Na burze ve správný čas na správném místě! Ale jak?

Často slýchám nebo čtu třeba na FaceBooku tyto slova: „Chci být burzovním obchodníkem na plný úvazek. Nadchnul jsem se, chci se vzdělávat a sbírat zkušenosti. Ale mám rodinu a nemůžu kvůli ní opustit své normální zaměstnání. Co mám dělat?“

Řešit tuto situaci není zrovna snadné, ale věřte – zažívá ji spousta ambiciozních lidí, kteří touží dosáhnout svůj životní styl. Návod není univerzální protože každý člověk má jiné možnosti a závazky, ale ta situace se určitě řeší snáze když máte možnost koukat profesionálním burzovním obchodníkům přes rameno tak, jak popíšu níže.

Možná si říkáte: „To jsou tady jen samé propagační články! Vyzkoušejte si WinSignals, budete vydělávat….“ Samozřejmě že ano. Přátelé – pokud chcete návod, pomocnou ruku a inspiraci jak se vymanit z bludného pracovního kruhu, být finančně a časově nezávislí a užívat si život podle svých představ, tak nejen v tomto blogu na vás průběžně sypeme návody a rady jak toho dosáhnout 😉

Nesnažím se vám tady namluvit že WinSignals jsou strojem na zbohatnutí. Ale zamyslete se nad tímto: internet a hlavně FaceBook se úplně hemží nejrůznějšími motivačními hláškami úspěšných lidí. Zrovna před pár dny jsem viděl fotku investora Warrena Buffeta a u ní citát „Nauč se vydělávat peníze když spíš. Nebo budeš pracovat do té doby, než umřeš.

Vydělávat peníze když zrovna spíte…. To je dobrá provokace že? Jemu se to mluví….. No ale je fakt, že zrovna tomuhle člověku je asi dobré naslouchat a zařídit se podle něj v rámci svých vlastních možností. A určitě znáte ještě jedno rčení:

Je třeba být ve správnou chvíli na správném místě.

Minimálně jedna možnost jak vydělávat když spíte (ne úplně doslova, ale skoro) je teď přímo před vašima očima. A má hodně společného právě bytím ve správný čas na správném místě. Čas od času se na burze objeví příležitosti, které jsou tak zřetelné, že nevyžadují žádnou složitou analýzu. Zkušenost ukazuje, že právě tyto příležitosti jsou ty nejlepší a nejvíce bonitní. Proč jsou ty zjevné zároveň těmi nejlepšími? Jednoduše proto že stejnou situaci jako vy, sledují také statisíce dalších obchodníků a vyhodnocují ji víceméně stejně. „Nasáčkují“ do této formace své peníze a pak už se všichni vezou ziskovým směrem.

A teď se dostávám právě ke spojení mezi tím, být ve správný čas na správném místě a zároveň vydělávat peníze když zrovna spíte. Ve správný čas na správném místě mohou být nejen obchodníci, kteří zrovna sledují grafy, ale také klienti WinSignals kteří jsou ve správný čas např. v autě na dálnici a grafy sledovat nemohou. A to jednoduše proto, že mají ve správný čas u grafů někoho, kdo ohlídá situaci za ně.

Tak jako třeba ve čtvrtek 28.7. 2016 našel svou příležitost WinSignalista s krycím číslem B029. Chopil se jasné volby, kterou zformovaly akciové indexy S&P500 a zaslal tento WinSignál:

09:40 WS B029/044: SELL SP500 Entry 2168,00 WinPT 2160,00 MSL 2176,00

Po hodině a půl přišel čas upozornit klienty že je vhodné zajistit dosažený zisk:

11:21 WAA B029/044: SELL SP500 Entry 2168,00 WinAR 2164,00 Position is in profit. Secure the position.

A po nělikolika hodinách už WinSignalistovi zbyla jen milá povinnost ohlásit dosažení ziskového cíle 🙂

13:15 WPR B029/044: SELL SP500 Entry 2168,00 WinPT 2160,00 Reached. Congratulation!

Průběh ziskového WinSignálu na akciovém indexu SP500

Tento obchod umožnil shrábnout z burzovních trhů pěkných 40 dolarů při obchodování 1 lotu. Pokud vám to připadá málo, tak čtěte dále. Index SP500 je finančně málo agresivní a díky tomu můžete tento obchod realizovat na účtu o velikosti okolo 6000 eur či dolarů a celý tento účet zhodnotit o 0,6 % během tří a půl hodiny.

Jen tak pro zajímavost – vlčák B029 nebyl samozřejmě jediným bystrým „hlídačem“ burzovních příležitostí. Podobně dokázal uchopit příležitost také jeho kolega s krycím číslem B027, který zaslal WInSignál na bratříčka indexu SP500, kterým je index DJIA. A ten zobchodoval dokonce několikrát! Pro příklad uvádíme jen ten nejčerstvější:

08:32 WS B027/044: SELL DJI Entry 18410 WinPT 18330 MSL 18470

Ziskové úrovně dosáhl tento signál ještě ten den odpoledne:

16:49 WPR B027/044: SELL DJI Entry 18410 WinPT 18330 Reached. Congratulation!

Zisk z této pozice byl okolo 80 dolarů na 1 lot!

Poslední červencové dny jsou tak opět ve znamení úspěšných WinSignals a burzovních profitů!

Zajímá vás o čem se bavili naši kolegové a klienti nedávno na FaceBooku? Pěkná „drbárna“ že? 🙂 

ReferenCeII

Vojta Podešva


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

  • Nejznámější online kurz
    V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

    Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

    Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

  • Jsme také na Facebooku