Vaše dlouhodobá příležitost s WinSignals

V tomto článku se budeme věnovat statistice WinSignals. Na první pohled možná trochu nudné téma má ale dost významný podtext a hlubokou myšlenku o ziskovém uvažování (čtěte až do konce).

Před pár dny jsme vysílali zajímavý webinář, spojený se Situační Analýzou online. Během tohoto webináře jsme se podívali na to, kam jdou trendy akcií, komodit a forexu. Zároveň jsme si s hosty povídali o tom, jakou příležitost pro vás může znamenat obchodování na burze. Ta příležitost není pro slabé povahy a vyžaduje si dávku rozhodnosti, uvážlivosti a schopnosti jasně myslet. Její benefit však může být fenomenální!

WinSignals za sebou mají už téměř tři čtvrtě roku fungování

Za tu dobu si prošly zátěžovým testem dobrých i těžších období. Dlouhodobě ale tento servis prokázal, že má velký potenciál pro šikovné lidi kteří umí pochopit šanci, chopit se příležitosti a dokážou zvládnout jednoduché řízení investic na burze.

Vyznáte se v trzích? Umíte řídit otevřenou pozici? Výborně – WinSignals vám vydělají. Nerozumíte trhům a jste teprve na začátku? Chcete aplikovat strategii „zadej a pusť to z hlavy? Jak angličané říkají „set and forget“? OK, taky se to takto dá. NÁSLEDUJÍCÍ STATISTIKA vám ukáže, že i tato cesta je správná.

vysledky-do-srpna-pro-sao

Jak jsou na tom WinSignals dlouhodobě?

V dlouhodobějším časovém horizontu od počátku roku 2016 je 83 % všech zaslaných WinSignals v pohodě ziskových a dosahuje původně zamýšlené úrovně Profit Targetu do 14 dní od vydání WS.

Bezprostředně po odeslání se do plánovaného zisku Win Profit Target dostává 74 % všech zaslaných WinSignals.

V průměru je možné s WinSignals vydělat 941 eur každý měsíc při obchodování jednoho lotu. Ano, tato statistická hodnota se samozřejmě velmi liší u každého člověka. Záleží na individuálních časových a mentálních schopnostech každého člověka, kolik peněz „vytříská“ z WinSignals dlouhodobě.

Jsou období, kdy je fajn se striktně držet zaslaných parametrů WinSignals a uzavírat pozice na úrovních Win Profit Target, případně třeba uzavírat část otevřené pozice na úrovni, zaslané pomocí Win Actual Advice. Jindy jsou zase období, kdy je lepší nastavit otevřené pozice trochu „volnější prostor“ a dosažení Mentálního Stop Lossu až tak neřešit. Stačí, když si pohlídáte hlavní trendy a ty odvedou hlavní díl práce.

Dáme vám konkrétní příklad, nebudeme chodit daleko

Během srpna 2016 bylo zasláno 46 WinSignals. Ziskové úrovně Win Profit Target dosáhlo bez problému 10 WinSignals a dalších 23 bylo možné zajistit v zisku.

Z dlouhodobého hlediska, kdy se hodnotí dosažení nebo nedosažení původního ziskového cíle do 14 dnů ode dne odeslání, nebylo vůbec možné uzavřít v zisku 4 WinSignály. To znamená 8 % všech zaslaných srpnových WinSignals. Co to znamená?

Z dlouhodobého hlediska, kdy se hodnotí dosažení nebo nedosažení původního ziskového cíle do 14 dnů ode dne odeslání, nebylo vůbec možné uzavřít v zisku 4 WinSignály. To znamená 8 % všech zaslaných srpnových WinSignals. Co to znamená?

  • Okamžitá úspěšnost WinSignals v srpnu 2016 byla 72 %. To znamená, že téměř tři čtvrtiny všech zaslaných WinSignals bylo možné uzavřít na úrovni zaslané WinProfit Target nebo Win Actual Advice.
  • „Dlouhodobá“ úspěšnost je za srpen 78 %. Dlouhodobou úspěšnost měříme dosažením původního WinProfit Target do 14 dnů od odeslání. Pokud tedy obchodujete s mentálně nastaveným stop-lossem, tak máte přibližně osmdesáti procentní šanci, že pokud se vaše pozice s WinSignals nedostane do zisku hned, tak bude v původním Profit Targetu do dvou týdnů. To jde, ne?,

Další možnosti pro profit a úspěšné uzavírání pozic s WinSignals se vám samozřejmě otevírají ve chvíli, kdy dovedete řídit svou otevřenou pozici. Nakupovat další obchodní pozice na příznivějších cenách v souladu s hlavními trendy.

WinSignals nejsou nástroj na zbohatnutí. Když se ponoříte do studia technické analýzy a začnete rozumět svíčkovým grafům, tak zjistíte, že neexistuje žádná zaručená strategie, která by vám dlouhodobě generovala zisky, aniž byste tuto strategii museli měnit, upravovat a rozumět grafům online aktiv v jejich komplexnosti.

Na finančních trzích existují období, kdy jsou trhy jasně zřetelné a pěkně trendují. A pak jsou také období, kdy trhy jdou neutrálním směrem a je potřeba tomuto faktu přizpůsobit svou obchodní strategii. Stejně tak je tomu s WinSignals. Bývají období, kdy naprostá většina zaslaných signálů a i vašich individuálních obchodů, dojdou bez problému do plánovaného zisku. A pak jsou období, kdy je třeba zajišťovat každý, i malý, zisk a počítat s horší predikovatelností trhů.

Průběžně se setkáváme s názory, že klienti WinSignals nedosahují takové výsledky, jaké zveřejňujeme. Ano – to je možné. Je v individuálních možnostech každého člověka zobchodovat všechny WinSignals, nebo jenom některé. Také řízení každé obchodní pozice je u jednotlivých klientů odlišné. V týmu WinSignals se sledují pouze čísla, jednoduchou a přísnou statistiku 🙂

Burza je prostě obchod pravděpodobnostní a jak už jste si mnohokrát mohli přečíst nebo slyšet – zisky se rodí v hlavě, ne na burze.

Zisk v hlavě můžete mít díky pevně zadané úrovni, na které se obchod sám uzavře v zisku a naopak pouze mentálně zadaným Stop-Lossem. S tímto přístupem má řada lidí problém, ale fakt je, že tímto způsobem programujete zisk a ne ztrátu. A to je určitě dobrá volba.

Zisk v hlavě můžete mít také díky trendovému obchodování. Otevřete obchod v souladu s hlavními trendy a šance na úspěch je velká. Kam jde většina, tam jdete i vy. Jednoduché jako facka.

Zisk v hlavě je také ochrana aktuálně ziskové pozice proti překlopení do ztráty pomocí stop-lossu na nástupní úrovni nebo v zisku..

Je to jen na vás. Zisk je vaše volba.

Vojta Podešva


PS: Potřebujete více informací a ještě jste neprošli online kurzem a následně HNB Premium Clubem?

HNB Business

Jirka Mazur
Podnikatel, burzovní hráč a autor online kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejznámější online kurz
    V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze!

    Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během více než 15 let vzdělávání.

    Zajímá vás to? Klikněte na tlačítko níže a zjistíte více:

  • Jsme také na Facebooku