Tajemství božských predikcí může být vaše!

Hra na budoucnost.

Představte si, že tak jdete po ulici a někde uvidíte volně položené noviny. Intuice vám zavelí, abyste se podívali a vzali noviny do ruky. Jsou v angličtině a jde o ekonomickou rubriku New York Times. Kdopak je tady asi odložil? Na stránce jsou tabulky a grafy z  výsledků burzovních seancí, komentáře a spousta zajímavostí. Něco je zde ale jinak, než by mělo být!

Potom vám to dojde! Ty noviny mají zítřejší datum! Že by nějaký vtipálek? Nebo se redakce spletla? Pro jistotu si je vezmete domů. Jaké je druhý den překvapení, když se ceny burzovních aktiv predikované v nalezeném tisku do puntíku vyplní. Znejistíte. Co to jako bylo? A také pomyslíte – na to kdybych vsadil nějaký ten short či long obchod, tak bych měl dneska vyděláno…

Pro jistotu se jdete projít na stejné místo jako včera. Rozhlížíte se kolem a vidíte to, co včera. Noviny leží na stejném místě. A mají datum z následujícího dne. Neřešíte, kdo a proč je na místo dal a pro jistotu zadáte na burze malý zkušební obchod. Co kdyby to vyšlo? A druhý den máte vyděláno… Jdete znovu na procházku…Stop…

To by byl báječný příběh, chodit si pro noviny z budoucnosti, kde by byly nalajnovány ceny a grafy. Myslím, že již po týdnu byste na burze točili pěkný balík. Co kdyby noviny z budoucnosti přestaly chodit? Pro jistotu vezmete všechny peníze, zastavíte barák, auto, vyloupíte banku a vše dáte na burzu, burzovní HOME RUN a definitivní cesta ke svobodě a bohatství by byly na cestě… Potom se probudíte…

budoucnost 2

BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VIDÍ MOŽNOSTI JEŠTĚ PŘED TÍM,
NEŽ SE STANOU JASNĚ VIDITELNÝMI.

Investování nebo hra s pravděpodobností?

Jistě, mít po ruce něco, co by nám dávalo 100% jistotu budoucnosti, to by se spekulovalo! Můžu vás ujistit, že něco – jako 100% predikce bohužel neexistuje a možná by vás to ani nebavilo. Ze spekulací by se vytratil prvek hry, snažení se o zdravý úsudek. Prostě by to bylo jen sázení na jistotu, tištění peněz a nuda.

Obchodování na burze, trading, spekulace, investování… Jedna hra, která má hodně názvů. Ani jeden není přesný. Zcela jistě na burze “neobchodujeme” – alespoň ne s fyzickými hodnotami či produkty. Je to taková viruální realita – nakupujeme to, co nechceme vlastnit a ani to fyzicky neexistuje. Prodáváme to, co nevlastníme a vlastně to ani není. Na burzách se po většinou “obchoduje” s přísliby na budoucnost. Je to spíše sofistikovaná sázková hra s nulovým součtem, kde 10 % šikovnějších vydělává peníze 90 % méně šikovných…

Více mi k burze sedí termíny “spekulace” či “podnikání”. Možná i hra. Nejde totiž o život, ale o herní systém – nakonec i život sám a podnikání jsou hrou. Hru můžeme hrát jako amatéři, gembleři či jako profesionálové. Nejen na burze, ale ve všem. Zůstaňme tedy u termínu “profesionální hra” nebo “podnikání s penězi”. Samotné slovo spekulace nemusí postačovat.

Budoucnost-hlavaPrvek spekulace je totiž ve všem. Spekulace je něco jako sázka na budoucnost. Předpokládáme, že s jistou mírou pravděpodobnosti vyjde to, co předpokládáme, nebo si přejeme. Někdy to nevyjde. Prvek spekulace nás provází v běžném životě, v podnikání, ve hře i na burze!

Všichni jsme vlastně spekulanti!

Burza je jediný systém podnikání na světě, kde se varianty na možný výsledek spekulace mohou vyvíjet pouze ve dvou variantách. Ceny na burze mohou růst, nebo klesat. Na burze existují pouze dvě možnosti, to činí tento podnik s penězi atraktivním. Přesto se tyto dvě možnosti snaží lidé komplikovat nejrůznějšími analytickými postupy a složitostmi, které s budoucností nemají nic společného… Jaké je řešení?

 • Přece zjednodušení, návrat k základům a k tomu, co na burze opravdu funguje…
 • Ale jak na to? Jedno řešení bych pro vás měl.
 • Ale ještě nejdříve k nadpisu článku, který jsem nazval Tajemství božských predikcí může být vaše!
 • Co mám na mysli termínem “božské predikce”?

Mám za sebou 15 let na burze, 10 let vzdělávání, z toho 3 roky online. Mými kurzy prošly tisíce lidí a nám se vyrekrutovalo pár desítek z nich, jako těch na burze nejlepších a nejúspěšnějších. Říkám jim “moji burzovní vlčáci” a jsou to tradeři, kteří jsou aktivní v mém projektu s WinSignals. Co jsou to WinSignals? Přece právě ty pravděpodonostní burzovní predikce! A 75-90 % z nich patří do kategorie těch skoro božských.

Jako bych našel výtisk zítřejších New York Times a prostě zkoušel hru na budoucnost. Jen místo těch 100 % tam je “pouze” těch 75-90 %”, což znamená, že spekulace na burze zůstávají hrou s pravděpodobností, s lehkým adrenalinem i nutností riskmanagementu a zdravého rozumu. Vlastně je celkem neuvěřitelné, jak prvek jisté “neúspěšnosti” v predikcích, který je pouze 10-25 % zamává s lidskou psychikou a úsudkem.

Před pár dny dal můj kolega Jirka Gajdošík do naší uzavřené FB skupiny WinSignals New tento post a já jsem přidal komentář:

WS-new-FB-komentar-JM

Ano, tak si představuji něco, jako právě ty “božské predikce”. Musím říct, že pár borců z kolektivu burzovních vlčáků to prostě umí. Pravděpodobnost úspěchu atakují kolem čísla 90 %.

Mám chuť zvyšovat sázky do hry..!

A co vy, jak jste na tom s burzovními predikcemi nebo hrou na burze obecně? Vím, že to není jednoduché, přestože se motáme pouze kolem dvou možností. Ceny mohou pouze růst nebo klesat. Vím, že statisticky budeme s WinSignals vždy úspěšnější, než 98 % individuálních traderů – prostě na to máme systém.

 • A také to šetří čas + peníze.
 • A dává to velmi solidní potenciál zisků.
 • Zde je již jen kousek k něčemu, co nazvěme “profesionální hrou na burze” a “řízením investic”.

Tajemství božských predikcí může být vaše,

protože znovuotevřeme náš online kurz Hrajeme si na burze a propojíme vám kurz s technologií WinSignals – naučíme vás, co půjde a pozveme vás i do HNB Premium Clubu po celou dobu kurzu.

A pokud jste již kurz absolvovali, můžete oprášit znalosti a vše si znovu zopakovat za nejlepších podmínek!

Díky, že jste dočetli článek až zde.

Jděte třeba ven, jestli náhodou nenajdete ty zítřejší New York Times. Pokud ano, dejte mi vědět, budu chodit na procházky s vámi. Zatím jsem ale pohodlnější, hra na burze mě baví a s WinSignals i burzovními vlčáky v záloze je to jednodušší.

Přeji všem krásný den!

Jirka Mazur


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Online kurz Hrajeme si na burze

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

 • Nejznámější online kurz
  V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

  Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

  Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

 • Jsme také na Facebooku