Ukázka ziskového myšlení a obchod v trendu

Trend is your friend, tedy Trend je tvůj přítel.

 

V obchodování na burze existujetrend jen velmi málo pravidel, která platí absolutně a patří do pomyslného „zlatého fondu“ pravidel online tradingu. Toto je jedním z nich.

Obchodovat s trendem je jako jet na lodi po proudu řeky. Moc se nenadřete, a přesto se dostanete tam, kam míříte. Trend je výrazem sentimentu finančních trhů, tedy jakési průměrné nálady, kterou mají investoři obchodující na tom kterém aktivu.

Je všeobecně známo, že obchodování na burze je rizikový podnik. I v tomto byznyse ale existují pravidla, jejichž dodržováním omezíte rizika a maximalizujete bezpečí. Jedním ze zásadních pravidel pro bezpečné obchodování je právě obchodování v souladu s klíčovými trendy.

Prostě platí, že když obchodujete s trendem tak velmi pravděpodobně dosáhnete zisku. A když se to přeci jen nepovede, tak průšvih bude malý. Vy ho ustojíte a nakonec shrábnete zisk. Díky tomu budete dlouhodobě ziskoví!

Na téma bezpečného a ziskového tradingu proběhne celý webinář! Ano, v úterý 26. Dubna 2016 si budeme povídat se zkušenými online tradery a členy WinSignals týmu! Probereme právě těch několik zásad pro bezpečný trading a myšlení vítězů. Dodržování těchto zásad vám zaručí, že budete kumulovat zisky a eliminovat ztráty. Nepromeškejte živé vysílání!

A jak takový ziskový obchod s trendem vypadá v praxi? Čtěte dále.

Ve středu 20. Dubna 2016 zaslal WinSignals trader s číslem C007 následující WinSignál:

11:46 WS C007/036: BUY SP500 Entry 2090,00 WinPT 2100,00 MSL 2085,00

Situaci, v jaké se aktuálně nacházel akciový index S&P500 v okamžiku zaslání WinSignálu můžete vidět na obrázku níže. Na 4hodinovém grafu, který určuje hlavní sentiment trhu, můžete vidět stoupající trend, v jehož souladu byl WinSignál zaslán.

Na kratším 15minutovém grafu vidíte přesnou situaci, ve které byl WS zaslán. Tento WS byl zaslán na základě růstového dlouhodobému trendu a silného kulatého dna (supportu) na 15 minutovém grafu. Tento support je označen zelenou šipkou.

Nedlouho po odeslání WinSignálu uznal WS trader za vhodné zaslat zprávu typu Win Actual Advice, která doporučuje zajistit aktuální zisk proti nepříznivému vývoji.

13:13 WAA C007/036: BUY SP500 Entry 2090,00 WinAR 2095,00 Position is in profit. Secure the position

Situaci při odeslání zprávy WAA rovněž můžete vidět v obrázku. Následující vývoj byl pro tuto obchodní pozici nepříznivý a cena se dostala až k oblasti otevření tohoto WinSignálu. Poté se ale opět projevil dlouhodobější růstový trend a index S&P500 raketově vystřelil do plánované ziskové úrovně.

Kliknutím na obrázek jej zvětšíte v novém okně.

WS v praxi 007-036

Takovýto obchod je možné uskutečnit již s účtem okolo 5000 dolarů při dodržení zásad bezpečného money managementu.

Ziskový potenciál tohoto obchodu se pohyboval v rozmezí od 25 do 50 dolarů při obchodování 1 lotu!

Při zobchodování 1 lotu na účtu velikosti 5000 amerických dolarů bylo možné zhodnotit celý účet o 0,5 % až 1 % během několika hodin! Vynikající výsledek!

Výsledný zisk se samozřejmě lišil dle individuální hodnoty otevření a uzavření pozice a podle toho, zdali byla pozice uzavřena při zaslání zprávy Win Actual Advice, nebo držena až do zisku.

Podívejte se, co nám napsali klienti servisu WinSignals:

Tento týden jsem vzal 5 Winsignálů. Čtyři byly kladné a pouze jeden nevyšel. Sám jsem celkově provedl 9 obchodů včetně signálů. 8 z nich skončilo v zelených. Z toho 4 pozice dosáhli mého cíle. Druhé čtyři skončili na BE. Tak trochu škoda dnešního EURUSD. Vstoupil jsem do první pozice hned ráno. Pak ještě přišel WinSignal (ideální kombinace – shoda mého názoru + signálu). Nechal jsem se však vyšoupnout na BE. Vždycky zajišťuji pozice v zisku. Dle pravidel bezpečného obchodování. Tento signál by byl krásně ziskový. Druhým dechem dodám, že jsem se ušetřil mnohých ztrát díky tomuto pravidlu. Hezký víkend všem. WinSignalistům velký dík. Pavel

A nebo zde:

Gratulujem všetkým traderom, ktorí vydržali od štvrtka na pozíciách sell SP500 /alebo DJI ako ja/, a ďakujem win signalistom A003 (C007,C004) za výborné predikcie! Rudolf.

 

Prostě bezpečný trading není věda…

…Je to o dodržování několika jednoduchých pravidel.  O těchto pravidlech jsme si povídali v živém webináři v úterý 26. Dubna společně se zajímavými hosty.

A pamatujte: Zisky na burze se rodí ve vaší hlavě. Jsou výsledkem vašeho ziskového uvažování! Podívejte se na webinář, kde vám své uvažování poodhalili ostřílení obchodníci, kteří myslí jako vítězové!


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

  • Nejznámější online kurz
    V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

    Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

    Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

  • Jsme také na Facebooku