Černé zlato na burze & tajné souvislosti pro zasvěcené!

Být zasvěceným je ale privilegium, kterého se nedostane každému!

Pouze dlouhodobým zájmem o online trading se člověk stává kvalifikovaným odborníkem a VIP klientem. Pouze pro ty z vás, kteří máte o obchodování na komoditních trzích reálný zájem a dlouhodobě se této oblasti věnujete, chystáme speciální webinář pro VIP a zasvěcené, na kterém můžete posunout své znalosti o obchodování s ropou na vyšší úroveň! Čtěte až do konce.

Ropa je jednou z nejdůležitějších komodit na světě. Ne-li tou úplně nejdůležitější. Před nějakými sto padesáti lety si začali této nejdůležitější průmyslové komodity dneška  všímat první prospektoři na území dnešního Texasu. Ropa se na území USA vyskytovala velmi hojně (a pořád tomu tak je) a místy byla tak snadno dostupná, že jste museli téměř jen zarazit špičatou hůl do země a začala prýštit černá mazlavá tekutina.

Jen si vzpomeňte na slavného Vinnetoua, kterému dělal hlavního nepřítele v jednom z filmů jistý mr. Santer, který chtěl získat území kmene Apačů pro svou společnost. Nacházela se na něm totiž bohatá naleziště ropy. Lstivý Santer byl totiž sice padouch, ale zároveň také velký vizionář, který moc dobře věděl že ropa znamená nejen bohatství a moc, ale celkově vzato také budoucnost.

VIP osobou, insiderem a zasvěceným jste se tehdy mohli stát velmi obtížně.

My vám ale nabízíme zkratku k úspěchu! Je to pro vás dostatečné privilegium?

Do té doby si američané museli vyřešit takové „drobnosti“, jako válku o nezávislost, občanskou válku, zavést železnici, vybudovat přístavy a potřebnou základní infrastrukturu pro mezinárodní obchod. S úspěšným rozvojem infrastruktury druhé poloviny 19. století se ale otevřely dveře pro zpracovávání ropy, která právě v té době dostala své přízvisko „černé zlato“. Ropa se stala jedním ze základních pohonů ekonomického rozmachu USA a položila základ pro velmocenské postavení této země v budoucnu. Starý Santer prostě moc dobře věděl, co dělá, když do ropného průmyslu investoval (alespoň ve filmu) spoustu času a peněz. Buďte si jistí, že skutečná historie poznala mnoho takových Santerů, možná ještě drsnějších než byl ten filmový.

Během první poloviny 20. století si USA upevnily své postavení (nejen) energetické velmoci, dopomohly jim k tomu obě světové války. Už v prvních několika dekádách minulého století se však začal rodit pro spojené státy nový rival na mezinárodním energetickém poli. Do vypuknutí 2. světové války byly objeveny přímo gigantické zásoby ropy v oblasti arabského poloostrova, konkrétně dnešní Saudské Arábie, Íránu a Kuwajtu. Padesátá a šedesátá léta 20. století přinesla dva zásadní zlomy pro USA coby dosavadní ropnou velmoc č.1 – obrovský ekonomický rozmach a zapojení USA do války ve Vietnamu a Korei. Obojí znamenalo obrovskou spotřebu ropy, kterou USA začaly ve velkém dovážet právě ze zemí nově vznikajícího společenství OPEC.

S rozmachem průmyslového využití ropy se samozřejmě mnohonásobně zvětšil objem obchodované ropy na světových burzách. Okolo poloviny 20. století se samozřejmě pohybujeme stále ještě v burzovním „pravěku“. Alespoň z hlediska obchodování ropy tak, jak ji známe dnes my – jako položku v seznamu instrumentů burzovní softwarové platformy. Další rozvoj obchodování ropy ve světě byl fakticky spojen pouze s rozmachem fyzických trhů ve světě, industrializací asijských zemí a zemí jižní ameriky jako je Brazílie, Argentina, Tchaiwan a podobně. Nové technologie dále rozšiřovaly možnosti využití ropy a také efektivitu využití.

Úplně nový rozměr však trhy s ropou dostaly s rozvojem telekomunikací a informačních technologií od cca 70 – 80 let min. století. Obchodování přes telefon a mimo výhradně fyzický parket už bylo v té době zdomácnělé ve všech důležitých finančních centrech a bankách světa. Počítače přinesly velké urychlení, nicméně bez globalizovaného světa online trhů se obchodování s ropou pohybovalo teprve v předsálí svého největšího rozkvětu. Ten přišel samozřejmě s rozvojem internetu v druhé polovině 90. let.

Skutečný Online Trading

tak, jak jej známe přišel na svět přibližně okolo roku 1997, ačkoliv od té doby samozřejmě prošel i dalšími významnými změnami a zrychlením veškeré obchodní aktivity. Navýšily se objemy obchodů, obchodování se zrychlilo a to co je nejdůležitější – na přelomu tisíciletí se online trading dostal do vašeho osobního počítače. Trading přišel do pracoven individuálních obchodníků a online informační technologie umožnily připojit se na burzu skutečně komukoliv, kdo má rizikový kapitál a chytře ví, jak na to.

Ví, jak na to….. Tuto větu si zapamatujte, protože je mnohem významnější, než si myslíte. Předchozí řádky o rozmachu obchodování ropy jsou totiž spojené s dalším faktorem, který je spojený s rozvojem jakékoliv technologie nebo možností rozvoje byznysu. Tím faktorem je množství informací, které jsou k tomuto obchodnímu nástroji dostupné. S rozvojem obchodní aktivity na ropě, a nejen na tomto instrumentu, se rozvíjí i množství informací. A jak už to tak ve světě informací bývá, ne všechny informace jsou relevantní, ne všechny jsou aktuální a ne všechny jsou pravdivé. A to platí nejen o informacích jako takových, ale také o obchodních přístupech a technologiích, které jsou k aktuální době RELEVANTNÍ pro obchodování nějaké konkrétní komodity.

Když se začnete zajímat o online obchodování komodit, tak zjistíte, že existuje nepřeberné množství přístupů, technologií, metod a know-how o tom jak na burze uspět a dlouhodobě vydělávat. Dá se říci, že i tento sektor podléhá jakési módě. Pokud chcete být úspěšní a ziskoví v dlouhodobém horizontu, tak vsaďte na informace které jsou časem prověřené a fungují dlouhodobě. Fungovaly třeba před 5 lety (což je ve světě dynamicky se rozvíjejícího online tradingu dost dlouhá doba) a budou velmi pravděpodobně fungovat i za dalších 5 let. Nebo i déle. Jsou to techniky jednoduché, někdo by řekl i základní. Ale fungují dlouhodobě a víte že se na ně můžete spolehnout. A že existují i mnohem složitější a rafinovanější přístupy k online tradingu (nejen) černého zlata? To je možné! Otázka je, jestli máte dost času na to se je naučit, vstřebat a získat v nich praxi ostříleného obchodníka. Věřte mi, je to časově hodně náročné…

Chcete vědět více o tom, jak porozumět online trhu s ropou?

» Jak úspěšně obchodovat na online burze bez zbytečných komplikací?

» Jak vydělávat na ropě a přitom si od ní vůbec neumazat ruce?

Tak přesně pro vás chystáme živý online webinář! Už příští týden se s vámi podělíme o zajímavé informace ze světa obchodování komodit.

Chcete  online webinář sledovat z pohodlí svého domova?

Klikněte zde na název webináře!

ČERNÉ ZLATO VE SPÁRECH SPEKULANTŮ
&  Jak vydělávají spekulanti na burze na černém zlatu a energiích?

V tomto webináři si povíme o zajímavých souvislostech mezi ropou jako klasickou průmyslovou komoditou a jejím obchodováním v prostředí dynamických online trhů na burze. Zajímá vás kdy dojde ropa? A co se bude dít potom? Nebo jestli vůbec dojde? Pamatujte totiž že technologie těžby z větších hloubek a méně dostupných ložisek se neustále rozvíjejí!

Na tomto Expertním Webináři vám ukážeme tajné souvislosti pro váš vstup do obchodování černého zlata na online burze. Jak vydělat na tom, když s cenami ropy řádí spekulanti. 

O čem si budeme povídat? Celý obsah rozdělíme do čtyř částí:

1. Expertní část webináře > Ropa & Černé zlato ve spárech spekulantů.

Co vlastně obchodujeme, když obchodujeme ropu? Kdo má pod kontrolou informační a datové toky? Proč bude pár procent lidí vždy kus napřed? Budete mezi nimi?

2. Krátká SAO pro uzavřenou společnost expertů. Identifikace trendů – tedy hlavních sentimentů (nálad) na trzích

V souladu s těmito sentimenty chceme obchodovat. Držíme se hesla TREND IS YOUR FRIEND. SAO je tedy podkladem, nebo lépe východiskem, na jehož základě chceme (chcete) obchodovat tak, aby to bylo bezpečné a stálo vás to co nejméně investovaného času.

3. Nový systém organizace a objednávání HNB Premium Clubu a WinSignals!

Máme pro vás podmínky > vylepšené, jednodušší, přehledné a chytřejší… Můžete je ihned využít!

4. Nasazení mobilních aplikací pro WinSignals – Apple & Andorid. Jak na to..?

Mobilní aplikace s WinSignals mají za sebou úspěšné testy a již od dubna se stanou standartní součástí našeho servisu. Budete nadšeni novými možnostmi!

Pokud se chcete dovědět zajímavé informace, navíc zábavnou formou, o tom jaké máte možnosti pro relativně jednoduchý Online Trading při vašem zaměstnání nebo podnikání , tak vám nezbývá nic jiného, než tento webinář sledovat!

28. března večer proběhl ⇒ SPECIÁLNÍ WEBINÁŘ ⇐, kde se dovíte ty nejdůležitější informace pro vás úspěšný start v online tradingu nejen na černém zlatě! Podívejte se na záznam!

Jirka, Vojta a Jirka plus burzovní vlčáci v akci!


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

  • Nejznámější online kurz
    V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

    Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

    Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

  • Jsme také na Facebooku