionář, který prostě cíluje na lidi, kteří uvažujou stejně jako on. Takže pokud někomu nesedí hláška „peníze se vydělávají hlavou“, tak ať se sám zamyslí, jestli by neměl trochu víc myslet o tom, co dělá.

Dá rozum, že každý kdo vydělává solidní peníze, musí o své práci hodně přemýšlet. Nebo lépe řečeno – musí u ní myslet. Spíš jde o to, že myšlení často nestačí a je třeba právě mít ještě tu vizi. A pak taky odhodlání a vytrvalost. Kdybyste se mne zeptali na to, co je podle mého názoru základ vítězného myšlení, tak vám odpovím přesně toto. A ještě jednu věc k tomu chci dodat, prostě mi to nedá…

Každý někdy zažije neúspěch. Nebo i více neúspěchů v řadě po sobě. Potom je docela těžké to vítězné myšlení mít. Určitě to znáte sami. Já sám jsem se musel z neúspěchů mockrát vyhrabat. Víte, na co jsem přišel? Vítězné myšlení je hodně i o tom, umět udělat tlustou čáru za neúspěchem. Každý z nás má ve svém životě nejeden úspěch. Když se nedaří, je třeba se upnout na ten úspěch z minulosti, udělat tlustou čáru za neúspěchem, zhluboka se nadechnout a znovu vykročit vpřed. Ten úspěch se zase zopakuje, o ničem jiném to není.

Vítězné myšlení je prostě životní postoj. Je to filozofie a přístup ke svému životu tady na tomto světě. Je to příčina úspěchu, ne jeho důsledek.

Přeji vám krásné dny!

Vojta Podešva

 


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře
 1. Petr Marek napsal:

  Dekuji za vzacnou knihu a informace. Zdravim Vas a preju hodne stesti Petr

Přidat komentář

 • Nejznámější online kurz
  V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

  Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

 • Jsme také na Facebooku